تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/05/19 - 12:48
كد :62

دوچرخه ثابت پارکی

ورزش کرن در فضای باز لذت بسیار زیادی را به همراه دارد . زیرا اکسیژن زیادی وارد بدن می شود و نشاط زیادی به همراه دارد همچنین دیدن فضای سبز پارک ها و بوستان ها به روحیه افراد کمک زیادی می کند .در استفاده از دوچرخه ثابت و یا دوچرخه اسپینینگ باید بدانید که با رعایت نکات ایمنی و انجام درست تنظیمات می توانید

ورزش کرن در فضای باز لذت بسیار زیادی را به همراه دارد . زیرا اکسیژن زیادی وارد بدن می شود و نشاط زیادی به همراه دارد همچنین دیدن فضای سبز پارک ها و بوستان ها به روحیه افراد کمک زیادی می کند .در استفاده از دوچرخه ثابت و یا دوچرخه اسپینینگ باید بدانید که با رعایت نکات ایمنی و انجام درست تنظیمات می توانید از یک ورزش هوازی پر نشاط، بدون آسیب دیدن بهره مند شوید.شرکت جهان پارک تولید کننده انواع ست های ورزشی پارکی میباشد . دوچرخه ثابت پارکی یکی از اجزای این مجموعه ورزشی می باشد که بسیار موثر در گردش خون و عملکرد ماخیچه ها ی ران و پا می باشد . توصیه ما به ورزشکاران محترم این است که قبل از استفاده از این وسایل با حرکات نرمشی  ساده مانند پیاده روی تند خود را گرم کنند . با ما همراه باشید . 

دوچرخه ثابت پارکی

خرید دوچرخه ثابت پارکی

خرید و فروش دستگاه های ورزشی فضای باز در سراسر کشور توسط شرکت جهان پارک صورت می پذیرد . دوچرخه های ثابت پارکی متقاضیان زیادی دارد که می تواند موثر در کاهش وزن نیز باشد .. افراد مبتلا به درد زانو اغلب به سمت این دوچرخه ها هدایت می شوند، زیرا تاثیر وزن بدن و اثر ضربه به زانو در آن ها وجود ندارد .  نصب لوازم ورزشی پارکی و فضای باز به دلایل مختلفی سطح فعالیت فیزیکی را در اجتماع بالا می ‌برد . بدن سالم سطح کیفی فعالیت های روزانه را بالا می برد و جامعه را به سمت مجموعه ای پویا سوق می دهد . برای خرید دوچرخه ثابت پارکی با ما در ارتباط باشید . 

لیست قیمت لوازم ورزشی پارکی

وارم ورزشی پارک ها قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد زیرا دارای رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک می باشد که طول عمر دستگاه ها ا بیشتر می کند و از زنگ زدگی و تاثیر محیط بر روی آن جلوگیری می نماید . دستگاه گام زن پارکی ، دوچرخه ثابت پارکی ، دستگاه مسگری پارکی، بارفیکس،پرس سرشانه پارکی و ... از انواع این دستگاه های ورزشی پارکی هستند . برای خرید لوازم ورزشی پارکی  و استعلام قیمت آن ها با جهان پارک در تماس باشید .