تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/01/14 - 19:10
كد :53

سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری

امروزه استفاده از سطل زباله های شهری به نیازی مبرم در شهرها و روستاها بدل شده است ببطوریکه هیچ شهری و منطقه ای بدون وجود سطل زباله وجود ندارد . در تمامی کشورها از سطل های زباله فلزی در خیابان ها استفاه می شود . گاها از نوع های دیگر سطل زباله نیز در مناطق مختلف استفاده می شود

امروزه استفاده از سطل زباله های شهری به نیازی مبرم در شهرها و روستاها بدل شده است ببطوریکه هیچ شهری و منطقه ای بدون وجود سطل زباله وجود ندارد . در تمامی کشورها از سطل های زباله فلزی در خیابان ها استفاه می شود . گاها از نوع های دیگر سطل زباله نیز در مناطق مختلف استفاده می شود .اما سطل زباله فلزی گالوانیزه و پلی اتیلن از متداول ترین آن ها محسوب میشود . سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری یکی از این محصولات است که از آن بسیار استفاده می شود  . این سطل زباله دارای ویژگی های خاصی است که استفاده از آن در شهرها بسیار متداول است . مخزن زباله 770 لیتری گالوانیزه دارای شیر آب تخلیه جهت شستشوی سطل و تخلیه آب زباله می باشد. استفاده از جوش CO2 در مونتاژ مخزن آن را به محصولی با کیفیت و ماندگار تبدیل کرده است . شرکت جهان پارک تولید کننده سطل زباله گالوانیزه بصورت مکانیزه در حجم های مختلف میباشد . برای خرید با ما درارتباط باشید .

 

قیمت سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه

این سطل زباله دارای چهار چرخ گردان درجه یک می باشد که حمل و نقل را ساده نموده است . می توان چرخ ها را در حالت ثابت نیز قرار داد تا از حرکت بی اختیار آن جلوگیری نمود . پرس بدنه و کنارهای مخزن با روش متال فرمینگ از ویژگی سطل زباله 770 لیتری میباشد . سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه مناسب جهت استفاده در سازمان ها، شهرداری ها، ارگان ها و ... است که دارای دستگیره های تقویت شده جهت تخلیه مکانیزه می باشد .شیر تخلیه شیرابه جهت شستشوی آن نیز وجود دارد و در برابر زنگ زدگی به دلیل استفاده از گالوانیزه مقاوم می باشد . برای خرید و استعلام قیمت سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری با ما در تماس باشید . 

سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری

سطل زباله گالوانیزه

یکی از مهم ترین مشخصه های سطل زباله گالوانیزه ضد آتش سوزی بودن آن می باشد.همچنین این محصول دارای مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد میباشد . . سطل زباله های گالوانیزه دارای انواع مختلفی هستند از جمله سطل زباله 770 لیتری ، 660 لیتری ، 1100 لیتری و ... . که هر یک مناسب برای فضاهای مختلفی می باشد . در خیابان های پر تردد و مناطق پر جمعیت از سطل های زباله با حجم بالاتر مثل سطل زباله 1100 لیتری و 770 لیتری استفاده می شود . جهان پارک تولید کننده مبلمان شهری ، ساخت و نصب سطل زباله های شهری گالوانیزه را بر عهده دارد . برای خرید هر نوع سطل زباله اعم از مخازن زباله شهری و سطل زباله های پارکی با ما در ارتباط باشید .