تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/09/11 - 09:27
كد :30

انواع کفپوش های زمین بازی کودکان

نگهداری زمين بازی کودکان به شکل سنتی و قديمی نه تنها مشکلات فراوانی را برای مجموعه های متولی آن بخصوص شهرداريها و مهدهای كودك به لحاظ ماسه ريزی، تسطيح دائمی، بهداشتی نبودن و عدم امكان شستشو و زيبايی داشته بلكه برای کودکان و استفاده كنندگان اين فضاها مشکلات عديده‌ای دارد.

نگهداری زمين بازی کودکان به شکل سنتی و قديمی نه تنها مشکلات فراوانی را برای مجموعه های متولی آن بخصوص شهرداريها و مهدهای كودك به لحاظ ماسه ريزی، تسطيح دائمی، بهداشتی نبودن و عدم امكان شستشو و زيبايی داشته بلكه برای کودکان و استفاده كنندگان اين فضاها مشکلات عديده‌ای دارد. سطوحی كه از ماسه پر شده اند علاوه بر اينکه هيچگونه استاندارد مشخصی برای محافظت از کودکان در برابر ضربه ندارند بلکه خراشهای بوجود آمده بر اثر برخورد با سطح ماسه به دليل وجود انواع باکتريها و ميکروبها باعث ايجاد زخمهای دراز مدت و حتي عفونتهای پوستی و چشمی می شود و از همه مهمتر ضربات مغزی جبران ناپذیر در برخورد یا سقوط از وسایل بازی همواره یکی از مخاطرات عمده کودکان در زمینهای غیر استاندارد بوده است.  بر همين اساس در دهه ۸۰ ميلادی توليدکنندگان کفپوش در اروپا و آمريکا بر اساس نيازهای لازم برای پوشش کف زمين بازی كودكان توليد محصولی با مشخصه های زير را دنبال نمودند:

•    قابليت جذب ضربه ناشی از سقوط کودکان با توجه با استاندارد EN1177 معادل استاندارد ۶۴۳۷ ایران
•    مقاومت در برابر شعله و حرارت مستقيم بالا
•    مقاومت در مقابل سايشهای متعارف پا
•    عدم استفاده از مواد شيميايی مضر برای محيط زيست و انسان
•    ضريب اصطکاک بالا در حالت خشک و مرطوب و جلوگيری از ليزخوردن تحت هر شرايط
•    قابليت جذب آبهای سطحی
•    قابل استفاده بودن سطح در تمام شرایط جوی
•    مقاومت در مقابل عوامل جوی مختلف از سردترين تا گرمترين و خشکترين تا مرطوبترين شرايط آب و هوايی
•    مقاومت در برابر حلالها عمومی در دسترس
•    رعايت بند ۷ با شرايط ريسک بالا برای کودکان بعنوان کاربران اصلی محصول

ویژگی کفپوش های پارکی

کفپوش پارکی شرکت جهان پارک بهترین نوع کفپوش جهت استفاده در پارک و زمین بازی کودکان و بزرگسالان می باشد. این کفپوش دارای کیفیت و دوام بالایی بوده و در برابر عوامل محیطی مانند برف و باران و همچنین در برابر وزن بالای وسیله های بازی کاملا مقاوم می باشد. همچنین در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ نداده و به بافت آن آسیبی نمی رسد. کفپوش پارکی دارای رنگبندی متنوع و ابعاد گوناگون و به صورت قطعه ای می باشد که این قطعات روی زمین پارک در کنار هم قرار می گیرند و مانع از پخش شدن گرد و غبار به هوا می شوند. در زیر این کفپوش ها شیارهایی جهت عبور آب وجود دارد. نوع خاصی از این کفپوش که به آن کفپوش پایه تخم مرغی می گویند مناسب برای پارک هایی است که نیاز به شستشو و آبیاری دارند تا آب راحت تر از پایه هایی که در زیر این کفپوش وجود دارد عبور کند و زیر کفپوش باقی نماند. این عمل از پوسیدگی کفپوش جلوگیری نموده و باعث ماندگاری بیشتر آن می شود.

نحوه شستشوی کفپوش های پارکی

کفپوش پارکی شرکت جهان پارک ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشد. این کفپوش ها را می توان با استفاده از آب و یا پارچه مرطوب به راحتی شست و به دلیل اینکه آب به داخل کفپوش نفوذ نمی کند از پوسیدگی آن جلوگیری می شود.

خرید کفپوش زمین بازی کودکان

کفپوش زمین بازی کودکان در سایزهای 50*50، 100*100 و 200*200 سانتی متر تولید می شود که انتخاب اندازه مناسب کفپوش و نوع کفپوش باید با توجه به محیط قابل استفاده تعیین شود. در خرید کفپوش زمین بازی کودکان  باید دقت کنید که کفپوش درخشان باشد؛ زیرا  این کفپوش  ها از گرانول که یک ماده براق و درخشان است ساخته می شود و کدر بودن این کفپوش نشان از بی کیفیتی آن است. برای خرید کفپوش های زمین بازی کودکان به سایت شرکت جهان پارک مراجعه نمایید.

قیمت کفپوش زمین بازی کودکان

کفپوش های زمین بازی کودکان در ابعاد و ضخامت های مختلفی ساخته می شود که براساس انتخاب مشتری قیمت آنها متفاوت است. در واقع قیمت کفپوش زمین بازی کودکان براساس متراژ و مساحت محل نصب مورد نظر محاسبه می شود. بطوریکه هر چه ضخامت کفپوش زمین بازی کودکان بیشتر باشد قیمت نهایی کفپوش نیز بیشتر می شود. مشتریان عزیز می توانند جهت برآورد قیمت کفپوش های زمین بازی کودکان با کارشناسان مجرب فروش ما در شرکت جهان پارک تماس حاصل نمایند.