تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/11/28 - 16:22
كد :50

نیمکت فلزی پارکی

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد نیمکت های پارکی میباشد . وقتی مشغول پیاده روی با دوستان هستیم بعد از مدتی ممکن است خسته شویم و بخواهیم بنشینیم .در این زمان است که وجود نیمکت در پارک ها اهمیت خود را نشان می دهد .

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد نیمکت های پارکی میباشد . وقتی مشغول پیاده روی با دوستان هستیم بعد از مدتی ممکن است خسته شویم و بخواهیم بنشینیم .در این زمان است که وجود نیمکت در پارک ها اهمیت خود را نشان می دهد . نیمکت های پارکی در انواع مختلفی  ساخته می شود و عناصر سازنده مختلفی که دارد می تواند در طول عمر و استحکام آن موثر باشد . از متداول ترین نیمکت های پارکی نوع فلزی می باشد که با توجه به تنوعی که دارد در بیشتر پارک های سطح شهر بکار برده میشود . دربرابر انواع دیگر میز و نیمکت های پارکی نیز دارای قیمت مناسب تری می باشد . شرکت جهان پارک تولید کننده انواع نیمکت های پارکی فلزی و سایر مدل های آن می باشد . 

 نیمکت پارکی چدنی

نیمکت های فلزی پارکی از عناصر مختلفی تولید شده اند . یکی از این مدل ها نیمکت پارکی چدنی میباشد.این نیمکت ها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات آب و هوایی و طرح های جالب و خاص می باشند . از آنجایی که این نیمکت ها در قالب های ریختگی تولید میشود بنابراین دارای جای درز نمی باشد و همین مساله زیبایی خاصی به آن بخشیده است . برای خرید نیمکت پارکی چدنی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در تماس باشید . 

نیمکت فلزی پارکی

نیمکت پارکی cnc

یکی دیگر از نیمکت های پارکی مدرن و زیبای فلزی ، نیمکت پارکی سی ان سی می باشد . این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی دربرابر تغییرات آب و هوایی می باشد و ضد زنگ نیز می باشد . نیمکت پارکی سی ان سی با دستگاه برش cncتولید می گردد  و برش های منظم و یک شکل با دقت بالایی که دارد سبب شده است تا علاوه بر کاربردی که دارد زیبایی منحصر بفردی نیز داشته باشد . بسیاری از نیمکت های پارکی تولید شده درجهان پارک دارای گارانتی یکساله می باشد تا اطمینان شما جلب شود . محصولاتی که در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای مقاومت در برابر عوامل محیطی از جمله باران و برف ، سرما و گرمای بیش از حد هوا و ... باشد . به همین دلیل این شرکت از رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی ان استفاده نموده است . برای خرید نیمکت پارکی cnc با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در ارتباط باشید .

نیمکت پارکی cnc