تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/03/23 - 13:22
كد :58

پایه چراغ کوتاه

یکی از پایه چراغ های پارکی که بسیار پرکاربرد و دیدنی می باشد پایه چرغ چمنی یا پایه چراغ کوتاه می باشد که دارای ارتفاع 80 الی 120 سانتیمتر می باشد . در دنیای مدرن و پیشرفته امروز، روشنایی پارک ها ، خیابان ها ، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است

یکی از پایه چراغ های پارکی که بسیار پرکاربرد و دیدنی می باشد پایه چرغ چمنی یا پایه چراغ کوتاه می باشد که دارای ارتفاع 80 الی 120 سانتیمتر می باشد . در دنیای مدرن و پیشرفته امروز، روشنایی پارک ها ، خیابان ها ، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است و استفاده از نورپردازی های زیبا که هم جنبه روشنایی و هم جنبه روشن سازی دارد در سطح شهر از اهمیت بالایی برخوردار است . جهان پارک تولید کننده چراغ پایه کوتاه چمنی در سراسر کشور می باشد و آن ها را در مدل های کلاسیک و مدرن در اختیار سازندگان و شهرداری های محترم کشور قرار خواهد داد .  ترتیب قرارگیری این چراغ های کم ارتفاع پارکی روی زمین و در فضاهای باز و عمومی افراد را در طول مسیر هدایت می کند.

پایه چراغ کوتاه

قیمت پایه چراغ پارکی پایه کوتاه

چراغ های چمنی نه تها در پارک ها که در تالارها ، هتل ها ، مجتمع های تفریحی و تجاری و اداری جهت زیباسازی و نوربخشی به محیط استفاده می شود . از آن جا که عناصر ساخت این تجهیزات بسیار متنوع می باشد ، دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد که می تواند نیاز شما را در رابطه با دیزاین فضای ورد نظر برطرف نماید . پایه چراغ پارکی پایه کوتاه در جنس های فلزی چدنی ، آلوینیومی ، لوله ای  و حتی پلاستیکی ساخته میشود و در طرح های مدرن تر از ترکیب این عماصر ساخت استفاده می شود . بر ای استعلام قیمت پایه چراغ پایه کوتاه با شماره های نوشته شده در سایت جهان پارک در ارتباط باشید . 

شرکت تولید کننده چراغ باغی

چراغ های باغی و باغچه ای در گروه پایه چراغ های دکوراتیو پارکی قرار دارند . نوع ساده تر که ز لوله و پروفیل تولید می شود پایه چراغ خیابانی نام دارد که کاربرد آن در خیابان ها و بزرگراه ه ، اتوبان ها و فضاهایی که نیازی به زیبایی ندارد می باشد . جهان پارک ،. این مدل چراغ ها بدلیل قرار گرفتن در فضای بیرونی ساختمان باید از کیفیت ساخت مرغوبی برخوردار باشند تا در مقابل عوامل طبیعی مثل باران, برف, گرد و غبار, و تابش شدید آفتاب کیفیت نوردهی خود را حفظ کرده و دچار رنگ پریدگی و زنگ زدن نشوند. شرکت تولید کننده چراغ باغی می باشد و با پوشش رنگ های الکتروستاتیک و اپوکسی و یا گالوانیزه گرم از گزند باران و برف و نور مستقیم خورشید این محصولات فلزی را مصون می دارد . چراغهای پایه کوتاه دارای نورپردازی زیبایی به خصوص روی چمن ها و داخل حیاط میباشند. این نوع چراغ ها در اندازه های یک متر و کمتر تولید می شوند.