تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/29 - 11:58
كد :43

سطل زباله شهری در کرج

یکی از عناصر مهم مبلمان شهری سطلهای زباله است. فروش سطل زباله در کرج، با وجود تولید کننده این محصول در کرج، شرکت جهان پارک توانسته با ارائه و تولید سطل زباله باکیفیت و البته با قیمت مناسب مشتریان بی شماری از جمله همشهریان کرجی  را به خود جلب نماید.سطل زباله های شهری در دو نوع مرسوم فلزی گالوانیزه و پلی اتیلن تولید می شود .

یکی از عناصر مهم مبلمان شهری سطلهای زباله است. فروش سطل زباله در کرج، با وجود تولید کننده این محصول در کرج، شرکت جهان پارک توانسته با ارائه و تولید سطل زباله باکیفیت و البته با قیمت مناسب مشتریان بی شماری از جمله همشهریان کرجی  را به خود جلب نماید.سطل زباله های شهری در دو نوع مرسوم فلزی گالوانیزه و پلی اتیلن تولید می شود . سطل زباله شهری در کرج جهت حفظ نظافت و بهداشت محل های پر تردد عمومی ، تفرجگاه ها ، بوستانها و پارک ها تولید شده است که اگر طبق اصول استاندارد تولید ، جانمایی و نصب شوند، علاوه بر کارآیی بالا ، از نظر زیبایی شناسی هم سهم بالایی را به خود اختصاص می دهد . برای خرید سطل زباله شهری در کرج با مشاوران ما در جهان پارک در ارتباط باشید . 

سطل زباله شهری در کرج

سطل زباله پلی اتیلن در کرج

سطل زباله پلی اتیلن یکی از پر طرفدارترین سطل های زباله می باشد که از پلی اتیلن تولید شده است . . از ویژگی های مثبتی که این نوع سطل ها دارند، مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت هست لذا بیشتر مورد مصرف آن ها در شهر های شمالی و مرطوب کشور می‌باشد. از این مخازن زباله بیشتر در بیمارستان ها ، مراکز درمانی و ... استفاده میشود و دلیل آن قابل شستشو بودن و بی ضرر بودن آن می باشد . برای خرید سطل زباله پلی اتیلن در کرج با ما در تماس باشید .

سطل زباله گالوانیزه در کرج

یکی از فعالیت هایی که شهرداری کرج در ان فعالیت مفید دارد ، استقرار سطل زباله های گالوانیزه و مکانیزه در هر محل و به تعداد مناسب می باشد . با این کار علاوه بر رعایت انضباط شهری، شهری پاکیزه، سالم و عاری از زباله خواهیم داشت. شرکت جهان پارک تولید کننده سطل زباله گالوانیزه در کرج می باشد و با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت آن را د ر اختیار شهروندان کرج قرار خواهد داد . دور نگه داشتن زباله ها از انظار، کاهش بو، کاهش تجمع حشرات از مزایای سطل زباله های فلزی محسوب میشود . برای خرید سطل زباله گالوانیزه با ما تماس بگیرید . 

لیست سطل زباله شهری در کرج

یکی از سطل زباله های مورد استفاده در مبلمان شهری سطل زباله فلزی ساده می باشد .سطل زباله های شهری در ابعاد مختلفی ساخته میشوند و به همین دلیل قیمت های متفاوتی برای آن در نظر گرفته میشود . برای پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ، توجه به بهبود فرایند اجرایی پسماند از ضرورت های اجتماعی است . استفاده از سطل زباله های شهری یکی از کوچکترین قدم هایی میباشد که برای پاکیزگی و حفظ محیط زیست می توانیم برداریم . شرکت جهان پارک لیست قیمت سطل زباله های شهری در کرج را به شما شهروندان گرامی ارائه خواهد داد . برای استعلام قیمت با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک تماس حاصل نمایید .