تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09120305116 - 09123001257
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

استخر توپ پلی اتیلن
استخر توپ پلی اتیلن
استخرتوپ با رنگ بندی زیبا و سبک بودن، محصولی مورد علاقه ای بسیاری از ما شده است.مناسب برای کودکان ۲ تا ۴ سال است، هم میتوان در مهدکودک ها و خانه های بازی از آن استفاده کرد، هم میتوان در منازل و اتاق کودکان وسیله ای بازی و سرگرمی جذابی برای کودکان باشد.
کلبه کودک پلی اتیلن
کلبه کودک پلی اتیلن
یکی از وسایل بازی پلی اتیلن که می‌تواند کودکان را برای مدت طولاتی سرگرم کند، کلبه کودک پلی اتیلن می باشد، اگر دقت کرده باشید بچه‌ها همیشه دوست دارند قسمی از خانه را محصور کنند و آن‌جا را به خانه‌ی خود تبدیل کنند و بزرگ‌ترها و سایر بچه‌ها را به میهمانی دعوت کنند. یکی از پرطرفدارترین اقلام خانه بازی کودک؛ کلبه های بازی می باشند که در طرح های پلی اتیلنی به بازار عرضه شده اند.
پایه چراغ روشنایی معابر
پایه چراغ روشنایی معابر
پایه چراغ روشنایی معابر در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می گردد و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزارهای ویژه محاسبه می گردد.
انواع کفپوش های زمین بازی کودکان
انواع کفپوش های زمین بازی کودکان
نگهداری زمين بازی کودکان به شکل سنتی و قديمی نه تنها مشکلات فراوانی را برای مجموعه های متولی آن بخصوص شهرداريها و مهدهای كودك به لحاظ ماسه ريزی، تسطيح دائمی، بهداشتی نبودن و عدم امكان شستشو و زيبايی داشته بلكه برای کودکان و استفاده كنندگان اين فضاها مشکلات عديده‌ای دارد.
ایستگاه اتوبوس شهری
ایستگاه اتوبوس شهری
ایستگاه اتوبوس شهری یکی از المانهای مهم و تاثیر گذار مبلمان شهری در پروژه های ترافیکی و زیبایی چهره شهر است که در بهبود وضعیت ترافیکی و آلودگی هوای شهرهای بزرگ سهم بسزایی دارد که متاسفانه تا به حال توجه اساسی ، جدی و مقبول به این آیتم صورت نگرفته است .
انواع وسایل بازی پارکی کودکان
انواع وسایل بازی پارکی کودکان
بدون شک تمام کوکان به بازی های تحرکی نیازمندند و باید گاهی اوقات انرژی آن ها تخلیه شود. کودکان با انجام بازی های حرکتی علاوه بر نشاط و روحیه، سیستم فیزیکی و استخوان بندی خود را نیز تقویت می کنند و در نتیجه سلامت روحی و جسمی آن ها را در پی خواهد داشت.
مزایای استفاده از چمن مصنوعی
مزایای استفاده از چمن مصنوعی
مهمترین مزیتی که استفاده از این نوع پوشش دارد به صرفه بودن آن به لحاظ اقتصادی است. این پوشش نیاز به آب دادن نداشته و مصرف آب و هزینه های مربوط به آن را به حداقل می رساند. برای کاشت چمن طبیعی باید مراحل زیادی طی شود.
تاثیر مهد کودک بر کودکان
تاثیر مهد کودک بر کودکان
هر نوع فعالیتی که کودک از روی میل و رغبت و با شور و اشتیاق انجام می دهد، بازی کودک نامیده می شود، بازی های کودکان باید اساس و پایه برنامه های مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی را تشکیل دهد.
انواع نیمکت پارکی
انواع نیمکت پارکی
نیکمت در فضای شهری و به خصوص نیمکت پارک عنصری است که می‌تواند در شکل گیری رفتار‌های شهری و مدت زمان و گونه استفاده مردم از آن تاثیرگذار باشد.
استاندارد وسایل ورزشی پارکی
استاندارد وسایل ورزشی پارکی
یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی که امروزه در پارک ها مورد توجه افراد زیادی در گروه های سنی متفاوت مورد توجه قرر گرفته است وسایل ورزشی پارکی می باشد که شهرداری ها با همکاری با شرکت های تولید کننده مبلمان شهری توانسته اند فضای سبز شهری و پارک ها را با این نوع وسایل مجهز نمایند .
روش نصب چمن مصنوعی
روش نصب چمن مصنوعی
شرکت های تولید کننده و فروشنده زیادی در زمینه فروش چمن مصنوعی فعالیت می کنند که شرکت تولیدی مبلمان شهری جهان پارک مرجع تخصصی فروش این محصول می باشد و شما می توانید برای خرید چمن مصنوعی با کارشناسان فروش ما و شماره های قرار داده شده در سایت ارتباط برقرار کنید.
عوارض بازی نکردن کودک در پارک
عوارض بازی نکردن کودک در پارک
توجه داشته باشید سیستم ایمنی بدن بچه ها به مراتب از سیستم ایمنی بدن ما بزرگ ترها ضعیف تر است و امکان بیمار شدن آنها در مواجهه با عوامل بیماری زا هم بسیار شدیدتر خواهد بود.در این مطلب تمام جوانب پارک بردن کودک را بررسی می کنیم.
مزایای چمن مصنوعی
مزایای چمن مصنوعی
چمن مصنوعی از الیاف مصنوعی ساخته شده است که طول عمر آنها تا 25 سال می باشد. برخی ممکن است فکر کنند که چمن مصنوعی بیش از حد مصنوعی به نظر می رسد ، اما در حال حاضر شما به هنگام خرید چمن مصنوعی با تنوع بسیار بالای چمن های مصنوعی مواجه هستید که بسیاری از آنها طبیعی جلوه می کنند.
استاندارد وسایل بازی مهد کودک
استاندارد وسایل بازی مهد کودک
هدف از ایجاد مهدکودک ها کمک به رشد جسمی ،ذهنی ، عاطفی و اجتماعی نوآموزان و در نهایت کمک به شکوفایی استعداد ها و علایق آن ها می باشد . یکی از مهم ترین وظایف این مراکز ایجاد میحطی امن ،سالم ،مطلوب همچون کانون گرم خانواده برای کودکان است .
فواید بازی کردن کودکان در فضای باز
فواید بازی کردن کودکان در فضای باز
شاید والدین فکر کنند که وقتی کودک مشغول بازی رایانه ای یا تبلت و ... است، بازی می کند اما اهداف عمیق تری از بازی کودکان انتظار می رود. بازی باید تعریف شود؛ این که چه ویژگی هایی دارد و چه زمانی می توان گفت که بازی انجام شده است. در بازی باید دنبال تغییر رفتارها و پرورش هوش کودک بود و درهمان حین مفهوم ها نیز به کودک آموزش داده شود. هر چقدر بازی کودکان تنوع بیشتری داشته باشد، تغییرات رفتار، هوش و شناخت مشهودتر و مفیدتر خواهد بود. هدف از بازی فقط وقت گذرانی و پر کردن اوقات فراغت نیست.
طول عمر چمن مصنوعی
طول عمر چمن مصنوعی
چمن مصنوعی در محوطه سازی و حیاط نیز قابلیت استفاده را دارد که اغلب طول عمر بیشتری از چمن مصنوعی ورزشی و عمر مفید کمتری از چمن مصنوعی تزئینی دارد
فواید بازی برای کودکان
فواید بازی برای کودکان
بازی رفتار هوشمندانه را تقویت می کند و زمینه های لازم جهت یادگیری زبان و رشد هوشی و تفکر کودک را فراهم می سازد. همه ما میدانیم که در هیچ زمانی جز سالهای اولیه زندگی، بازی تأثیر خود را نشان نمی دهد.
نقش اسباب بازی در رشد کودک
نقش اسباب بازی در رشد کودک
تحقیقات نشان میدهد موفقیت در مدرسه تا حد زیادی بر توانایی های کودکان در برقراری ارتباط با همسالان و بزرگسالان  بستگی دارد و بازی  ها در توسعه  این مهارت های اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردارند.
تجهیزات روشنایی پارک
تجهیزات روشنایی پارک
تجهیزات روشنایی پارک ها در انواع مدل ها و در اندازه های متفاوت کوتاه و بلند طراحی و تولید می گردد . یکی از تجهیزات اصلی در خیابان ها و پارک ها و... پایه چراغ روشنایی می باشد.
تجهیزات پارکی کودک
تجهیزات پارکی کودک
تجهیزات پارک کودک اصولا شامل تمامی تجهیزات بازی در پارک ها می شود که شور و نشاط و سرگرمی را برای کودک به همراه دارد
تجهیزات پارکی
تجهیزات پارکی
وسایل بازی و تجهیزات پارکی تولید شده در شرکت جهان پارک به گونه ای طراحی و تولید شده اند که نه تنها با توجه به نیاز کودکان و در ارتفاع های متناسب با وزن و قد کودکان طراحی و تولید شده است.
پایه چراغ های پارکی
پایه چراغ های پارکی
پایه چراغ های پارکی یا پایه چراغ روشنایی که امروزه در انواع اندازه های متفاوت و در طول و عرض کوتاه و بلند و یا به صورت برج نوری تولید می شوند از پرکاربردترین اجزاء مبلمان شهری می باشند.
مبلمان شهری و تجهیزات پارکی
مبلمان شهری و تجهیزات پارکی
برای بررسی زیبایی شناسی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری لازم است که به برخی از اصول فلسفی زیبایی شناسی که به طور کلی مورد قبول قرار گرفته اشاره شود.
وسایل بازی مهدکودک
وسایل بازی مهدکودک
تجهیزات مهد کودک و وسایل بازی مهد کودک می تواند تاثیر بسزایی در رشد کودکان داشته باشد . فرزندان ما در مدتی که در مهد کودک ها هستند مشغول بازی و استفاده از وسایل بازی مهد کودک و تجهیزات مهد کودک می باشند و هر چه این وسایل بازی مهدکودک کیفیت بالاتری داشته باشد و تنوع آن بیشتر باشد کودکان احساس شادی و تاثیر پذیری بیشتری را نشان خواهند داد
استانداردهای سطل زباله شهری
استانداردهای سطل زباله شهری
یک مشکل عمومی در قرار دادن سطل های زباله ، این است که به جای اینکه در مکانهایی که مردم بتوانند از آن استفاده کنند در فضاهای خالی قرار بگیرند.
کاربرد وسایل ورزشی در پارک ها
کاربرد وسایل ورزشی در پارک ها
دستگاه های موجود در پارک ها برای آمادگی جسمانی پیش بینی شده اند و به هیچ وجه قابلیت درمانی ندارند بنابراین افرادی که دچار مشکلات اسکلتی- عضلانی هستند، نباید برای بهبود بیماری از آن ها استفاده کنند.
ایمنی اسباب بازی کودکان
ایمنی اسباب بازی کودکان
شخصیت و رشد جسمانی کودکان با بازی به ویژه بازی های اجتماعی، هوش عقلی، تخیل، فرصت ها و انضباط اجتماعی بهتر شکل می گیرد.
فواید بازی کودکان در پارک
فواید بازی کودکان در پارک
شاید والدین فکر کنند که وقتی کودک مشغول بازی رایانه ای یا تبلت و ... است، بازی می کند اما اهداف عمیق تری از بازی کودکان انتظار می رود.
اهمیت مبلمان شهری و پارکی
اهمیت مبلمان شهری و پارکی
وجود مبلمان شهری در مکان های مختلف، یکی از نیازهای اساسی هر شهری برای تبدیل شدن به یک مکان دلچسب و باطراوت است
طبقه بندی دستگاههای ورزشی فضای باز
طبقه بندی دستگاههای ورزشی فضای باز
لوازم و دستگاههای بدنساری با توجه به عملکرد و تاثیرشان بر ماهیچه ها عضلات و اندام افراد به دسته های مختلف تقسیم می شوند.
مبلمان شهری معرف هویت شهری
مبلمان شهری معرف هویت شهری
بخش عمده ای از عناصر تشکیل دهنده سیمای هر شهر مبلمان آن شهر می باشد اجزایی که گذشته از کاربرد خاص خود باعث زیبایی و انتضام شهر نیز می شوند.
استاندارد تجهیزات بازی
استاندارد تجهیزات بازی
یکی از مهم ترین مسائلی که یک طراح فضای بازی با آن درگیر است آشنایی با ضوابط و قوانین و استانداردها تجهیزات بازی در طراحی فضای است.