تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/05 - 12:44
كد :36

کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی با نام های دیگر مانند کفپوش گرانول ، لاستیک زیر وزنه ، کفپوش پارکی ، کفپوش لاستیکی یا کف پوش فضای باز نیز نامیده می شود.کفپوش گرانولی تک رنگ و دو رنگ در دو نوع شانه تخم مرغی و پشت صاف تولید می شود. نوع شانه تخم مرغی کاربد فراوانی در پارک ها یا کارخانه ها و اماکن صنعتی و تولیدی دارد.

کفپوش گرانولی با نام های دیگر مانند کفپوش گرانول ، لاستیک زیر وزنه ، کفپوش پارکی ، کفپوش لاستیکی یا کف پوش فضای باز نیز نامیده می شود.کفپوش گرانولی تک رنگ و دو رنگ در دو نوع شانه تخم مرغی و پشت صاف تولید می شود. نوع شانه تخم مرغی کاربد فراوانی در پارک ها یا کارخانه ها و اماکن صنعتی و تولیدی دارد. همچنین از کفپوش لاستیکی شانه تخم مرغی در محل نگهداری حیوانات نیز استفاده میشود. البته لازم به ذکر است نوع خاصی از این محصول به عنوان کفپوش اصطبل جهت زیر پای اسب نیز توسط نوین فوم تولید و ارایه می شود.

کفپوش گرانولی

مشخصات کفپوش لاستیکی 

  1. ترکیبی از رزین پر تراکم لاستیک و چسب با کیفیت
  2. رنگ بندی متنوع و زیبا
  3. مناسب برای استفاده در پارک ها ، فضاهای بازی و رو باز ، باشگاههای بدنسازی و ...
  4. مقاومت بالا و ماندگاری در برابر ضربه ، فشار ، خورشید و باران

کفپوش گرانولی تخم مرغی

نوع پایه تخم مرغی دارای پایه هایی می باشد که مناسب جهت استفاده در پارک ها می باشد تا بعد از شستشو یا آبیاری، آب در زیر کفپوش باقی نماند و از زیر آن عبور کند.در زیر این کفپوش ها شیارهایی وجود دارد که جهت عبور آب می باشد.  ضخامت این کفپوش ها ۴۵ میلی متر می باشد. کفپوش گرانول کاملا مقاوم و نشکن بوده و بر اثر رفت و آمد با کفش، در زیر دستگاه های بدنسازی و یا حتی بر اثر عبور ماشین از روی آن ها آسیبی نمی بیند. امناسب بودن تراکم کفپوش می‌تواند باعث ترک خوردن، پوسته پوسته شدن و کاهش عمر و کارکرد این محصول گردد.  بنابراین در خرید این کفپوش ها نهایت دقت را به عمل آورید . 

کفپوش گرانولی تخم مرغی

مزایای کفپوشهای گرانولی

مقاومت بالای کفپوش های لاستیکی سبب شده است که از این کفپوش در جایگتاه بازی کدکان و یا باشگاه های ورزشی استفاده شود . به علت خاصیت الاستیسیته این کفپوش‌ها تمام ضربه‌ها را به خود جذب می‌کند. تنوع رنگی در این نوع کفپوش باعث شده است که این کفپوش بسیار پر طرفدار محسوب شود . این کفپوش‌ها در برابر تابش نور خورشید مقاومند و تغییر رنگ نمی‌دهند و همچنین با تغییر فصول دچار پوسیدگی و ترک می شوند . باران و برف نیز به آن ها آسیبی نمی رساند . تنوع در ضخامت و اندازه های این کفپوش انتخاب را برای مشتریان راحت تر نموده است . 

لیست قیمت کفپوش گرانولی

ماده اولیه کفپوش گرانولی لاستیک بازیافتی خودرو می باشد. کفپوش لاستیکی به دلیل کیفیت و مقاوت بالایی که در برابر لغزش و جابجایی دارد، کاربرد گسترده ای در سالن های ورزشی، بیمارستان ها، کارخانه، کارگاه های صنعتی، ساختمان های تجاری و غرفه های نمایشگاهی دارد.جهان ترافیک یک شرکت تولیدی در زمینه تجهیزات و مبلمان شهری میباشد و همچنین برای تجهیز باشگاه ها و زمین های بازی کودکان فعالیت های متفاوتی را انجام خواهد داد . بنابراین یکی از بهترین تولید کنندگان کفپوش گرانولی محسوب می شود . برای دریافت لیست قیمت با همکاران ما در جهان ترافیک در ارتباط باشید . 

لیست قیمت کفپوش گرانولی

فروش کفپوش گرانولی در تهران

پوشش دهی کف حیاط مهد کودک ها، پارک ها، فضاهای باز، محیط های صنعتی و کارخانه ها یکی از اهداف استفاده از کفپوش گرانولی می باشد . به هیچ وجه کفپوش گرانولی نباید  با اسید یا سفیدکننده شسته شود . کفپوش گرانولی بسیار مناسب برای کسانی است که ساعت های بسیار زیادی را می ایستند ، زیرا باعث می شود خستگی پا از بین برود و فشار کمتری از طرف سطح بر شخص وارد شود کفپوش گرانولی که یکی از مقاوم ترین کفپوش ها است . جهان پارک تولید کننده انواع کفپوش های گرانولی و کفپوش تاتامی می باشند و نمایندگی فروش جهان پارک در تهران نیز در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد .