تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/12/20 - 13:33
كد :52

تجهیزات پارک کودک

کودکان عاشق بازی کردن هستند و بازی کردن جزو فعالیت های روزانه آن ها محسوب می شود  . آن ها در کنار بازی روابط اجتماعی خود را تقویت می کنند . همچنین آن ها به فضایی ایمن برای بازی کردن نیازمندند. بسیاری از فضاها ، برای این امر طراحی شده اند از جمله پارک بازی کودکان ،

کودکان عاشق بازی کردن هستند و بازی کردن جزو فعالیت های روزانه آن ها محسوب می شود  . آن ها در کنار بازی روابط اجتماعی خود را تقویت می کنند . همچنین آن ها به فضایی ایمن برای بازی کردن نیازمندند. بسیاری از فضاها ، برای این امر طراحی شده اند از جمله پارک بازی کودکان ، خانه های بازی ، مهد کودک ها و حیاط منازل که می توان با استفاده از تجهیزات بازی کودکان آن جا را به فضایی مفید برای آن ها تبدیل نمود . شرکت جهان پارک تولید کننده تجهیزات بازی کودکان می باشد که زمینه ای را فراهم می کند تا با محصولات استاندارد خیال والدین آن ها بابت بازی کردن کودکانشان آسوده باشد . وسایل بازی پلی اتیلنی بهترین گزینه های بازی کودکان محسوب میشود زیرا انعطاف بالایی دارد و ضربات حاصل از زمین خوردن و برخورد با آن ها را مهار می کند. اگر قصد خرید تجهیزات بازی  برای مهد کودک ، خانه بازی و یا پارک ها را دارید با ما در ارتباط باشید . زیرا تولید تاب وسرسره ، تونل بازی ، استخر بازی پلی اتیلن ، دیوار صخره نوردی ، راکربازی کودک و ... از تولیدات شرکت ما می باشد . 

 

تاب و سرسره پلی اتیلن

یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین وسایل بازی کودکان تاب و سرسره پلی اتیلن میباشد که شما می توانید آن را تهیه نمایید . تاب وسرسره پلی اتیلن در پار ک ها  وفضاهای مختلف قابل استفاده هستند زیرا در ابعاد مختلف و طرح های مختلف با رنگ آمیزی متنوع و زیبا تولید گردیده اند . تاب بازی کودکان احساس آرامش را به آن ها الا می نماید و آن ها با سرسره بازی هیجان را تجربه میکنند و این می تاوند بیش فعالی آن ها را کاهش دهد . تاب وسرسره پلی اتیلن جایگزین وسایل بازی فلزی پارکی گردیده است بگونه ای که در بیشتر مهد کودک ها و خانه هایبازی و همچنین پارک های مخصوص کودک از آن ها استفاده می شود . برای خرید تاب وسرسره پلی اتیلن با جهان پرک درارتباط باشید . 

تجهیزات پارک کودک

تولید کننده وسایل بازی پارک

مجموعه بازی پلی اتیلنی و وسایل بازی پارکی کودک در طرح های بسیار زیبا و متنوعی تولید می گردد. . خود رنگ بودن وسایل بازی پلی اتیلن با رنگ های جذاب و قالب های متنوع و شاد باعث ایجاد شادی و نشاط و تحرک بیشتر در کودک می‌شود.استفاده کردن از لوازم بازی در پارک ها و مهد کودک ها ساعت ها کودکان را سرگرم می کند و لحظات خوش و زیبایی را برای آنان به همراه دارد . شرکت جهان پارک تولید کننده وسایل بازی پارک در سراسر کشور میباشد که با به کار گیری محصولات با کیفیت و بصرفه می تواند شما را در رابطه با بازی کودکان کمک کند تا محصولی را در فضای مورد نظر خود استفاده نمایید که غیر قابل اشتعال می باشد و تعادل دمایی بالایی در فصول مختلف دارا می باشد .