تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/04/23 - 08:54
كد :13

تجهیزات پارکی کودک

تجهیزات پارک کودک اصولا شامل تمامی تجهیزات بازی در پارک ها می شود که شور و نشاط و سرگرمی را برای کودک به همراه دارد

تجهیزات پارک کودک اصولا شامل تمامی تجهیزات بازی در پارک ها می شود که شور و نشاط و سرگرمی را برای کودک به همراه دارد. امروزه بر نوع و تعداد این تجهیزات بازی بسیار افزوده شده است و تولید کنندگان بیشماری برای تولید این تجهیزات بازی در تلاش هستند تا بتوانند به روزترین و مجهزترین وسایل بازی را تولید نموده و در حفظ سلامتی و ایمنی کودک در هنگام بازی کوشا باشند. یکی از شرکت های معتبر در این زمینه شرکت جهان پارک می باشد. ما در این شرکت با وجود تیم حرفه ای در کنار خود توانسته ایم تجهیزات پارکی کودک را با بالاترین کیفیت تولید نموده و با ارزان ترین قیمت به فروش برسانیم. 

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید تجهیزات پارکی کودک می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام کرده و خرید باکیفیتی را با گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک تجربه کرده و از مشتریان دائمی ما باشید.

قیمت وسایل بازی فلزی

تجهیزات پارکی کودک

فروش تجهیزات پارک کودکان 

بعضی از وسایل بازی در پارک های کودکان یا حتی پارک های شهری استانداردهای لازم را برای سلامت و امنیت کودکان دارا نمی باشند ولی این موضوع دلیل نمی شود که کودک را در خانه محبوس  و از بازی در پارک منع کنیم. به هر حال در همه جای دنیا بچه ها برای بازی به پارک می روند و از بازی کردن کنار دوستانشان لذت می برند. از طرف دیگر، از آنجایی که کشور ما دارای آفتاب بی نظیری است بهتر است برای دریافت نور آفتاب هم که شده اجازه دهیم بچه هایمان در پارک بازی کنند. بنابراین شهرداری ها، سازمان پارک ها و فضای سبز ، زیباسازی و سایر دستگاه های صادر کننده مجوز فعالیت در این زمینه باید برای جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی نسبت به استاندارد سازی زمین و تجهیزات بازی اقدام و از فعالیت تجهیزات فاقد استاندارد مستقر در پارک ها و شهربازی ها جلوگیری کنند. ضمن بازی کردن مهارت های اجتماعی و روانشناختی مختلفی در کودک پرورش پیدا می کند، که موجب رشد هماهنگ دستگاه ها و اعضای بدن او می شود. این مهارت ها در آینده برای او تبدیل به فرصت هایی برای پویایی در جامعه می شود. شرکت جهان پارک به عنوان تولید کننده تجهیزات بازی پارکی کودکان توانسته است با کیفیت ترین و ارزان ترین تجهیزات بازی را در سراسر ایران و حتی در کشورهای همسایه به فروش برساند .

قیمت وسایل بازی فلزی پارک

آثار مثبت بازی کردن کودکان

به کودک اجازه می دهد که از قدرت تخیل خود بهره ببرد و در این میان بسیاری از استعدادهای نهفته او شکوفا می شود.
با قوانین و رعایت قوانین آشنا می شود.
کودک در بازی احساساتش را می تواند به راحتی بروز دهد.
سبب تقویت حواس پنجگانه و رشد مغزی کودک را بهبود می بخشد.
سبب تقویت یادگیری کودک در سایر زمینه ها می گردد.بازی به فعالیتی گفته می شود که کودک از سر شوق و میل انجام می دهد و هدفش لذت بردن و سرگرم شدن است. بازی ها طیف گسترده ای را در برمی گیرند که از آن جمله می توان به بازی های حرکتی، بازی های فکری، بازی های رایانه ای اشاره کرد. بازی به کودکان این اجازه را می دهد تا از خلاقیت خود در جهت توسعه تخیل، قدرت فیزیکی، شناختی و احساسی خود استفاده کنند. بازی کودکان برای رشد سالم مغز اهمیت زیادی دارد.

وسایل بازی پلی اتیلن 

تجهیزات پارکی کودک

کودک نیاز به حرکت و جنبش دارد و بازی کودک بخش مهمی از این نیاز اوست. این جمله یعنی والدین نباید فرزندان خود را از بازی و شیطنت منع کنند . این روزها هر جایی که کودکی باشد صحبت از چگونگی بزرگ شدن و تربیت او نیز مطرح است این که چگونه کودک خود را رشد دهیم تا هم سالم باشد و هم دارای آینده ای روشن باشد دغدغه تمامی والدین است.مجموعه بازی پلی اتیلنی تولید شده در شرکت جهان پارک به نسبت سایر تجهیزات بازی از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار بوده و با ارزان ترین قیمت قابل خریداری می باشد. 

بازی کودک مهارت های مختلفی را در کودک پرورش می دهد که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد:

1-بازی کودک ،موقعیت استفاده از قوه تخیل را در کـــودک به وجود می آید.

2- بازی کودک ،موجب شکـــوفایـــی استعدادهای نهفته و بروز خلاقیت می شود.

3-در بازی کودک همکاری ، همیاری و مشارکت کــودک توسعه می یابد.

4-در بازی کودک، با رعایت اصول و مقــــررات آشنا می شود.

5-در بازی ،کودک از ترس، کمرویـی و خجالت بیهوده رها می شود.

6-بازی کودک موجب ابراز احساسات، عواطف ، ترس ها و تردیدها ،محبت ، خشم و کینه و نگرانی ها می شود.

7-بازی کودک ،مـــوجب رشد هماهنگ دستگاهها و اعضای مختلف بدن می شود.

8-باعث تقویت حواس کــــودک می شود. نیـــرو و انرژی بدن را به بهتـــرین شکل مصرف می کند.

9-بازی کودک در یادگیــــری زبان نقش بسزایــــی دارد.

10-رفتــارهای هـــوشمندانه کـــودک تقویت می شود.بازی ها کمک می کنند بچه ها قوی و سالم رشد کنند. بازی کردن همچنین می تواند خطر چاقی مفرط  را از کودکان دور کند. یکی دیگر از نکات نقش بازی در کودکان این است که از لحاظ هیجانی رشد پیدا کنند. بازی در کنار لذت بخش بودن، باعث کاهش اضطراب و استرس می شود. بازی کردن با اهمیت تر از آن چیزی ست که در ظاهر به نظر می رسد نقش بازی در کودکان و یادگیری آن ها، فعالیت های مجزایی نیستند و بر روی یکدیگر مستقیما تاثیر می گذارند. بازی را به عنوان یک علم و یا یک آزمایشگاه برای کودکان در نظر بگیرید. تجربیات بازی هایی را که در فضای خارج از خانه داشتید را به خاطر بیاورید. بازی کردن در ساحل، سرسره بازی در زمستان یا بازی با کودکان همسایه، قطعا برای شما لذت بخش بوده است.

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان 

تجهیزات پارک بادی کودکان

فروش تجهیزات پارک کودکان

ما در شرکت جهان پارک با تولید تجهیزات بازی و پارک بادی توانسته ایم اسباب سرگرمی و خوشی های کودکان را فراهم نماییم و بتوانیم ساعت ها کودکام را به بازی و شادی مشغول گردانیم. تجهیزات پارک بادی تولید شده در این شرکت طبق استاندارد و با رعایت نکات ایمنی طراحی و تولید شده و با ارزان ترین قیمت به فروش می رسد.