تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/04/23 - 10:14
كد :14

تجهیزات روشنایی پارک

تجهیزات روشنایی پارک ها در انواع مدل ها و در اندازه های متفاوت کوتاه و بلند طراحی و تولید می گردد . یکی از تجهیزات اصلی در خیابان ها و پارک ها و... پایه چراغ روشنایی می باشد.

تجهیزات روشنایی پارک ها در انواع مدل ها و در اندازه های متفاوت کوتاه و بلند طراحی و تولید می گردد . یکی از تجهیزات اصلی در خیابان ها و پارک ها و... پایه چراغ روشنایی می باشد. برای تجهیز پارک ها و خیابان ها اصولا شهرداری ها نقش پررنگی دارند. با همکاری شرکت جهان پارک با تمامی ارگان ها و شهرداری ها این شرکت توانسته است تجهیزات روشنایی و پایه چراغ های روشنایی با کیفیت را با مواد اولیه مرغوب تولید نماید و با ارزان ترین قیمت به فروش برساند.

قیمت چراغ روشنایی محوطه

پایه چراغ روشنایی پارکی یکی از تجهیزات سیستم تامین روشنایی پارک ها و فضاهای سبز شهری و تفرجگاه ها می باشد. فرایند روشن سازی این فضاها نه تنها باید از نظر خصوصیات فنی استاندارد باشد بلکه پایه روشنایی پارکی باید از جنبه های ایمنی، هنری، بهداشتی، روانشناسی و ارگونومی نیازهای استفاده کنندگان را برآورده نماید.

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه 

تجهیزات روشنایی پارک

پایه چراغ پارکی ارزان

پایه چراغ روشنایی پارکی در طرح ها و اندازه های متفاوتی ساخته می گردد. استفاده از این پایه ها در پارک، باغ، فضای سبز، ویلا و حیاط منازل صورت میگیرد. میانگین قدرت روشنایی پارک باید مطابق استانداردها ساخته شود. از نظرطیف نور و نوع رنگ دهی لازم است محل مورد طراحی با بررسی دقیق شروع به آغاز پروژه کرد. یکنواختی روشنایی در حداکثر ممکن رعایت شود و سایه روشن محسوس ایجاد ننماید. منابع روشنایی در زاویه دید عابرین یا راکبین قرار نگیرد. منحنی توزیع نور چراغ متناسب با محل مورد استفاده باشد. جنبه های ارگونومی و هنری در طراحی رعایت شده باشد.

تولید چراغ پارکی مدرن

در شرکت جهان پارک پایه چراغ های پارکی طبق نیاز مشتری و شرایط استانداردهای روشنایی در محیط های تفریحی با طرح های بسیار متنوع در انواع طول ها و مدل ها طراحی و ساخته می شوند. بسیاری از فضاهای تفریحی نیاز به روشنایی های نسبی و برخی هم روشنایی بیشتر نیازمندند که هر یک بسته به موقعیت خود طراحی و پس از تأیید مشتری ساخته می شوند. پایه چراغ روشنایی خیابانی و بزرگ‏‏راهی با هدف استفاده  در جاده ها ، خیابان ها ، اتوبان ها محوطه های عمومی و پارکینگ ها در این شرکت تولید می گردد. این نوع از پایه ها برای مکان هایی که دارای طول زیاد و عرض کم هستند ، مناسب هستند . این محصول در نوع  لوله ای تولید می شود و قابلیت نصب یک الی شش نورافکن را دارد. پوشش این محصول با توجه به آب و هوای منطقه و شرایط محیطی در دو نوع گالوانیزه گرم و رنگ صنعتی قابل ارائه است.

پایه چراغ پارکی 

تجهیزات روشنایی پارک

قیمت پایه چراغ خیابانی 6 متری

این محصول معمولا بین 6 الی 12 متر تولید شده که بسته به ارتفاع مورد نظر به صورت دو تکه یا سه تکه تولید می شود . تعیین ارتفاع مناسب برای پایه چراغ خیابانی بسته به فضای مورد نظر جهت نورپردازی و لوکس نوری مورد نیاز متغیر است .بسته به کاربرد پایه های روشنایی و محل استفاده آنها ، معمولاً به وسیله براکت های یک متری شاخه زده می شود که عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . شکل ظاهری اکثر پایه چراغ ها یکسان است و تفاوتشان در طرح دستک (براکت ) تعبیه شده روی آن است  . شرکت جهان پارک تولید کننده بزرگ مبلمان شهری  در حیطه ی ساخت پایه چراغ های پارکی، چمنی و خیابانی فعالیت دارد.
جهت اعمال روشنایی به معابر و پارک ها از پایه چراغ ها با ابعاد مختلف بهره گرفته می شود که نوع خاصی از این پایه چراغ ها مختص پارک ها و فضاهایی است که پوشیده از چمن هستند. پایه های چمنی در اتفاع های ۳۰ سانتی به بالا تهیه می شود و در محوطه های چمنی نصب می شود.
پایه های پارکی با طرح های زیبا و جدید، فضایی زیبا در محیط پارک ها ،باغچه ها و ویلای شما می سازد. چراغ پارکی علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کند ، در تامین نور ، امنیت پارک ها و اماکن عمومی در فضای باز نقش موثری دارد که این مورد برای خانواده هایی که در شب به پارک ها برای استفاده از طبیعت می روند امری اجتناب ناپذیر است. در ضمن سایر ادوات به کار رفته در پارک ها و فضاسازی های انجام شده در این گونه محیط ها هم در زیر نور چراغ پارکی جلوه و کاربرد خواهد داشت. حالت نور افشانی و پخش نور مناسب این محصول علاوه بر روشنایی پارک ها ، پیاده روهای دو طرفه ، جاده ها و راه ها باعث تزئین و افزایش زیبایی محیط نیز خواهد شد .

هدف از روشنایی پارک ها

  • ایجاد حالت دکوراتیو برای جذب گردشگر 
  • ایجاد فضای دوستانه جهت تجمع و ملاقات دوستان 
  • امکان حرکت امن عابرین پیاده 
  • امکان بازی برای بچه  ها 
  • افزایش امنیت عمومی

ایمنی در چنین فضاهایی در الویت قرار دارد بنابراین حتی الامکان از ایجاد فراز و نشیب و همچنین اختلاف سطح خودداری شود. نیمکت هایی که برای پارک کودکان در نظر گرفته می شود باید دارای ارتفاع کوتاه باشد. در خصوص شیر آب هایی که برای کودکان استفاده می شود حتما می بایست کوتاه باشد تا بتوانند از آنها به سادگی استفاده نمایند همچنین به منظور جلوگیری از سر خوردن و لیز خوردن بر اثر خیس بودن محوطه ی اطراف شیر آب، حتما باید از کفپوش های عاج دار استفاده گردد. پایه چراغ ها که نور را برای اطفال در شب تامین می نمایند حتما می بایست نور را به طور استاندارد پخش نمایند تا نور به میزان کافی در اختیار آنها باشد و بدین وسیله از در خطر افتادن آنها جلوگیری به عمل می آید. برای روشنایی فضاهایی نظیر پارک ها از پایه چراغ هایی با ارتفاع کم استفاده می شود تا نور را به صورت انعکاسی انتشار نمایند امروزه به دلیل تاثیر مثبت نور در فضاهای شهری و پارکی از پایه چراغ های متنوعی در سطح شهر استفاده می شود.