تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

قلعه بادی

قلعه بادی کودک و جامپینگ بادی کودک و ترامپولین خانگی از جنس پی وی سی تولید شده که داخل آن از هوا پر می شود و تشک پرش زیری آن قابلیت ارتجاعی دارد که دارای مدل های قلعه بادی کودک ، جامپینگ بادی مربع ، جامپینگ بادی دایره ، جامپینگ بادی طرح رینگ بوکس بست وی و غیره هستند . این جامپینگ های بادی کودک شرکت جهان پارک با توجه به تحمل وزن مخصوص هر مدل برای یک الی دو کودک تا سنین 1 تا 7 سال و تحمل وزن حداکثر 30 تا 60 کیلوگرم ساخته شده اند و با طرح بندی و رنگ های زیبایی که دارند جذابیت بازی را برای کودکان چند برابر نموده است و برای سرگرمی ، بازی و تخلیه انرژی آنها در منزل و مهدکودک ها عالی می باشد .

ویژگی قلعه بادی

•    قلعه بادی های شرکت جهان پارک بسرعت باد شده و با یک پمپ بادی دستی یا برقی کار می کنند .
•    ابعاد بسته بندی قلعه بادی بسیار کوچک است و می توان آنها را در فضایی بسیار کوچک به اندازه یک کارتن نگهداری کرد.
•    بسیار ارزان بوده و وسیله ای شاد و مهیج برای کودکان شما می باشند .
•    در دو شکل دایره و مربع تولید شده که بر اساس سلیقه شما قابل انتخاب می باشند .
•    بعضی از مدلهای قلعه بادی را می توان با توپ پر کرده و بعنوان یک استخر توپ نیز استفاده کرد.

 
قلعه بادی
 

تولید کننده قلعه بادی

قلعه های بادی شرکت جهان پارک بدون داشتن کوچکترین خطر محصولی بسیارعالی و با کیفیت از این برند جهانی هستند، قلعه های بادی دو دو نوع خانگی و مهد کودکی یا مجموعه ای تولید میگردد.

خرید قلعه بادی کودکان 

همچنین می توانید از قلعه و جامپینگ بادی را از شرکت جهان پارک خریداری نموده  و در داخل حیاط نیز استفاده کنید زیرا همه آنها دارای دیواره های بادی هستند که از پرت شدن کودکان به بیرون جلوگیری می کنند و امنیت خاطر را برای والدین فراهم نموده اند .

قیمت قلعه بادی

 از قلعه های بادی  نوع خانگی معمولا در منازل استفاده شده و در صورتیکه جهت مهد کودک ها و مراکز کودک یاری استفاده شود زود تر دچادر آسیب دیدگی می شوند، این محصولات معمولا در دو مدل یک و دو نفره تولید شده که قیمت بسیار پایین و ارزانی دارند، جنس اکثر آنها از پلاستیک فشرده است که در صورت خرابی و پنچری با چسب مخصوص قابل تعمیر می باشند.
فروش قلعه بادی
استفاده از محصولات بادی و قلعه های بادی بازی کوچک و بزرگ در آپارتمان ها می تواند کودکان را درساعاتی از روز سرگرم کرده و حداقل یک بازی سالم و ورزش و تحرک برای آنها محسوب می شود. شرکت جهان پارک با تولید محصولات با کیفیت ومقرون به صرفه توانسته فروش چشمگیری در میان رقیبان خود داشته باشد.