تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/07/23 - 12:36
كد :40

تاب و سرسره فلزی

تاب سرسره جزو وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان به حساب می آید و از آنجا که اغلب کودکان بعد از اینکه یاد بگیرند روی پای خود بایستند و شروع به راه رفتن نمایند، به شدت تمایل به آموزش و یادگیری دارند و مدام در حال بالا و پایین رفتن از مکان های مختلف هستند

تاب سرسره جزو وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان به حساب می آید و از آنجا که اغلب کودکان بعد از اینکه یاد بگیرند روی پای خود بایستند و شروع به راه رفتن نمایند، به شدت تمایل به آموزش و یادگیری دارند و مدام در حال بالا و پایین رفتن از مکان های مختلف هستند، لذا بهتر است که این یادگیری ها و  جنب و جوش ها در شرایط ایمن باشد و بچه ها تا حد امکان در معرض خطر قرار نگیرند. تاب و سرسره فلزی پارکی یکی از بهترین وسایل بازی محسوب میشود و به همراه هم یک مجموعه محبوب برای بازی کودکان می باشد . برای کودکان بازی کردن یکی از فعالیت هایی است که هر روزه آن را انجام می دهند و بیشتر وقت خود را به بازی می گذارند . تاب وسرسره فلزی تولید شده توسط شرکت جهان پارک دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب میباشد . برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید . 

تاب و سرسره فلزی

قیمت تاب و سرسره فلزی

تاب سرسره جز وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان به حساب می آید و از آنجا که اغلب کودکان بعد از اینکه یاد بگیرند روی پای خود بایستند و شروع به راه رفتن نمایند، به شدت تمایل به آموزش و یادگیری دارند و مدام در حال بالا و پایین رفتن از مکان های مختلف هستند، لذا بهتر است که این یادگیری ها و  جنب و جوش ها در شرایط ایمن باشد و بچه ها تا حد امکان در معرض خطر قرار نگیرند. تمامی وسایل بازی فلزی تولید شده در تولیدی مبلمان شهری جهان پارک با رعایت استاندارد و ایمنی طراحی و تولید می شوند تا علاو بر اینکه تجهیزات بازی مورد دلخواه کودک شما رو تامین کند سلامتی فرزندان شما را نیز تضمین می کند. برای استعلام قمیت با مشاوران ما در جهان پارک در تماس باشید . 

خرید تاب و سرسره فلزی

تاب و سرسره بازی مورد علاقه همه بچه‌هاست . همچنین الاکلنگ فلزی نیز یکی از بهترین وسایل بازی کودکان محسوب میشود . زیرا این بازی مهیج و خاص می باشد و دو نفره بودن آن یکی از جذابیت های آن میباشد . کودکان ، نقاط قوت و ضعف خود از جمله تمایل به فرمان دادن یا فرمان بردن ، تهاجم یا تسلیم ، اجتماعی بودن یا منزوی بودن و همچنین احساسات دوستانه متفاوتی می پردازند که هر کدام از بازیها نشان دهنده یکی از احساسات آنها می باشند .استاندارد بودن وسایل بازی فلزی بسیار مهم می باشد و همچنین ضد زنگ بودن آن به طول عمر آن کمک می کند . برای خرید تاب و سرسره و بطور کلی وسایل بازی فلزی پارکی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در ارتباط باشید .