تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

نیمکت پارکی 

تولیدی مبلمان شهری جهان پارک، سازنده انواع نیمکت پارکی فلزی ، نیمکت چوبی پارکی و نیمکت های چوب پلاست می باشد . این تولیدی با در اختیار داشتن کارگاه مجهز ، توانایی ساخت انواع نیمکت و صندلی پارکی را داشته و تمام محصولات با قیمت ارزان و کیفیت بالا تولید می گردد . مزیت نیمکت های تولیدی جهان پارک جنس مقاوم و رنگ کوره ای می باشد که طول عمر بیشتر و کاهش هزینه ها را برای دهیاری ها و شهرداری های محترم به دنبال دارد .نیمکنت های پارکی معمولا از جنس فلز ساخته می شود ولی نیمکت های پارکی چوبی ، بتنی ، سنگی  و ... نیز برای استفاده در پارک ها توصی می  شود یکی از مدرن ترین نیمکت های پارکی نیمکت های چوب پلاست می باشد که بسیار زیبا و از ترکیب چوب و پلاستیک تولید شده است . نمونه کارهای ما را در قسمت انواع نیمکت های پارکی ببینید .
نیمکت پارکی 

 

نیمکت پارکی و صندلی پارکی

نيمكت پارکی و صندلی پارکی یکی از مهم ترین،ملموس ترین و پرکاربردترین المانهای مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی ،جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن افراد و شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستان هاست . 

قیمت نیمکت پارکی 

قیمت نهایی تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی بسته به نوع طراحی،متریال به کارفته و نوع ساخت محصول متنوع می باشد . اگر بخواهیم تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی را دسته بندی کنیم در سه دسته کلی نیمکت پارکی فلزی معمولی،نیمکت پارکی فلزی سی ان سی و نیمکت پارکی چدنی تولید می شوند .

انواع نيمكت پارکی و صندلی پارکی 

نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد .نیمکت های فلزی سی ان سی دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدل های زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژ می شوند . پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی کمی بیشتر است .
نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود . طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از دو مدل قبلی کمی بیشتر است.
 
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
 
نیمکت پارکی ارزان،
با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نيمكت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد . لذا گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک نيمكت پارکی و صندلی پارکی خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس تنظيم كرده است تا بتوان از آن ها در تمامي نقاط ايران استفاده بهينه داشته باشد  .
یکی از مبلمان و تجهیزات شهری، نیمکت پارکی یا صندلی پارکی است که به آن نیمکت حیاط نیز می گویند از نیمکت حیاط برای زیبایی حیاط ها و پارک ها استفاده می شود. نیمکت پارک را در بسیاری از مکان های عمومی از جمله کنار برخی خیابان ها که عبور و مرور اتومبیل امکان پذیر نمی باشد و در پارک ها قرار داده می شود.

قیمت انواع نیمکت پارکی

قیمت نیمکت پارکی می تواند بر اساس طراحی نیمکت و ابعاد نیمکت پارکی متفاوت باشد، چرا که براساس اندازه ی مکان مورد نظر ابعاد نیمکت پارکی یا صندلی پارکی مورد نظر را تعیین کرد. در طراحی صندلی پارک می توان در نظر گرفت که هنر، معماری و صنعت نقش بسیاری پر رنگی را دارد.برای مورد بررسی قرار دادن قیمت صندلی پارکی می توانید در مورد هر کدام از مبلمان و تجهیزات شهری به شناخت برسید یکی از راه های کسب شناخت کافی نگاهی دقیق به تفاوت میان طراحی صندلی پارکی است و همچنین بر اساس انتخاب نوع خرید خود می توانید در جریان قیمت فروش نیمکت از طریق راه های تماس باشید.
تولید کننده مبلمان شهری

خرید نیمکت پارکی

نیمکت شهری از جمله مبلمان شهری به شمار می آید که بسیاری از شهروندان از آن استفاده کرده اند و می کنند. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما درباره خرید نیمکت یا لیست قیمت نیمکت پارکی اطلاعات کافی را دریافت کنید.
شماره های تماس با گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک
09123593214
09120305116

طراحی نیمکت پارک

از آنجایی که نیمکت پارکی مورد استفاده عموم افراد جامعه قرار می گیرد و تاثیر زیادی در زیبایی محیط شهری دارد، طراحی آن بسیار مهم است. راحتی، زیبایی، دوام و ماندگاری، عدم تغییر شکل و رنگ در صورت ریختن باران یا آب  و مقاومت در برابر تخریب و آسیب دیدگی از مهمترین عواملی هستند که در طراحی نیمکت پارکی باید در نظر گرفته شوند. به همین دلیل جنس و مصالحی که برای تولید نیمکت ها استفاده می شود، باید از کیفیت لازم برخوردار باشد تا بتوان به ویژگی های گفته شده دست پیدا کرد. 

ابعاد نیمکت پارکی

نیمکت پارکی دارای ابعاد مختلفی است که انتخاب هر کدام به نیاز کاربران و محل قرارگیری آن ها بستگی خواهد داشت. به طول کلی طول استاندارد برای نیمکت باید حداقل 15 سانتی متر باشد، به گونه ای که ظرفیت لازم  برای نشستن 3 نفر مهیا شود. اگرچه نیمکت پارکی را می توان در طول 180 یا 210 متر نیز تولید کرد تا برای نشستن 4 نفر نیز قابل استفاده باشد.

نیمکت پارکی ارزان

نیمکت پارکی ارزان برای آن دسته از مشتریانی که می خواهد بودجه کتری را به خرید این محصول اختصاص دهند، گزینه مناسبی است. در تولید این نیمکت ها از متریال های ارزان تر استفاده شده و اغلب طراحی ساده تری دارند. با این حال تنها نباید ارزان قیمت بودن نیمکت پارکی را مد نظر قرار داد. بلکه باید کیفیت و زیبایی آن را نیز در نظر گرفت. 

لیست قیمت نیمکت پارکی

عوامل تاثیر گذار در لیست قیمت نیمکت پارکی متعدد هستند. از جمله این عوامل می توان به نوع جنس (فلز، بتن، چدن، چوب و سنگ) ابعاد، مدل، رنگ و تعداد سفارش مشتری اشاره کرد. نیمکت ها با استفاده از متریال های مختلف در مدل های ساده و یا کلاسیک تولید می شوند و هر کدام از آن ها می توانند ابعاد کوچک و بزرگ داشته باشند.