تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

راهنمای خرید تجهیزات بازی مهد کودکی
راهنمای خرید تجهیزات بازی مهد کودکی
مهد کودک ها به عنوان خانه دوم بچه ها محسوب می شوند. به همین علت نقش موثری در سرگرم شدن آن ها دارند. وجود تجهیزات بازی مهد کودکی در این اماکن می تواند لحظات شادی آوری را برای بچه ها به ارمغان آورد و آن ها را برای ساعت ها سرگرم کند. در این مطلب قصد داریم راهنمای خرید تجهیزات بازی مهد کودکی را برای شما بیان کنیم.
استفاده صحیح از ست ورزشی پارکی
استفاده صحیح از ست ورزشی پارکی
در سال های اخیر ورزش کردن در مکان های عمومی و فضاهای باز شهری به واسطه ست ورزشی پارکی برای عموم شهروندان ممکن شده است. شاید بتوان یکی از روش های اقتصادی برای کاهش وزن و تناسب اندام را استفاده از ست ورزشی پارکی دانست. حال ممکن است افراد استفاده صحیح از دستگاه های ورزشی پارکی را ندانند. در مطلب نحوه کار با وسایل ورزشی پارکی به شما آموزش داده می شود.
اصول طراحی و ساخت سطل زباله شهری
اصول طراحی و ساخت سطل زباله شهری
استفاده از سطل زباله شهری یکی از موثر ترین راه ها برای تمیز نگه داشتن سطح شهرها است. به همین جهت طراحی و ساخت اصولی این مخزن اهمیت زیادی دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.
معرفی ست ورزشی پارکی
معرفی ست ورزشی پارکی
امروزه ورزش کردن در فضاهای باز شهری برای همه شهروندان به واسطه ست ورزشی پارکی میسر شده است. این ست شامل تعدادی دستگاه های بدنسازی است که در مکان های عمومی قابل نصب بوده و برای تمامی سنین اعم از بزرگسالان و کودکان مناسب می باشد. در این مطلب قصد داریم به معرفی ست دستگاه های ورزشی پارکی و کارکرد آن ها بپردازیم.
ساماندهی زباله ها با سطل زباله شهری
ساماندهی زباله ها با سطل زباله شهری
سطل زباله شهری به عنوان مهمترین وسیله نظافتی و بهداشتی مکان های عمومی محسوب می شود که در ساماندهی زباله ها نقش موثری ایفا می کند. این سطل  با توجه به کاربرد در انواع مختلفی در سایزها، جنس ها و همچنین طرح های متنوعی ساخته می شود.
لیست تجهیزات بازی مهد کودک
لیست تجهیزات بازی مهد کودک
در صورتی که قصد تاسیس و راه اندازی مهد کودک را داشته باشید، ابتدا باید لیستی از تجهیزات بازی مهد کودک در اختیار داشته باشید. تهیه این لیست شادی به ظاهر ساده باشد، اما نیاز به بررسی دقیق دارد. بنابراین مناسب دیدیم تا لیست تجهیزات بازی مهد کودک را برای مهدکودک‌های تازه تاسیس در اینجا با شما به اشتراک بگذاریم.
لزوم بکارگیری سطل زباله شهری
لزوم بکارگیری سطل زباله شهری
سطل زباله شهری یکی از تجهیزات مهم در جهت تسریع و بهبود کیفی جمع آوری زباله ها و پسماند ها از سطح کوچه ها و خیابان ها است كه به جهت حفظ سلامت شهروندان و آسايش آن ها توليد شده است.
نکات ایمنی در استفاده از ست ورزشی پارکی
نکات ایمنی در استفاده از ست ورزشی پارکی
امروزه تجهیز فضای شهری و اماکن عمومی با استفاده از ست ورزشی پارکی به امری رایج تبدیل شده است. به نحوی که انواع مدل های ست ورزشی پارکی در بسیاری از نقاط همچون بولوارها، پارک ها، بوستان ها، مدارس، دانشگاه ها و زمین های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.
تفکیک زباله ها با سطل زباله شهری
تفکیک زباله ها با سطل زباله شهری
سطل زباله شهری از جمله مهم ترین تجهیزات نظافتی محسوب می شود که به منظور جمع آوری، تفکیک و انتقال زباله ها طراحی و تولید می شود.
اهمیت استفاده از ست ورزشی پارکی
اهمیت استفاده از ست ورزشی پارکی
یکی از ابزارهای ورزش های همگانی که امروزه مورد توجه ویژه ی شهرداری ها و مدیران شهری قرار دارد، ست ورزشی پارکی می باشد. به گونه ای که آن ها انواع مدل های ست ورزشی پارکی را در بوستان ها، پارک ها، بلوارها، زمین های بازی و فضاهای سبز نصب کرده و در اختیار شهروندان قرار می دهند.
پایه چراغ پارکی کوتاه
پایه چراغ پارکی کوتاه
در محیط های کوچک مانند باغچه ها باید از پایه چراغهای کوتاه استفاده کرد.. مقاومت و کارایی در انواع شرایط آب و هوایی از مهمترین ویژگی این محصولات است.پایه چراغ های چمنی یا پایه چراغ های کوتاه از مهم ترین و زیباترین چراغ هایی هستند که در محوطه های مختلف برای ایجاد نور و زیبایی و به اظصطلاح نورپردازی چمن ها و سطح زمین استفاده می شود .
دوچرخه ثابت پارکی
دوچرخه ثابت پارکی
ورزش کرن در فضای باز لذت بسیار زیادی را به همراه دارد . زیرا اکسیژن زیادی وارد بدن می شود و نشاط زیادی به همراه دارد همچنین دیدن فضای سبز پارک ها و بوستان ها به روحیه افراد کمک زیادی می کند .در استفاده از دوچرخه ثابت و یا دوچرخه اسپینینگ باید بدانید که با رعایت نکات ایمنی و انجام درست تنظیمات می توانید
پایه چراغ خیابانی گالوانیزه
پایه چراغ خیابانی گالوانیزه
پایه چراغ های خیابانی از محصولات روشنایی می باشد که در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار می گیرد و عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . شکل ظاهری اکثر پایه چراغ ها یکسان است و تفاوتشان در طرح دستک ( براکت ) تعبیه شده رو آن است .
نیمکت پارکی cnc
نیمکت پارکی cnc
نیمکت پارکی CNC یکی از نیمکت های پر طرفدار فلزی می باشد که در طرح های زیبا و متناظر تولید میشود و نقش ویژه‌ای در سلامت و احساس آرامش افراد جامعه دارد . این نیمکت ها در پارک ها و بوستان ها ، فضای سبز پیاده روها ، مجتمع های تفریحی و سایر ضاهایی که مناسب استراحت افراد جامعه می باشد
برج نوری 30 متری
برج نوری 30 متری
برج نوری 30 متری یا برج روشنایی سی متری بلندترین و مرتفع ترین برج نوری قابل تولید میباشد که دارای هد متحرک است. هد این سازه نوری به وسیله الکتروموتور و گیر بکس برقی به بالا و پایین هدایت میشود . برای روشن نگهداشتن پیرامون این برج از پروژکتورهای 400 وات بخار سدیم استفاده می شود و
پایه چراغ کوتاه
پایه چراغ کوتاه
یکی از پایه چراغ های پارکی که بسیار پرکاربرد و دیدنی می باشد پایه چرغ چمنی یا پایه چراغ کوتاه می باشد که دارای ارتفاع 80 الی 120 سانتیمتر می باشد . در دنیای مدرن و پیشرفته امروز، روشنایی پارک ها ، خیابان ها ، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است
ست ورزشی پارکی
ست ورزشی پارکی
ست ورزشی پارکی یا ست ورزشی فضای باز یکی از تجهیزات مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، زندان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد .همه افراد نیاز به ورزش کردن دارند اما بسیاری امکانات ورزشی مناسبی در اختیار نداشته
نیمکت پارکی چدنی
نیمکت پارکی چدنی
نیمکت های پارکی در انواع مختلفی تولید می شود و از متداول ترین آن ها نیمکت پارکی فلزی میباشد .  نیمکت فلزی نیز تنوع بسیار زیادی داشته و در برابر عوامل محیطی مقاومت مناسبی خواهد داشت. نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود.به دلیل کمیاب تر بودن عناصر ساخت این محصول قیمت نیمکت پارکی چدنی از مدل های دیگر نیمکت های فلزی بیشتر است .
ست ورزشی فضای باز
ست ورزشی فضای باز
ست ورزشی فضای باز
نیمکت چوبی پارکی
نیمکت چوبی پارکی
نیمکت های پارکی یکی از تجهیزاتی است که برای رفاه حال شهروندان در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد . نیمکت های پارکی امروزه  را می توان در طرح ها و جنس های مختلفی در سطح شهر مشاهده نمود . نیمکت چوبی یکی از پرکاربردترین وسایل مبلمان شهریست که در پارک ها باغ ها، شهرک های مسکونی و محل های پر تردد استفاده می شود.
سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری
سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری
امروزه استفاده از سطل زباله های شهری به نیازی مبرم در شهرها و روستاها بدل شده است ببطوریکه هیچ شهری و منطقه ای بدون وجود سطل زباله وجود ندارد . در تمامی کشورها از سطل های زباله فلزی در خیابان ها استفاه می شود . گاها از نوع های دیگر سطل زباله نیز در مناطق مختلف استفاده می شود
تجهیزات پارک کودک
تجهیزات پارک کودک
کودکان عاشق بازی کردن هستند و بازی کردن جزو فعالیت های روزانه آن ها محسوب می شود  . آن ها در کنار بازی روابط اجتماعی خود را تقویت می کنند . همچنین آن ها به فضایی ایمن برای بازی کردن نیازمندند. بسیاری از فضاها ، برای این امر طراحی شده اند از جمله پارک بازی کودکان ،
تولید کننده وسایل ورزشی پارکی
تولید کننده وسایل ورزشی پارکی
تولید کننده وسایل ورزشی پارکی
نیمکت فلزی پارکی
نیمکت فلزی پارکی
یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد نیمکت های پارکی میباشد . وقتی مشغول پیاده روی با دوستان هستیم بعد از مدتی ممکن است خسته شویم و بخواهیم بنشینیم .در این زمان است که وجود نیمکت در پارک ها اهمیت خود را نشان می دهد .
سطل زباله فلزی مکانیزه
سطل زباله فلزی مکانیزه
سطل زباله های فلزی مکانیزه یکی از مهم ترین محصولات در حوزه مبلمان شهری می باشد که با توجه به اینکه بسیار پر کاربرد در خیابان ها و معابر می باشد شرکت جهان پارک تولید عمده آن را برعهده دارد و ارسال آن را به سراسر کشور انجام می دهد .از مزایای سطل زباله های مکانیزه استحکام بالای آن ها و همچنین تخلیه ساده آن ها توسط ماشین های تخلیه مکانیزه می باشد .
لوازم بدنسازی پارکی
لوازم بدنسازی پارکی
پارک ها و فضاهای سبز شهری ، مکان هایی هستند که برای تلطیف روحیه افراد و گذراندن اوقات فراغت آن ها به وجود آمده اند . این فضاهای بسیار شاد ، در روحیه افرادی که به آن جا می روند بسیار تاثیرگذار است و می تواند نتیجه های بسیار مثبتی در حفظ سلامتی ذهنی ان ها بگذارد .
سطل زباله مکانیزه چیست
سطل زباله مکانیزه چیست
سطل زباله مکانیزه یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در خیابان ها ، معابر ، پارک ها و بطور کلی فضای باز می باشد . این سطل زباله ها به این دلیل مکانیزه نامگذاری شده اند که تخلیه و جمع آوری آن بصورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه انجام خواهد گرفت . اگر مخازن زباله به موقع تخلیه نشود ،
دستگاه اسکی فضایی پارکی
دستگاه اسکی فضایی پارکی
اسکی فضایی یا همان الپتیکال یک وسیله ورزشی فیتنس است که استفاده از آن در سالهای اخیر به دلیل آگاهی مردم از مزایای بسیاری که دارد متداول می باشد و علاوه بر باشگاه‌های ورزشی به بسیاری از منازل نیز راه یافته است.یکی از فضاهایی که این وسیله بازی به چشم می خورد پارک ها و فضاهای باز میباشد .
پایه چراغ لوله ای
پایه چراغ لوله ای
پایه چراغ خیابانی لوله ای  یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول سبب روشنایی خیابان ها ، معابر و بلوارها می شود . ساده ترین نوع پایه چراغ های خیابانی نوع لوله ای آن میباشد که از لوله های پروفیلی تولید می شود
پایه چراغ پارکی پانچی
پایه چراغ پارکی پانچی
پایه چراغ پانچ، یکی از انواع مختلف پایه چراغ های پارکی است که ارتفاع های مختلف تولید میشود  و جلوه ای یونیک و متفاوت به محیط می بخشد.پایه چراغ های پارکی پانچی در برش های مختلف تولید میشود . پایه چراغ پانچی، با توجه به حجم و وزنی که دارد، به راحتی قابل حمل است و شیوه ی نصب بسیار آسانی دارد .
سطل زباله شهری در کرج
سطل زباله شهری در کرج
یکی از عناصر مهم مبلمان شهری سطلهای زباله است. فروش سطل زباله در کرج، با وجود تولید کننده این محصول در کرج، شرکت جهان پارک توانسته با ارائه و تولید سطل زباله باکیفیت و البته با قیمت مناسب مشتریان بی شماری از جمله همشهریان کرجی  را به خود جلب نماید.سطل زباله های شهری در دو نوع مرسوم فلزی گالوانیزه و پلی اتیلن تولید می شود .
سطل زباله فلزی شهری
سطل زباله فلزی شهری
سطل زباله فلزی شهری یکی از ضرورت های خیابان ها محسوب میشود که در سراسر شهرها به چشم می خورد و سبب جمع آوری زباله در محلی امن می شود .سطل زباله فلزی شهری با روکش گالوانیزه تولید میشود . مخزن ساخته شده از گالوانیزه گرم با ضخامت 1.5 میلیمتر با جوش سرتاسری و دارای محل تخلیه شیرابه می باشد.
نیمکت چدنی پارکی
نیمکت چدنی پارکی
نیمکت های پارکی چدنی که امروزه در فضای شهری و پارکی نصب شده و قابل استفاده می باشند دارای ویژگی های برتری نسب به دیگر نیمکت ها با جنس ها و مواد متفاوت می باشد . نیمکت پارکی چدنی ، با جلوه ی یونیک و منحصر به فردی که دارد، تاثیری مسحور کننده بر محیط می گذارد.
تاب و سرسره فلزی
تاب و سرسره فلزی
تاب سرسره جزو وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان به حساب می آید و از آنجا که اغلب کودکان بعد از اینکه یاد بگیرند روی پای خود بایستند و شروع به راه رفتن نمایند، به شدت تمایل به آموزش و یادگیری دارند و مدام در حال بالا و پایین رفتن از مکان های مختلف هستند
تولید نیمکت پارکی فلزی
تولید نیمکت پارکی فلزی
امروزه در فضاهای سبز، بوستان ها و پارک ها انواع تجهیزات پارکی در شکل های مختلفی نصب می شوند. تجهیزات پارکی برای سرگرمی بچه ها، استراحت کوتاه مدت، ورزش و... مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از انواع آن ها نیمکت های پارکی هستند که با مواد مختلف و در انواع گوناگونی ساخته می شوند.یکی از انواع نیمکت های پارکی، فلزی می باشد که در رنگ های مختلفی تولید می شود و حتی در حیاط منزل خود نیز می توانید از آن استفاده کنید.
نیمکت و سطل زباله پارکی
نیمکت و سطل زباله پارکی
سطل زباله پارکی یکی از ملزومات پارک ها و بوستان ها می باشد که زیر مجموعه مبلمان شهری محسوب میشود و برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از انباشت زباله ها در سراسر شهر تولید شده است .
الاکلنگ فلزی پارکی
الاکلنگ فلزی پارکی
لوازم بازی فلزی پارکی به مجموعه دستگاه های فلزی پارکی کودکان نظیر انواع تاب ، سرسره ، الاکلنگ ، چرخ و فلک و … گفته می شود که در مدلهای متنوع با متریال فولاد st37  تولید می شوند .این تجهیزات فلزی دارای تنوع زیادی در طرح و شکل هستند که در ارتفاعات مختلف با مشخصات فنی خاص در جهان پارک تولید می شوند .
کفپوش گرانولی
کفپوش گرانولی
کفپوش گرانولی با نام های دیگر مانند کفپوش گرانول ، لاستیک زیر وزنه ، کفپوش پارکی ، کفپوش لاستیکی یا کف پوش فضای باز نیز نامیده می شود.کفپوش گرانولی تک رنگ و دو رنگ در دو نوع شانه تخم مرغی و پشت صاف تولید می شود. نوع شانه تخم مرغی کاربد فراوانی در پارک ها یا کارخانه ها و اماکن صنعتی و تولیدی دارد.
نیمکت چوب و فلز
نیمکت چوب و فلز
نیمکت دکوراتیو یکی دیگر از انواع مبلمان بوده که در چیدمان و طراحی منازل، محیط کار، ادارات، مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی بکار می رود. از انواع نیمکت چوبی و فلزی می توان به عنوان مبلمان فضای سبز منازل، ویلا، باغ های شخصی و یا لابی مجتمع ها نیز استفاده نمود.
نیمکت سنگی پارک
نیمکت سنگی پارک
نیمکت سنگی  یکی دیگر از انواع نیمکت های پارکی می باشد. نیمکت سنگی بسیار زیبا و شکیل طراحی شده اند به جهت جنسی که دارند بسیار مناسب انواع شرایط جوی است که در برابر ضربه و تجهیزات از امکانات بسیاری مناسبی برخوردار هستند
استخر توپ پلی اتیلن
استخر توپ پلی اتیلن
استخرتوپ با رنگ بندی زیبا و سبک بودن، محصولی مورد علاقه ای بسیاری از ما شده است.مناسب برای کودکان ۲ تا ۴ سال است، هم میتوان در مهدکودک ها و خانه های بازی از آن استفاده کرد، هم میتوان در منازل و اتاق کودکان وسیله ای بازی و سرگرمی جذابی برای کودکان باشد.
کلبه کودک پلی اتیلن
کلبه کودک پلی اتیلن
یکی از وسایل بازی پلی اتیلن که می‌تواند کودکان را برای مدت طولاتی سرگرم کند، کلبه کودک پلی اتیلن می باشد، اگر دقت کرده باشید بچه‌ها همیشه دوست دارند قسمی از خانه را محصور کنند و آن‌جا را به خانه‌ی خود تبدیل کنند و بزرگ‌ترها و سایر بچه‌ها را به میهمانی دعوت کنند. یکی از پرطرفدارترین اقلام خانه بازی کودک؛ کلبه های بازی می باشند که در طرح های پلی اتیلنی به بازار عرضه شده اند.
پایه چراغ روشنایی معابر
پایه چراغ روشنایی معابر
پایه چراغ روشنایی معابر در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می گردد و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزارهای ویژه محاسبه می گردد.
انواع کفپوش های زمین بازی کودکان
انواع کفپوش های زمین بازی کودکان
نگهداری زمين بازی کودکان به شکل سنتی و قديمی نه تنها مشکلات فراوانی را برای مجموعه های متولی آن بخصوص شهرداريها و مهدهای كودك به لحاظ ماسه ريزی، تسطيح دائمی، بهداشتی نبودن و عدم امكان شستشو و زيبايی داشته بلكه برای کودکان و استفاده كنندگان اين فضاها مشکلات عديده‌ای دارد.
ایستگاه اتوبوس شهری
ایستگاه اتوبوس شهری
ایستگاه اتوبوس شهری یکی از المانهای مهم و تاثیر گذار مبلمان شهری در پروژه های ترافیکی و زیبایی چهره شهر است که در بهبود وضعیت ترافیکی و آلودگی هوای شهرهای بزرگ سهم بسزایی دارد که متاسفانه تا به حال توجه اساسی ، جدی و مقبول به این آیتم صورت نگرفته است .
انواع وسایل بازی پارکی کودکان
انواع وسایل بازی پارکی کودکان
بدون شک تمام کوکان به بازی های تحرکی نیازمندند و باید گاهی اوقات انرژی آن ها تخلیه شود. کودکان با انجام بازی های حرکتی علاوه بر نشاط و روحیه، سیستم فیزیکی و استخوان بندی خود را نیز تقویت می کنند و در نتیجه سلامت روحی و جسمی آن ها را در پی خواهد داشت.
مزایای استفاده از چمن مصنوعی
مزایای استفاده از چمن مصنوعی
مهمترین مزیتی که استفاده از این نوع پوشش دارد به صرفه بودن آن به لحاظ اقتصادی است. این پوشش نیاز به آب دادن نداشته و مصرف آب و هزینه های مربوط به آن را به حداقل می رساند. برای کاشت چمن طبیعی باید مراحل زیادی طی شود.
تاثیر مهد کودک بر کودکان
تاثیر مهد کودک بر کودکان
هر نوع فعالیتی که کودک از روی میل و رغبت و با شور و اشتیاق انجام می دهد، بازی کودک نامیده می شود، بازی های کودکان باید اساس و پایه برنامه های مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی را تشکیل دهد.
انواع نیمکت پارکی
انواع نیمکت پارکی
نیکمت در فضای شهری و به خصوص نیمکت پارک عنصری است که می‌تواند در شکل گیری رفتار‌های شهری و مدت زمان و گونه استفاده مردم از آن تاثیرگذار باشد.
استاندارد وسایل ورزشی پارکی
استاندارد وسایل ورزشی پارکی
یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی که امروزه در پارک ها مورد توجه افراد زیادی در گروه های سنی متفاوت مورد توجه قرر گرفته است وسایل ورزشی پارکی می باشد که شهرداری ها با همکاری با شرکت های تولید کننده مبلمان شهری توانسته اند فضای سبز شهری و پارک ها را با این نوع وسایل مجهز نمایند .
روش نصب چمن مصنوعی
روش نصب چمن مصنوعی
شرکت های تولید کننده و فروشنده زیادی در زمینه فروش چمن مصنوعی فعالیت می کنند که شرکت تولیدی مبلمان شهری جهان پارک مرجع تخصصی فروش این محصول می باشد و شما می توانید برای خرید چمن مصنوعی با کارشناسان فروش ما و شماره های قرار داده شده در سایت ارتباط برقرار کنید.
عوارض بازی نکردن کودک در پارک
عوارض بازی نکردن کودک در پارک
توجه داشته باشید سیستم ایمنی بدن بچه ها به مراتب از سیستم ایمنی بدن ما بزرگ ترها ضعیف تر است و امکان بیمار شدن آنها در مواجهه با عوامل بیماری زا هم بسیار شدیدتر خواهد بود.در این مطلب تمام جوانب پارک بردن کودک را بررسی می کنیم.
مزایای چمن مصنوعی
مزایای چمن مصنوعی
چمن مصنوعی از الیاف مصنوعی ساخته شده است که طول عمر آنها تا 25 سال می باشد. برخی ممکن است فکر کنند که چمن مصنوعی بیش از حد مصنوعی به نظر می رسد ، اما در حال حاضر شما به هنگام خرید چمن مصنوعی با تنوع بسیار بالای چمن های مصنوعی مواجه هستید که بسیاری از آنها طبیعی جلوه می کنند.
استاندارد وسایل بازی مهد کودک
استاندارد وسایل بازی مهد کودک
هدف از ایجاد مهدکودک ها کمک به رشد جسمی ،ذهنی ، عاطفی و اجتماعی نوآموزان و در نهایت کمک به شکوفایی استعداد ها و علایق آن ها می باشد . یکی از مهم ترین وظایف این مراکز ایجاد میحطی امن ،سالم ،مطلوب همچون کانون گرم خانواده برای کودکان است .
فواید بازی کردن کودکان در فضای باز
فواید بازی کردن کودکان در فضای باز
شاید والدین فکر کنند که وقتی کودک مشغول بازی رایانه ای یا تبلت و ... است، بازی می کند اما اهداف عمیق تری از بازی کودکان انتظار می رود. بازی باید تعریف شود؛ این که چه ویژگی هایی دارد و چه زمانی می توان گفت که بازی انجام شده است. در بازی باید دنبال تغییر رفتارها و پرورش هوش کودک بود و درهمان حین مفهوم ها نیز به کودک آموزش داده شود. هر چقدر بازی کودکان تنوع بیشتری داشته باشد، تغییرات رفتار، هوش و شناخت مشهودتر و مفیدتر خواهد بود. هدف از بازی فقط وقت گذرانی و پر کردن اوقات فراغت نیست.
طول عمر چمن مصنوعی
طول عمر چمن مصنوعی
چمن مصنوعی در محوطه سازی و حیاط نیز قابلیت استفاده را دارد که اغلب طول عمر بیشتری از چمن مصنوعی ورزشی و عمر مفید کمتری از چمن مصنوعی تزئینی دارد
فواید بازی برای کودکان
فواید بازی برای کودکان
بازی رفتار هوشمندانه را تقویت می کند و زمینه های لازم جهت یادگیری زبان و رشد هوشی و تفکر کودک را فراهم می سازد. همه ما میدانیم که در هیچ زمانی جز سالهای اولیه زندگی، بازی تأثیر خود را نشان نمی دهد.
نقش اسباب بازی در رشد کودک
نقش اسباب بازی در رشد کودک
تحقیقات نشان میدهد موفقیت در مدرسه تا حد زیادی بر توانایی های کودکان در برقراری ارتباط با همسالان و بزرگسالان  بستگی دارد و بازی  ها در توسعه  این مهارت های اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردارند.
تجهیزات روشنایی پارک
تجهیزات روشنایی پارک
تجهیزات روشنایی پارک ها در انواع مدل ها و در اندازه های متفاوت کوتاه و بلند طراحی و تولید می گردد . یکی از تجهیزات اصلی در خیابان ها و پارک ها و... پایه چراغ روشنایی می باشد.
تجهیزات پارکی کودک
تجهیزات پارکی کودک
تجهیزات پارک کودک اصولا شامل تمامی تجهیزات بازی در پارک ها می شود که شور و نشاط و سرگرمی را برای کودک به همراه دارد
تجهیزات پارکی
تجهیزات پارکی
وسایل بازی و تجهیزات پارکی تولید شده در شرکت جهان پارک به گونه ای طراحی و تولید شده اند که نه تنها با توجه به نیاز کودکان و در ارتفاع های متناسب با وزن و قد کودکان طراحی و تولید شده است.
پایه چراغ های پارکی
پایه چراغ های پارکی
پایه چراغ های پارکی یا پایه چراغ روشنایی که امروزه در انواع اندازه های متفاوت و در طول و عرض کوتاه و بلند و یا به صورت برج نوری تولید می شوند از پرکاربردترین اجزاء مبلمان شهری می باشند.
مبلمان شهری و تجهیزات پارکی
مبلمان شهری و تجهیزات پارکی
برای بررسی زیبایی شناسی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری لازم است که به برخی از اصول فلسفی زیبایی شناسی که به طور کلی مورد قبول قرار گرفته اشاره شود.
وسایل بازی مهدکودک
وسایل بازی مهدکودک
تجهیزات مهد کودک و وسایل بازی مهد کودک می تواند تاثیر بسزایی در رشد کودکان داشته باشد . فرزندان ما در مدتی که در مهد کودک ها هستند مشغول بازی و استفاده از وسایل بازی مهد کودک و تجهیزات مهد کودک می باشند و هر چه این وسایل بازی مهدکودک کیفیت بالاتری داشته باشد و تنوع آن بیشتر باشد کودکان احساس شادی و تاثیر پذیری بیشتری را نشان خواهند داد
استانداردهای سطل زباله شهری
استانداردهای سطل زباله شهری
یک مشکل عمومی در قرار دادن سطل های زباله ، این است که به جای اینکه در مکانهایی که مردم بتوانند از آن استفاده کنند در فضاهای خالی قرار بگیرند.
کاربرد وسایل ورزشی در پارک ها
کاربرد وسایل ورزشی در پارک ها
دستگاه های موجود در پارک ها برای آمادگی جسمانی پیش بینی شده اند و به هیچ وجه قابلیت درمانی ندارند بنابراین افرادی که دچار مشکلات اسکلتی- عضلانی هستند، نباید برای بهبود بیماری از آن ها استفاده کنند.
ایمنی اسباب بازی کودکان
ایمنی اسباب بازی کودکان
شخصیت و رشد جسمانی کودکان با بازی به ویژه بازی های اجتماعی، هوش عقلی، تخیل، فرصت ها و انضباط اجتماعی بهتر شکل می گیرد.
فواید بازی کودکان در پارک
فواید بازی کودکان در پارک
شاید والدین فکر کنند که وقتی کودک مشغول بازی رایانه ای یا تبلت و ... است، بازی می کند اما اهداف عمیق تری از بازی کودکان انتظار می رود.
اهمیت مبلمان شهری و پارکی
اهمیت مبلمان شهری و پارکی
وجود مبلمان شهری در مکان های مختلف، یکی از نیازهای اساسی هر شهری برای تبدیل شدن به یک مکان دلچسب و باطراوت است
طبقه بندی دستگاههای ورزشی فضای باز
طبقه بندی دستگاههای ورزشی فضای باز
لوازم و دستگاههای بدنساری با توجه به عملکرد و تاثیرشان بر ماهیچه ها عضلات و اندام افراد به دسته های مختلف تقسیم می شوند.
مبلمان شهری معرف هویت شهری
مبلمان شهری معرف هویت شهری
بخش عمده ای از عناصر تشکیل دهنده سیمای هر شهر مبلمان آن شهر می باشد اجزایی که گذشته از کاربرد خاص خود باعث زیبایی و انتضام شهر نیز می شوند.
استاندارد تجهیزات بازی
استاندارد تجهیزات بازی
یکی از مهم ترین مسائلی که یک طراح فضای بازی با آن درگیر است آشنایی با ضوابط و قوانین و استانداردها تجهیزات بازی در طراحی فضای است.