تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/01/30 - 13:15
كد :56

نیمکت پارکی چدنی

نیمکت های پارکی در انواع مختلفی تولید می شود و از متداول ترین آن ها نیمکت پارکی فلزی میباشد .  نیمکت فلزی نیز تنوع بسیار زیادی داشته و در برابر عوامل محیطی مقاومت مناسبی خواهد داشت. نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود.به دلیل کمیاب تر بودن عناصر ساخت این محصول قیمت نیمکت پارکی چدنی از مدل های دیگر نیمکت های فلزی بیشتر است .

نیمکت های پارکی در انواع مختلفی تولید می شود و از متداول ترین آن ها نیمکت پارکی فلزی میباشد .  نیمکت فلزی نیز تنوع بسیار زیادی داشته و در برابر عوامل محیطی مقاومت مناسبی خواهد داشت. نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود.به دلیل کمیاب تر بودن عناصر ساخت این محصول قیمت نیمکت پارکی چدنی از مدل های دیگر نیمکت های فلزی بیشتر است .شرکت جهان پارک تولید کننده نیمکت های پارکی چدنی و سایر محصولات پارکی می باشد که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آن را در اختیار هموطنانا قرار می دهند . برای خرید نیمکت های پارکی چدنی با ما ما همراه باشید . 

نیمکت پارکی چدنی

قیمت نیمکت پارکی چدنی

نیمکت پارکی چدنی یکی از نیمکت های پر طرفدار و لوکس مورد استفاده در پارک ها و بوستان ها می باشد . این نیمکت ها در قابل های ریخته گی تولید میشود و به دلل وزن بلایی که دارد به ندرت مورد سرقت قرار می گیرد . می توان آن  را به زمین پیچ کرد و یا  به همان شکل که هست از آن استفاده نمود . برای استعلام قیمت نیمکت پارکی چدنی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک تماس حاصل نمایید . 

تولید کننده نیمکت های پارکی ارزان

نیمکت های پارکی از ان حایی که جهت استراحت در پارک ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد ، باید دارای استانداردهای ساخت تولید شود و در صورت غیر استاندارد بودن باعث ناراحتی کمر و نشیمن افراد خواهد شد  .شرکت جهان پارک تولید کننده نیمکت و میز و صندی پارکی با قیمت ارزان و کیفیت عالی ، تضمین استاندارد بودن این نیمکت هارا نیز به مراه نصب آن به شما تحویل خواهد داد . نیمکت های چدنی ، نیمکت های cnc نیمکت های پروفیلیو لوله ای و ... از تولیدات شرکت جهان پارک میباشد . با ما همراه باشید .