تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/11/28 - 12:16
كد :48

لوازم بدنسازی پارکی

پارک ها و فضاهای سبز شهری ، مکان هایی هستند که برای تلطیف روحیه افراد و گذراندن اوقات فراغت آن ها به وجود آمده اند . این فضاهای بسیار شاد ، در روحیه افرادی که به آن جا می روند بسیار تاثیرگذار است و می تواند نتیجه های بسیار مثبتی در حفظ سلامتی ذهنی ان ها بگذارد .

پارک ها و فضاهای سبز شهری ، مکان هایی هستند که برای تلطیف روحیه افراد و گذراندن اوقات فراغت آن ها به وجود آمده اند . این فضاهای بسیار شاد ، در روحیه افرادی که به آن جا می روند بسیار تاثیرگذار است و می تواند نتیجه های بسیار مثبتی در حفظ سلامتی ذهنی ان ها بگذارد . در کنار این فراغت سلامتی جسمی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و به همین دلیل استفاده از لوازم بدنسازی پارکی در همه فضاهای باز که جنبه تفریحی دارند پیشنهاد می شود . شرکت جهان پارک تولید کننده وسایل ورزشی پارکی محصولات بدنسازی را با کیفیت بسیار مناسب در اختیار شهروندان گرامی قرار خواهد داد .

 

لوازم ورزشی پارکی دست دوم

بسیاری از افراد به دلیل قیمت مناسبی که لوازم ورزشی پارکی دست دوم دارند به دنبال استفاده از آن ها هستند . در صورتی که این محصولات ممکن است در اثر استفاده زیاد و رعایت نکردن استانداردهای ساخت ، دارای کیفیت کافی نباشند و جان و سلامت بدن افراد را به خطر بیندازند . به همین دلیل و.سایل ورزشی فضای باز را از شرکت های معتبر و دارای استاندارد تهیه نمایید . شرکت جهان پارک محصولات ورزشی پارکی خود را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد و از کیفیت و سلامت محصولات خود اطمینان دارد . 

لوازم بدنسازی پارکی

تولید کننده وسایل ورزشی پارک ها 

وسایل ورزشی پارک ها دارای ست های 20 تایی یا در تعدادهای دیگر می باشد .این وسایل بازی دارای تنوع زیادی است که تمامی اندام های بدن راتحت تاثیر قرار خواهد داد و هر کدام یک ویژگی مطابق با دستوراتی که بر روی آن ها درج شده است را دارا می باشد .  در حال حاضروسایل ورزشی پارکی در بسیاری از پارک ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گیرد و حتی در مهد کودک ها ست ورزشی مخصوص کودکان و در فضاهای مخصوص معلولان نیز از این محصولات استفاده می شود . برای خرید وسایل ورزشی پارک ها با جهان پارک تولید کننده وسایل ورزشی پارک ها در ارتباط باشید . 

فروش تجهیزات پارک

جهان پارک تولید کننده و عرضه کننده مبلمان شهری در سراسر کشور میباشد که یکی از فعالیت هایی که دارد تولید تجهیزات پارک میباشد که شامل مجموعه بازی پلی اتیلن ، وسایل بازی فلزی پارک ، میز شطرنج ، فوتبال دستی ، نیمکت های پارکی ، کفپوش های پارکی ، ست ورزشی پارکی ،میز تنیس ، سطل زباله های پارکی و ... می باشد . از مزایای محصولات ارائه شده در این شرکت خدمات پس از فروش از جمله نصب محصول ، تعمیرات محصول و ضمانت نامه کتبی در رابطه با سلامت کالای ارائه شده می باشد . برای خرید و یا مشاوره با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در ارتباط باشید .