تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/25 - 10:33
كد :39

تولید نیمکت پارکی فلزی

امروزه در فضاهای سبز، بوستان ها و پارک ها انواع تجهیزات پارکی در شکل های مختلفی نصب می شوند. تجهیزات پارکی برای سرگرمی بچه ها، استراحت کوتاه مدت، ورزش و... مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از انواع آن ها نیمکت های پارکی هستند که با مواد مختلف و در انواع گوناگونی ساخته می شوند.یکی از انواع نیمکت های پارکی، فلزی می باشد که در رنگ های مختلفی تولید می شود و حتی در حیاط منزل خود نیز می توانید از آن استفاده کنید.

امروزه در فضاهای سبز، بوستان ها و پارک ها انواع تجهیزات پارکی در شکل های مختلفی نصب می شوند. تجهیزات پارکی برای سرگرمی بچه ها، استراحت کوتاه مدت، ورزش و... مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از انواع آن ها نیمکت های پارکی هستند که با مواد مختلف و در انواع گوناگونی ساخته می شوند.یکی از انواع نیمکت های پارکی، فلزی می باشد که در رنگ های مختلفی تولید می شود و حتی در حیاط منزل خود نیز می توانید از آن استفاده کنید. نیمکت پارکی فلزی می توانند تماما از فلز باشند و یا قسمتی از آن فلزی باشد و در هر دو نوع آن این مدل نیمکت مقاومت خوبی دارد و مدت ها قابل استفاده می باشد.
شرکت جهان پارک با سابقه ای درخشان در تولید نیمکت پارکی فلزی موفق بوده و این کالا را با کیفیت در اختیار شهروندان گرامی قرار می دهد.

تولید نیمکت پارکی فلزی

نیمکت پارکی فلزی

شهرداری ها در راستای مجهز کردن شهرها انواع مبلمان شهری را در همه جای شهر قرار می دهند. انواع نیمکت های پارکی هم جزو همین تجهیزات محسوب می شوند. . نیمکت پارکی فلزی یکی از پرکاربردترین نیمکت ها می باشد که در طرح های مختلفی ساخته می شود و تنوع آن در طرح و رنگ نسبت به بقیه انواع نیمکت ها بیشتر است چون که فلز این قابلیت را دارد تا راحت تر به شکل های مختلفی در بیاید.نیمکت پارکی فلزی با لوله های فلزی ساخته می شوند و دارای شکل ساده ای هستند و قلبل استفاده در پارک ها، دانشگاه ها، پاساژها و دیگر محیط های عمومی می باشد.

انواع نیمکت پارکی فلزی

تنوع تجهیزات شهری و پارکی بسیار زیاد شده است و با جدید شدن مواد اولیه موجود در بازار این محصولات هم جدید تر و مختلف تر شده اند. نیمکت ها و نیمکت های فلزی نیز با توجه به متریال اولیه دارای شکل های مختلفی شده اند. در ادامه با انواع نیمکت پارکی فلزی آشنا خواهیم شد:

 

  • نیمکت فلزی سی ان سی

در مرحله تولید این محصول ورق ها با دستگاه های مجهز برش داده می شوند و پس از آن مونتاژ می شوند. پایه های آن ها ضخیم است و پشتی آن ها از جنس فلز و یا چوب می باشد.

  • نیمکت پارکی چدنی

 این نیمکت ها ظاهری شیک دارند و پایه های آن ها با چدن ریختگی ساخته می شود. هم چنین از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

  • نیمکت فلزی تک پایه

از رایج ترین نیمکت های پارکی می باشد که دوام خوبی دارد و نصب بسیار راحتی دارد و تنها با ایجاد یک حفره در محل نصب می شود.

  • نیمکت فلزی لوله ای

ساده ترین نوع نیمکت های فلزی پارکی محسوب می شود که از نوع فولاد ضد زنگ ساخته میشود و دارای طرح ساده و ابتدایی می باشد و به همین دلیل از قیمت ارزان تری نسبت به مدل های دیگر نیمکت فلزی پارکی برخوردار است . 

 

مشخصات فنی نیمکت پارکی فلزی

مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و اندازه گیری های درست و منطقی در تولید نیمکت پارکی فلزی بسیار مهم است. در ادامه با مشخصات فنی نیمکت پارکی فلزی آشنا خواهیم شد.
این محصول بر پایه لوله و پروفیل آهنی ساخته می شود و در صورتی که تمام آن از جنس فلز نباشد پشتی و نشیمن آن چوبی و یا چوب پلاست می باشد.در تولید نیمکت پارکی فلزی از لوله و خمکاری استفاده می شود و رنگ کاری آن به صورت کوره ای است و به همین در تنوع رنگ آن بسیار زیاد است. تکیه گاه دست آن به دو صورت است یا با استفاده از خم لوله انجام می شود و یا این که حلقه جوشکاری شده یا تسمه خمکاری شده قرار داده می شود.

مشخصات فنی نیمکت پارکی فلزی

مزایای نیمکت پارکی فلزی

بوستان ها و پارک ها محل خوبی برای آرامش و تفریح و یا حتی رفع خستگی می باشند به شرط آن که تجهیزات استاندارد و مناسبی در آن وجود داشته باشد.نیمکت پارکی فلزی در اندازه ها و رنگ های مختلفی تولید می شود و برای استفاده شهروندان نصب می شود. این نیمکت ها بدنه ای از جنس آهن دارند و به همین دلیل استحکام و مقاومت خوبی دارند عمر طولانی دارد. 
فرایند ساخته و تولید آن آسان است به همین دلیل نسبت به دیگر انواع نیمکت ها قیمت مناسب تری دارد و بسیار مقرون به صرفه است. این کالا بسیار راحت و ایمن بوده و ونصب آن راحت است.
رنگ کاری نیمکت فلزی پارکی به گونه ای است که در رطوبت از بین نمی رود و ظاهر خود را حفظ می کند.
اگر قصد تهیه نیمکت پارکی فلزی با کیفیت و ارزان قیمتی را دارید حتما از طریق شماره های نوشته شده در سایت با کارشناسان جهان پارک تماس بگیرید و محصولی ایمن و مناسب را خریداری نمایید.