تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/11/28 - 16:10
كد :49

سطل زباله فلزی مکانیزه

سطل زباله های فلزی مکانیزه یکی از مهم ترین محصولات در حوزه مبلمان شهری می باشد که با توجه به اینکه بسیار پر کاربرد در خیابان ها و معابر می باشد شرکت جهان پارک تولید عمده آن را برعهده دارد و ارسال آن را به سراسر کشور انجام می دهد .از مزایای سطل زباله های مکانیزه استحکام بالای آن ها و همچنین تخلیه ساده آن ها توسط ماشین های تخلیه مکانیزه می باشد .

سطل زباله های فلزی مکانیزه یکی از مهم ترین محصولات در حوزه مبلمان شهری می باشد که با توجه به اینکه بسیار پر کاربرد در خیابان ها و معابر می باشد شرکت جهان پارک تولید عمده آن را برعهده دارد و ارسال آن را به سراسر کشور انجام می دهد .از مزایای سطل زباله های مکانیزه استحکام بالای آن ها و همچنین تخلیه ساده آن ها توسط ماشین های تخلیه مکانیزه می باشد . استفاده از ورق گالوانیزه 1.5 تا 2 میل و چرخ های روان از ویژگی های این محصول می باشد . این محصول مناسب جهت استفاده در شرکتهای خدمات شهری، شهرداریها، دهیاری ها و مراکز صنعتی و …می باشد . شرکت جهان پارک تولید کننده و عرضه کننده این محصولات در ابعاد مختلف می باشد .

سطل زباله فلزی مکانیزه 

سطل زباله فلزی خیابانی

سطل زباله هایی که در خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد معمولا فلزی می باشد . اتفاقی که در زمان اخیر در بسیاری از محله ها افتاده است این است که بسیاری از مخازن زباله توری و غیر مکانیزه توسط شهرداری ها از سطح شهر جمع آوری شده اند تا تمام سطح شهر مجهز به سطل زباله های مکانیزه فلزی شود و ارتباط بدن انسان به زباله که عامل بسیاری از بیماری ها می باشد قطع گردد . برای خرید سطل زباله فلزی خیابانی با ما از طریق خطوط ارتباطی در تماس باشید . 

قیمت سطل زباله مکانیزه

قیمت سطل زباله مکانیزه بستگی به ابعاد آن دارد . قابلیت حمل و تخلیه آسانی که سطل زباله مکانیزه دارد ،  می تواند برای خدمات شهری و روستایی و همچنین مراکز صنعنی بسیار مفید باشد. سطل زباله های فلزی شهری دارای ابعاد متفاوتی مثل سطل زباله 660 لیتری ، 770 لیتری ، 1100 لیتری و ... می باشد . همه این محصولات از نظر ابعاد شامل ارتفاع ، فاصله اهرم هاي بلند کننده  و فاصله محور چرخ ها و همچنين از نظر کيفيت توليد مطابق با استانداردهاي روز دنيا می باشد. سطل زباله های فلزی پارکی به دلیل تنوع زیادی که در عناصر ساخت دارند ، دارای قیمت های متفاوتی نیز میباشند .به همین دلیل برای استعلام قیمت با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در تماس باشید .