تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/05 - 09:55
كد :35

نیمکت چوب و فلز

نیمکت دکوراتیو یکی دیگر از انواع مبلمان بوده که در چیدمان و طراحی منازل، محیط کار، ادارات، مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی بکار می رود. از انواع نیمکت چوبی و فلزی می توان به عنوان مبلمان فضای سبز منازل، ویلا، باغ های شخصی و یا لابی مجتمع ها نیز استفاده نمود.

نیمکت دکوراتیو یکی دیگر از انواع مبلمان بوده که در چیدمان و طراحی منازل، محیط کار، ادارات، مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی بکار می رود. از انواع نیمکت چوبی و فلزی می توان به عنوان مبلمان فضای سبز منازل، ویلا، باغ های شخصی و یا لابی مجتمع ها نیز استفاده نمود. نیمکت چوبی و فلزی یک ترکیب کلاسیک و زیبا برای اسنفاده در نیمکت های پارکی و شهری میباشد . نيمكت پارکی یا صندلی پارکی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین اجزای مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستانهاست .نیمکت های پارکی و یا صندلی های پارکی برای نشیمن در فضای سبز و استراحت در زیر درختان استفاده میشود . 

نیمکت چوب و فلز

تجهیزات پارکی

تجهیزات پارکی برای رفاه حال کسانیکه از آن استفاده می کنند طراحی و عرضه میشود . از تجهیزات پارکی می توان به نیمکت های پارکی ، ست های ورزشی پارکی ، وسایل فلزی بازی پارک ، مجموعه بازی پلی اتیلن و ... اشاره کرد . نکته مهمی که در ساخت نیمکت های پارکی باید بیش از همه به آن توجه نمود تولید نیمکتی می‌باشد که علاوه بر زیبایی بتواند آسایش و رفاه را برای شهروندان فراهم نماید. جهت آشنایی با انواع نیمکت های پارکی و آگاهی از قیمت هر یک از آن ها می توانید راهنمایی خود را از مشاوران سایت جهان پارک دریافت نمایید.

تولید کننده نیمکت های پارکی چوب و فلز

نیمکتها دارای جنس‌‌های مختلفی می‌‌باشند که با توجه به مکان مورد استفاده می‌‌تواند فلزی، سنگی، چوبی و یا پلاستیک پلی اتیلن باشد . در رابطه با نیمکت چوب و فلز می توان گفت که یک نیمکت بسیار مقاوم و زیبا را شامل میشود . استحکام، پایداری، دوام، مقاوم در برابر صدمه و خراش، مقاوم در برابر تغییرات جوی از جمله ویژگی‌‌های جنس فلزی نیمکت محسوب می‌‌گردد.استفاده از چوب نیز در ساخت نیمکت چوبی خالی از لطف نیست . با استفاده از چوب در طراحی نیمکت پارکی نزدیکی بیشتری با طبیعت احساس شده و این جنس مورد پسند تمامی سنین می‌‌باشد و با هر فضایی به راحتی تطبیق می‌‌یابد. جهان پارک تولید کننده انواع نیمکت های پارکی و مبلمان شهری با ارائه بهترین خدمات در خدمت هموطنان گرامی می باشد . 

قیمت نیمکت های چوب و فلز

قیمت نیمکت های چوب و فلز

نیمکت ها انواع گوناگونی دارند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند ولی هدف در همه آن ها بصورت مشخص یکی می باشد . به همین دلیل انتخاب نوع نیمکت کاملا سلیقه ای و دلخواه میباشد . بنابراین در انتخاب نیمکت پارکی مورد نظر سلیقه و بودجه مهم ترین فاکتورهای خرید میز و صندلی شهری میباشد . قیمت تمام شده نیمکت پارکی به عناصر بکار رفته در آن بستگی دارد .  انواع نیمکت پارکی فارغ از جنس آن در طول 150 سانتی متر تهیه و به بازار ارائه می‌شود. این اندازه برای نشستن سه نفر بزرگسال به صورت همزمان بر روی نیمکت پارکی امکان پذیر است  . برای آشنایی بیشتر با همکاران ما در جهان ترافیک در تماس باشید .