تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/05 - 09:52
كد :34

نیمکت سنگی پارک

نیمکت سنگی  یکی دیگر از انواع نیمکت های پارکی می باشد. نیمکت سنگی بسیار زیبا و شکیل طراحی شده اند به جهت جنسی که دارند بسیار مناسب انواع شرایط جوی است که در برابر ضربه و تجهیزات از امکانات بسیاری مناسبی برخوردار هستند

نیمکت سنگی  یکی دیگر از انواع نیمکت های پارکی می باشد. نیمکت سنگی بسیار زیبا و شکیل طراحی شده اند به جهت جنسی که دارند بسیار مناسب انواع شرایط جوی است که در برابر ضربه و تجهیزات از امکانات بسیاری مناسبی برخوردار هستند نیمکت پارکی یکی از مهمترین اجزای مبلمان شهری و محلی برای استراحتی کوتاه مدت در فضای شهری است. قیمت نیمکت پارکی با توجه به جنس بدنه، ابعاد محصول، پوشش سطح محصول متفاوت خواهد بود.

فروش نیمکت های پارکی 

فروش نیمکت های پارکی 

نیمکت پارکی سنگی را می توان از جمله نیمکت پارکی مقاوم شمرد. به دلیل استفاده از سنگ های گوناگون با طرح دلخواه و مختلف قیمت نیمکت پارکی سنگی با یکدیگر متفاوت است. نیمکت پارکی سنگی را می توان در حیاط و یا فضای شهری مورد استفاده قرار داد. . مواد مرغوب استفاده شده در این نیمکت پارک موجب دوام و عمر طولانی آن شده است و این نیمکت را نسبت به نمونه‌های مشابه برتری داده است.جهان پارک تولید کننده انواع نیمکت های پارکی می باشد . نیمکت های سنگی با طرح های متفاوت و استفاده از عناصر مختلف سنگی یکی از فعالیت های جهان پارک محسوب میشود . 

مزایای نیمکت سنگی

  • در برابر شعله آتش  و گرمای فراوان مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد
  • تغییرات دمایی تاثیر زیادی در دمای آن ندارد
  • ضد ضربه و مقاوم می باشد
  • در طرح های مختلف ساخته می شود 
  • بدنه نیمکت سنگی با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است

تولید کننده نیمکت های پارکی

کیفیت سنگ مصرفی در این نیمکت حیاط بسیار بالا می باشد. و در برابر عوامل مختلف تغییر شکل نمی‌دهد. و خاصیت فیزیکی خود را از دست نخواهد داد. . همانطور كه طراحي مناسب داخلي و مبلمان خانه زندگی را در خانه ها و آپارتمان های كوچك و بزرگ قابل تحمل و گاهی دلنشين ميكند، در هياهوی شهرهای امروزی نیز اين مبلمان شهری است كه ميتواند این احساس خوب را برای شهروندان در فضاهای عمومی به وجود بياورد.جهان پارک تولید کننده انواع مبلمان شهری و نیمکت های پارکی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در خدمت هم وطنان گرامی می باشد . 

قیمت نیمکت سنگی پارک


قیمت نیمکت سنگی پارک

جهان پارک طراح و تولید کننده انواع نیمکت و صندلی پارکی ، با به کار گیری آخرین متد در این زمینه و تولید محصولات با کیفیت سعی دارد قدمی مثبت در این زمینه بردارد . قبل از خرید نیمکت سنگی باید به این نکته توجه کنید که آیا نیمکت سنگی می تواند نوع نیاز شما را در منطقه مورد نظرتان رفع کند . برای مشاوره در رابطه با انتخاب نیمکت پارکی مورد نظر با همکاران ما در جهان پارک در تماس باشید و همچنین برای استعلام قمت نیمکت های سنگی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در تماس باشید .