تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

ست ورزشی فضای باز 

وسایل ورزشی فضای باز یکی از مهم ترین لازمه های پارک ها، اماکن عمومی ، فضای سبز و فضای نظامی و انتظامی، مدارس و حتی مجتمع های مسکونی می باشد. مسلماً یک شخص ورزشکار با تنبلی و کسالت بیگانه است و علاوه برداشتن اندامی متناسب از روحیه بالا و شادابی نیز برخوردار است. این موفقیت، ارتباطات وی را در زندگی روزمره، چه در خانواده و چه در اجتماع یا محیط کار تضمین می‌کند.کارفرمایان در بکار‌گیری افراد، این معیارهای مهم را در نظر خواهند گرفت؛ بنابراین یک شخص سالم و تندرست، از موقعیت و پیشرفت شغلی بهتری نسبت به افراد چاق و کم‌تحرک برخوردار خواهد بود.بدون شک وجود وسایل ورزشی فضای باز در فضاهای اطرافمان می تواند یکی از عوال مهم تندرستی و ورزش باشد.
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
 
ست ورزشی فضای باز 

 فروش وسایل ورزشی فضای باز

امروزه بیش از هر زمان دیگری ارزش فعالیت‌های بدنی و نقش آن در سلامت شناخته شده‌است. در واقع زندگی ماشینی، فعالیت‌های حرکتی روزمره را کاهش داده و برای جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری ها ورزش امری ضروری است. ورزش در پیشگیری از افسردگی و بالا بردن روحیه عمومی فرد مؤثر است. با انجام فعالیت بدنی، تولید یک ماده شیمیایی از بدن به نام «سروتونین» بیشتر می‌شود. کاهش سرتونین در بدن با افسردگی مرتبط است و داروهای ضد افسردگی نیز در جهت افزایش این ماده در بدن عمل می‌کنند؛ بنابراین در میان افرادی که به‌طور مرتب ورزش می‌کنند، احتمال ابتلا به افسردگی کاهش می‌یابد.

تولید ست بدنسازی فضای باز

گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک مفتخر است به تولید ست بدنسازی فضای باز ویژه پارک ها،اماکن نظامی و انتظامی،مدارس و …با بهترین کیفیت و استاندارد حرفه ای. تولید شده در چندین ست متنوع ، بهترین وسایل برای روح بخشیدن به جان و سلامتی . کلیه تولیدات دارای استاندارد و ضمانت کیفیت می باشد.

لوازم ورزشی پارکی

یکی از جذابیت های بوستان ها و پارک ها، برای همه ی اقشار و همه ی سنین، وسایل ورزشی پارکی است. لوازم ورزشی پارکی و فضای باز، از جمله تجهیزاتی هستند که عموما، فلزی ساخته می شوند. به این ترتیب، عمر طولانی و دوام بالا، از ویژگی های اصلی وسایل ورزشی در پارک ها است. لوازم ورزشی پارکی استاندارد، به علت استفاده در فضاهای باز، باید بتوانند تغییرات جوی را به خوبی تحمل کنند. همچنین به علت داشتن بدنه ای فلزی، باید طراحی ارگونومیک داشته و شرایط سنی و جسمی افرادی که از وسایل بدنسازی پارکی استفاده می کنند بر روی آن ها به صورت دقیق حک شده باشد.وسایل ورزشی پارکی، شامل انواع بارفیکس، پروانه پا باز، کشش عضلات، پرس جلو پا، میز شطرنج، وسایل ورزشی و بدنسازی چند کاره، لیفت نشسته، پارالل، پرس سینه و… می شود.
 
برای مشاهده تمامی محصولات و ست ورزشی فضای باز گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
ست ورزشی پارکی
در راستای طرح جاده سلامت و با توجه به ضرورت تحرک ، ورزش و نشاط در جامعه و در پی آن ترویج روحیه ورزشکاری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک اقدام به تولید و عرضه دستگاه های ورزشی فضای باز در انواع مدل های مختلف نموده است که شامل :
بارفیکس ، پرش ارتفاع ، دو فرمان ، اسکی فضایی ، چهار فرمان ، پارالل ، مسگری ، کشش عضلات ، پرس سینه ، بارفیکس چرخشی ، سوارکرای ، شکم ، گام زن چپ و راست ، ریلکسیشن ثابت ، ماساژور ، گام زن جلو و عقب ، اسکات پا ، ریلکسیشن متحرک ، تاب دو نفره کودک ، بالا سینه و سر شانه می باشد . استفاده از قطعات مقاوم و مرغوب ، اصلی جدانشدنی در ماندگاری ، طول عمر و پایداری این محصول در طرق مختلف کاربری آن می باشد .
گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک در کنار تولید دیگر محصولات خود از جمله مبلمان شهری(سطل،نیمکت ومخزن)،تجهیزات پارکی وزیباسازی شهر با استفاده از میله پرچم،برج های نوری،لوازم بازی فلزی وپلی اتیلن کودکان و مهدکودک به همراه کفپوش وتجهیزات سالنی و... برای کمک به ارتقاء ورزش همگانی در جامعه اقدام به تولید دستگاه بدن سازی پارکی فضای باز و ست ورزشی نموده است. این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت و با استفاده از مقاوم ترین پوشش های محافظتی تولید و طراحی کرده و به بازار عرضه می کند.
فروش وسایل ورزشی فضای باز
حذف فعالیت های عضلانی باعث می شود که همگان شادی ، خوشحالی ، لذت و تمدد اعصاب خود را از دست بدهند . لذا گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک برای کمک به ورزش همگانی در جامعه ، با استفاده از اصول علمی ، چهارچوب های مشخص و تکنیک های کارآمد و محاسبه شده و نیز با اختیار داشتن تیم های مجرب طراحی ، تولید و بهره گیری از کارشناسان مجرب ، اقدام به تولید دستگاه های بدنسازی فضای باز نموده است .

ست ورزشی فضای باز  ►

ست ورزشی پارکی 

به منظور افزایش شادی و نشاط در سطح جامعه، نهادهای شهری به نصب ست ورزشی پارکی در پارک های سراسر کشور اقدام کرده است. این ست ورزشی با دارا بودن انواع دستگاه های بدنسازی مردم را به ورزش کردن در فضاهای باز ترغیب می کند. ورزش در پارک به نوعی هم فال است و هم تماشا، چرا که با حضور در فضای آزاد و طبیعت ضمن ورزش و سلامت جسم می‌توان حال روحی بسیار بهتری هم پیدا کرد. به طور کلی، پیاده‌ روی، دویدن، اجرای حرکات کششی و قدرتی در پارک و استفاده از ست ورزشی پارکی شرایطی را برای افزایش تحرک در فرد ایجاد می‌کنند. بنابراین با کمترین هزینه می‌توان به این فعالیت‌‌‌‌های بدنی پرداخت.

فروش وسایل ورزشی فضای باز 

وسایل ورزشی پارکی