تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/29 - 11:49
كد :42

سطل زباله فلزی شهری

سطل زباله فلزی شهری یکی از ضرورت های خیابان ها محسوب میشود که در سراسر شهرها به چشم می خورد و سبب جمع آوری زباله در محلی امن می شود .سطل زباله فلزی شهری با روکش گالوانیزه تولید میشود . مخزن ساخته شده از گالوانیزه گرم با ضخامت 1.5 میلیمتر با جوش سرتاسری و دارای محل تخلیه شیرابه می باشد.

سطل زباله فلزی شهری یکی از ضرورت های خیابان ها محسوب میشود که در سراسر شهرها به چشم می خورد و سبب جمع آوری زباله در محلی امن می شود .سطل زباله فلزی شهری با روکش گالوانیزه تولید میشود . مخزن ساخته شده از گالوانیزه گرم با ضخامت 1.5 میلیمتر با جوش سرتاسری و دارای محل تخلیه شیرابه می باشد.سطل زباله گالوانیزه در ابعاد مختلف تولید میشود . طراحی و تولید انواع مدلهای سطل زباله پارکی و مخزن زباله پارکی در شرکت جهان پارک انجام می گیرد . مخزن زباله مکانیزه گالوانیزه یا سطل زباله مکانیزه از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر است و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر ، جلوگیری از شیوع انواع بیماری های میکروبی و حاصل از انباشت زباله از آن استفاده میشود . برای خرید سطل زباله فلزی شهری با ما در تماس باشید

 

سطل زباله فلزی شهری 

قیمت سطل زباله فلزی

تولید سطل زباله شهری 1100 لیتری ، 770 و 660 لیتری فلزی با ضخامت 2 و 1.5 میلیمتر با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای و یا گالوانیزه درشرکت جهان پارک انجام خواهد شد . سطل زباله های فلزی بصورتی طراحی شده است که دارای دستگیره جهت تخلیه مکانیزه میباشد . سطل های زباله انواع مختلفی دارند . اگرچه بسیاری از آنها احتیاجات ضروری خیابان های مرکزی شهر را برآورده نمی سازند. در انتخاب یک سطل زباله پارکی باید به چندین ویژگی مهم توجه داشت و مهم ترین ویژگی این است که ترکیب و شکل یک سطل زباله به عنوان جایی برای ریختن زباله کاملا مشخص و قابل روئیت باشد.برای استعلام قیمت سطل زباله فلزی گالوانیزه با ما در ارتباط باشید . 

خرید سطل زباله فلزی گالوانیزه 

پاکیزگی یکی از مسایلی است که چه در محل زندگی و منزل ما ، و چه در محل کار ما، و از همه مهمتر درشهر و روستای ما  به یک اندازه از اهمیت برخوردار است. سطل زباله 1100 لیتری مکانیزه با ورق ۱٫۵ میلیمتری و کف قوس دار مناسب جهت استفاده در شرکت های خدمات شهری، شهرداری ها، دهیاری ها و مراکز صنعتی و … میباشد . سطل زباله 1100 لیتری به دلیل ابعاد بزرگی که دارد بهتر است در مکان هایی با تردد و تراکم جمعیت بالا استفاده شود زیرا انباشت زباله ها در دراز مدت سبب ایجاد بوی نامطبوع میشود . برای خرید سطل زباله فلزی گالوانیزه با ما در تماس باشید  

تولید کننده سطل زباله شهری 

استفاده از سطل زباله گالوانیزه شهری در فواصل معین ، جانمایی مناسب و دسترسی راحت مردم به آن ،از انباشت زباله ، شیوع بیماری و آلودگی جلوگیری به عمل می آورد . مخازن زباله گالوانیزه تولید شده در شرکت جهان پارک دارای دو چرخ ترمز دار و دو چرخ بدون ترمز هستند که امکان کنترل و نگهداری آنها را در سطح شیب دار میسر می سازد. بدنه  پرس خورده مخازن زباله شهری گالوانیزه موجب مقاومت بیشتر مخزن میشود و سبب میشود استحکام کافی در مقابل گرما ، سرما ، نورخورشید ، زنگ زدگی ، تغییر فرم و آتش سوزی داشته باشند . شرکت جهان پارک تولید کننده سطل زباله شهری می باشد و آن را به سراسر کشور ارسال می نماید .