تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/09/29 - 09:57
كد :45

پایه چراغ لوله ای

پایه چراغ خیابانی لوله ای  یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول سبب روشنایی خیابان ها ، معابر و بلوارها می شود . ساده ترین نوع پایه چراغ های خیابانی نوع لوله ای آن میباشد که از لوله های پروفیلی تولید می شود

پایه چراغ خیابانی لوله ای  یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول سبب روشنایی خیابان ها ، معابر و بلوارها می شود . ساده ترین نوع پایه چراغ های خیابانی نوع لوله ای آن میباشد که از لوله های پروفیلی تولید می شود  . این محصولات در عین حال ارزان ترین پایه چراغ ها نیز محسوب می شود . در طراحی و ساخت تجهیزات شهری تلاش می گردد این تجهیزات علاوه بر رفع تامین روشنایی به زیباسازی مبلمان شهری نیز کمک نماید.به همین دلیل در پارک ها و فضاهای تفریحی از نوع دیگری از پایه های روشنایی استفاد می شود که به آن پایه چراغ های پارکی گفته میشود . پایه های روشنایی چند وجهی بر حسب ارتفاع از 2 تا 3 قطعه ساخته شده و از ارتفاع 3 تا 15 متر موجود می باشد که متناسباً از پایین تا بالا تغییر ضخامت و قطر دارد . برای خرید پایه چراغ های لوله ای با شرکت جهان پارک که یکی از تولید کنندگان برتر تین محصولات می باشد تماس حاصل نمایید . 

انواع پایه چراغ های خیابانی

همانطور که گفته شد ساده ترین نوع پایه چراغ های خیابانی نوع لوله ای آن میباشد . اما نوع دیگری از این محصولات پایه چراغ های پارکی که با نام های دیگری مثل پایه چراغ دکوراتیو و ... نیز شناخته می شود می باشد . پایه چراغ های پارکی در ارتفاع های متفاوتی تولید می شود . کوتاه ترین آنها به نام پایه چراغ چمنی شناخته میش ود و ارتفاعی حدود 80 الی 120 سانتیمتر را شامل می شود و معمولا در حاشیه باغچه ها بکار میرود و جلوه زیبایی از سایه روشنی که ایجاد می کند ب محیط اطراف می بخشد . بطور کلی پایه چراغ های پارکی به انواع مختلفی تقسیم می شود . 

پایه چراغ لوله ای

پایه چراغ پارکی چدنی

پایه چراغ پارکی آلومینیومی

هر کدام از این محصولات ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند . بسته به نوع سفارش پایه ها دارای پوشش گالوانیزه گرم و یا رنگ مایع هوا خشک با یک لایه آستر اپوکسی و یا رنگ روغنی می باشند. بسته به کاربرد پایه های روشنایی و محل استفاده آنها ، معمولاً به وسیله براکت های یک متری شاخه زده می شود که عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . 

خرید پایه چراغ لوله ای

پایه چراغ های لوله ای دارای پوشش گالوانیزه گرم یا رنگ پلی اورتان و یا هردو در ارتفاعات 3 تا 12 متری تولید می گردد . پایه چراغ لوله ای برای نصب چراغ های خیابانی استفاده می شود و برای جاده ها و خیابان هایی که دارای عرض کم و طول زیاد می باشند انتخاب مناسبی است  . شرکت جهان پارک تولید کننده پایه چراغ های لوله ای با کیفیت میباشد . شما می توانید برای خرید پایه چراغ های لوله ای و یا هر نوع پایه روشنایی مور د نظرتان با مشاوران ما در ارتباط باشید . انواع پایه چراغ باغی از بهترین ورقه های آلومنیومی و آهنی ساخته شده که دارای مقاومت بالایی می باشند . این نوع پایه چراغ ها جزو چراغ های تزئینی محسوب می شود  که در ین شرکت قابل تولید بصورت تکی و انبوه می باشد .