تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/10/18 - 12:10
كد :47

سطل زباله مکانیزه چیست

سطل زباله مکانیزه یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در خیابان ها ، معابر ، پارک ها و بطور کلی فضای باز می باشد . این سطل زباله ها به این دلیل مکانیزه نامگذاری شده اند که تخلیه و جمع آوری آن بصورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه انجام خواهد گرفت . اگر مخازن زباله به موقع تخلیه نشود ،

سطل زباله مکانیزه یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در خیابان ها ، معابر ، پارک ها و بطور کلی فضای باز می باشد . این سطل زباله ها به این دلیل مکانیزه نامگذاری شده اند که تخلیه و جمع آوری آن بصورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه انجام خواهد گرفت . اگر مخازن زباله به موقع تخلیه نشود ، سطل های موجود بیش از حد گنجایش پر شده و زباله ها به اطراف مخزن و بر روی زمین ریخته می شود که این امر به علت جاری شدن شیرابه و پخش شدن بوی تعفن ، علاوه بر ظاهر بسیار بدی که ایجاد می کند ، سبب شیوع بیماری ، جمع و تکثیر حشرات و جانوران موزی می شوند .به همین دلیل مکانیزه بودن تخلیه آن بسیار مثمرالثمر می باشد .سطل زباله های گالوانیزه و پلی اتیلن که در خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد معمولا به روش مکانیزه تخلیه میشود . مگر در مناطق کم جمعیت که از سطل زباله های توری در خیابان ها استفاده می شود . شرکت آسیا پارک تولید کننده انواع سطل زباله های شهری گالوانیزه  و پلی اتیلن می باشد که به روش مکانیزه تخلیه میشود . شهرداران و پیمانکاران محترم جهت سفارش محصول می توانند با ما از طریق شماره های مندرج در سایت آسیا پارک در تماس باشید .

         سطل زباله مکانیزه چیست

قیمت سطل زباله فلزی

سطل زباله فلزی شهری یا سطل زباله گالوانیزه که با ورق گالوانیزه 1.5 تا 2 میل تولید میشود یکی از محصولاتی است که در شرکت آسیا پارک تولید میشود . تجهیز کردن مخزن زباله مکانیزه به درب ، زیر مخزنی و کاور سبب می شود که بوی زباله به بیرون درز نکند و همچنین مانع ورود آب باران ، حشرات و حیوانات به داخل مخزن زباله می شود . این محصولات دارای دریچه تخلیه شیرابه و شستشو می باشد که سبب پاکیزگی و جلوگیری از بو گرفتن به دلیل آلودگی می شود . این محصولات همچنین دارای مقاومت بالا در مقابل آسیب باران و برف می باشد زیرا ورق گالوانیزه کاملا ضد زنگ و پوسیدگی می باشد .

سطل زباله مکانیزه

سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری

تولید سطل زباله گالوانیزه با ظرفیت های مختلف انجام می شود و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود، سطل آشغال مناسب را انتخاب و خریداری نمایند. مخزن زباله شهری قوس دار با ظرفیت  770 لیتری از ورق گالوانیزه با ضخامت 1.5 میلیمتر ساخته شده است.این محصول دارای چهار چرخ می باشد .  دو چرخ جلوی آن ترمز دار است.برای خرید سطل زباله 770 لیتری با ما در تماس باشید .