تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/21 - 10:52
كد :37

الاکلنگ فلزی پارکی

لوازم بازی فلزی پارکی به مجموعه دستگاه های فلزی پارکی کودکان نظیر انواع تاب ، سرسره ، الاکلنگ ، چرخ و فلک و … گفته می شود که در مدلهای متنوع با متریال فولاد st37  تولید می شوند .این تجهیزات فلزی دارای تنوع زیادی در طرح و شکل هستند که در ارتفاعات مختلف با مشخصات فنی خاص در جهان پارک تولید می شوند .

لوازم بازی فلزی پارکی به مجموعه دستگاه های فلزی پارکی کودکان نظیر انواع تاب ، سرسره ، الاکلنگ ، چرخ و فلک و … گفته می شود که در مدلهای متنوع با متریال فولاد st37  تولید می شوند .این تجهیزات فلزی دارای تنوع زیادی در طرح و شکل هستند که در ارتفاعات مختلف با مشخصات فنی خاص در جهان پارک تولید می شوند . این تجهیزات بازی به نسبت تجهیزات پلی اتیلنی قیمت بسیار پایین تری دارند و برای مجموعه هایی که می خواهند با قیمت پایین تری اقدام به نصب تجهیزات بازی کنند ، گزینه مناسبی است الاکلنگ یکی از تجهیزات بازی مورد علاقه کودکان است که به صورت دو نفره بازی می شود و از آنجایی که کودکان در هنگام بازی با آنها در ارتفاع قرار می گیرند ، باید جنس مستحکم و ساختار درستی داشته باشد .  .جهان پارک تولید کننده انواع وسایل بازی فلزی پارکی می باشد که این وسایل را با بهترین استحکام و کم ترین قیمت خواهد ساخت . برای استعلام قیمت الاکلنگ فلزی پارکی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در ارتباط باشید . 

الاکلنگ فلزی پارکی

ساخت الاکلنگ فلزی پارکی

الاکلنگ فلزی فولادی است ، اعم ازجنس بازوها ، نشیمنگاه ، پایه و … . در طراحی این محصولات در مقابل کودک دستکی طراحی شده که کودکان هنگام بازی با گرفتن دستک ها تعادل خود را حفظ کنند و به پایین پرتاب نشوند . استفاده از ورق مقاوم و قوطی های ضخیم ، جوشکاری مناسب رنگ با دوام و ضد زنگ استفاده از این امکانات را ممکن ساخته است . جنس این الاکلنگ ها ی پارک از فلز می باشد و مقاوم در برابر تمامی شرایط آب و هوایی است. شرکت تولیدی جهان پارک با استاندارد سازي لوازم بازی فلزی کودکان و در نظر گرفتن ايمني مصرف كننده همراه با كيفيت مطلوب ،  در ساخت و ارائه اين تجهيزات اقدام نموده است .

تولید کننده الاکلنگ فلزی پارکی

تولید لوازم بازی فلزی پارکی در گروه تولیدی جهان پارک به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود . این محصولات دارای قیمتی به مراتب پایین تر نسبت به تجهیزات بازی پلی اتیلنی هستند و اکثر افراد در طبقه متوسط هم توان خرید این محصولات را دارا هستند به طوریکه طیف گسترده ای از مشتریان این محصولات را اشخاصی تشکیل می دهند که لوازم بازی فلزی را برای منازل و ویلاهای خود می خواستند .جهان پارک تولید کننده انواع الاکلنگ های فلزی دو نفره و چهار نفره در سراسر کشور میباشد . این الاکلنگ های فلزی یگ بازی تعادلی مناسب برای کودکان محسوب میشود که با بازی کردن با آن بسیاری از مهارت های تعادلی و اطلاعات مربوط به ارتباط وزن و جرم را فرا خواهند گرفت . 

تولید کننده الاکلنگ فلزی پارکی

قیمت وسایل فلزی پارکی

سرسره فلزی پارکی ، تاب فلزی پارکی ، چرخ و فلک پارکی ، الاکلنگ پارکی از مجموعه وسایل بازی فلزی پارکی ساخت گروه تولیدی جهان پارک است که جهت ایجاد شادی و نشاط کودکان عزیز تولید و اجرا می گردد . الاکلنگ پارک فلزی طراحی خاصی دارد و یکی از مناسبترین اسباب بازی برای نصب در مهدکودک ها، مدارس و پارک ها می باشد در رنگ آمیزی الاکلنگ پارک فلزی به قرار گرفتن در نور خورشید نیز فکر شده است و این رنگ ها در برابر نور خورشید مقاومت زیادی دارد . الاکلنگ فلزی نیز در حالتهای ساده،موجدار تولید می گردد و به وسیله جوشکاری co2 و رنگ کوره ای الکترواستاتیک تولید می شود .برای استعلام قیمت وسایل بازی فلزی اعم از تاب و سرسره فلزی ، الاکلنگ فلزی و ... با همکاران ما در جهان پارک در تماس باشید .