تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/04/16 - 13:33
كد :61

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

پایه چراغ های خیابانی از محصولات روشنایی می باشد که در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار می گیرد و عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . شکل ظاهری اکثر پایه چراغ ها یکسان است و تفاوتشان در طرح دستک ( براکت ) تعبیه شده رو آن است .

پایه چراغ های خیابانی از محصولات روشنایی می باشد که در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار می گیرد و عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . شکل ظاهری اکثر پایه چراغ ها یکسان است و تفاوتشان در طرح دستک ( براکت ) تعبیه شده رو آن است .پايه چراغ خياباني گالوانیزه گرم از مهمترین و الزامی ترین ابزار جهت تامین روشنایی معابر شهری ، اتوبانها ،بزرگراه ها ، میادین و سایر فضاهای باز شهری است .نوع ورق بکار رفته در مونتاژ پایه چراغ  در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است . پایه چراغ خیابانی گالوانیزه گرم در دو نوع لوله ای و چند وجهی تولید می شوند که از دو نوع پوشش گالوانیزه گرم یا رنگ هوا خشک ( رنگ اپوکسی ) در تولید این محصول استفاده می شود . 

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی بر اساس ارتفاع آن با یکدیگر متفاوت است . همچنین تک درز بودن یا دو درز بودن با توجه به ارتفاع آن نیز در قیمت نهایی آن موثر است . تولید انواع پایه های روشنایی در متراژها ، ضخامت ها ، طرح ها و ضخامت های مختلف در شرکت جهان پارک امکان پذیر است . چراغ های بکار رفته در پایه چراغ خیابانی گالوانیزه با توجه به شعاع نوری مورد نیاز و شرایط آب و هوایی متفاوت است . برای دریافت لیست قیمت پایه چراغ خیابانی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در تماس باشید . 

نصب پایه چراغ های خیابانی

پایه چراغ های خیابانی توسط فونداسیون نصب می شود . در حقیقت فونداسیون پایه چراغ خیابانی یک  نگهدارنده محکم برای نصب پایه چراغ خیابانی می باشد و اندازه و ابعاد فونداسیون بستگی به سازه ای دارد که قرار است بر روی آن سوار شود. پایه چراغ های لوله ای را نم ی توان با ارتفاعات زیاد ساخت و دلیل آن  نوع اتصال و حمل و نقل آن است. برخلاف به پایه چندوجهی تمامی اتصالات این محصول در کارخانه انجام می شود . اما پایه چراغ های چند وجهی را می توان در ساز های 6 متری به محل پروژه برد و در آن جا آن را اتصال داد و با جوشکاری CO2  آن را متصل نمود .