تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/09/29 - 10:02
كد :46

دستگاه اسکی فضایی پارکی

اسکی فضایی یا همان الپتیکال یک وسیله ورزشی فیتنس است که استفاده از آن در سالهای اخیر به دلیل آگاهی مردم از مزایای بسیاری که دارد متداول می باشد و علاوه بر باشگاه‌های ورزشی به بسیاری از منازل نیز راه یافته است.یکی از فضاهایی که این وسیله بازی به چشم می خورد پارک ها و فضاهای باز میباشد .

اسکی فضایی یا همان الپتیکال یک وسیله ورزشی فیتنس است که استفاده از آن در سالهای اخیر به دلیل آگاهی مردم از مزایای بسیاری که دارد متداول می باشد و علاوه بر باشگاه‌های ورزشی به بسیاری از منازل نیز راه یافته است.یکی از فضاهایی که این وسیله بازی به چشم می خورد پارک ها و فضاهای باز میباشد . وسایل ورزشی فضای باز یکی از محصولاتی است که در شرکت جهان پارک تولید میشود . اسکی فضایی باعث تقویت سیستم قلب و تنفسی شده و فشار لازم را برای بالا بردن کارایی قلب و ریه ها ایجاد می کند. دستگاه اسکی فضایی پارک، مانند بسیاری از محصولات مشابه در این زمینه، برای نصب در بوستان ها، بلوارها، پارک ها، محوطه های مسکونی، پیاده روهای وسیع و ... مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از دستگاه پاهای خود را بر روی پدال ها قرار دهید، دستگیره را با دستان خود نگه دارید و در عین حال دست ها و پا های خود را متناوب حرکت دهید. 

خرید ست ورزشی پارکی

زندگی شهری و آپارتمان نشینی بخصوص زندگی در شهر های بزرگ باعث شده مردم کمتر تحرک داشته باشند.از این رو بیماری های قلبی و عروقی ، تنفسی رو به افزایش می باشد . تدبیری که مدیران شهری در نظر گرفته اند وسایل ورزشی پارکی می باشد . امروزه مردم برای رفتن به باشگاه های ورزشی که ساعت ثابتی دارند به علت مشغله زیادی که دارند نمی توانند برنامه ریزی کنند و بهترین کار این است که در تایم آزاد خود به با وسایل ورزشی موجود در پارک ها استفده نمایند . ست ورزشی پارکی تولیدی  این شرکت بدلیل تنوع و کیفیت مطلوب همچون دیگر محصولات این شرکت با استقبال خوب مشتریان روبرو گشته است.برای خرید ست ورزشی پارکی با ما در تماس باشید  .

ویژگی های دستگاه اسکی فضایی پارکی

 

  • بدنه فولادی مقاوم به همراه رنگ آمیزی الکترواستاتیک با کیفیت 
  • قابل استفاده در تمامی فصول سال به دلیل ثبات رنگ
  • دارای ماندگاری و عمر طولانی به دلیل ساختار فلزی
  • طراحی استاندارد و منحصربفرد 
  • قیمت مناسب با توجه به کیفیت عالی و ساختار مستحکم

دستگاه اسکی فضایی پارکی

تولید کننده دستگاه اسکی فضایی

دستگاه اسکی فضایی پارک، جهت تقویت عضلات قلب و تقویت تقویت اعصاب می شود .  از ویژگی های دیگر این دستگاه ورزشی داخل پارک می توان به  تقویت همزمان اندام های بالاتنه و پایین تنه و ...اشاره کرد. تجهیزات و وسایل ورزشی پارکی به دلیل استفاده افراد در رده سنی های متفاوت باید ساختار و طراحی استانداردی داشته باشند تا موجب آسیب و صدمه فیزیکی نشوند. این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که این وسایل ورزشی به دلیل ساختار فلزی که دارد برای استفاده مداوم و ساعت های طولانی مناسب نمی باشد . اگر قصد ورزش حرفه ای دارید به باشگاه های ورزشی مراجعه نمایید . شرکت جهان پارک تولید کننده دستگاه اسکی فضایی می باشد .