تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

وسایل بازی فلزی

بازی یک فعالیت مهم، حیاتی و لازم الاجرا برای همه ی دوره های مختلف رشد است. بازی با اسباب‌بازی، غذای روانی کودکان است و از دیدگاه روانشناسی تمایل به بازی کردن و داشتن اسباب‌بازی یکی از نشانه‌های سلامت عقل، کنجکاوی و هوشیاری به شمار می‌رود. بازی کردن و جنب و جوش کودکان در هر شرایط, مهم ترین ویژگی یک کودک محسوب می شود. البته بازی کردن تنها مختص کودکان نیست و انسان در هر سنی سرگرمی و بازی های مناسب سن خود را پیدا می کند. ولی اگر بدانیم بازی و نوع اسباب بازی که در اختیار کودکانمان قرار می دهیم تاثیر مستقیم در رشد ذهنی و افزایش مهارت های حرکتی او دارد حساسیت بیشتری در انتخاب اسباب بازی های او به خرج می دهیم.

وسایل بازی فلزی پارک

برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
وسایل بازی فلزی

لوازم بازی فلزی کودکان 

لوازم بازی فلزی کودکان جز قدیمی ترین وسایل بازی محسوب می شود که یادآور خاطرات خوش و ماندگار پدر و مادرهای امروزی و کودکان آن ها نیز می باشد. لوازم بازی فلزی با اینکه نسبت به وسایل بازی پلی اتیلن دارای ایمنی کمتری بودند اما به عنوان مهیج ترین لوازم بازی شناخته شده می باشد. وسایل بازی فلزی تولید شده در شرکت جهان پارک دارای استاندارد و ایمنی منحصر به فردی می باشد که  از ایمنی و استاندارد کافی برخوردار بوده و به عنوان لوازم بازی موجود در پارک ها برای بازی کودکان تولید شده و با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر تجهیزات بازی به فروش میرسد. کودکان حین بازی با انواع تجهیزات پارکی در تکاپوی رقابت و شیطنت و مسابقه با یکدیگر که قرار می گیرند سعی در استفاده هر چه سریعتر و بیشتر از وسایل بازی پارکی می نمایند و در این میان چیزی به عنوان ایمنی و استاندارد بودن این تجهیزات فقط می تواند جوابگوی نیاز آنان و حفظ سلامتیشان باشد. 

تولید وسایل بازی فلزی در تهران

 

قیمت وسایل بازی فلزی پارک

وسایل بازی فلزی

وسایل فلزی بازی کودکان 

وسایل بازی فلزی که عموماً شامل چند مدل الاکلنگ فلزی ، تاب فلزی دو نفره ، تاب فلزی سه نفره،بارفیکس کودکان،چرخ فلک فلزی 4 – 6 – 8 نفره ، انواع سرسره های فلزی ، سرسره مارپیچ فلزی و تاب کجاوه ای می شود . متاسفانه به دلیل ساختار و سازه نسبتا ساده این محصولات ، بعضا لوازم بازی فلزی کودکان در شرکتهای غیر تخصصی و آهنگری ها تولید و اجرا می گردد که از نظر استاندارد بودن و ایمنی کودکان در هنگام بازی و جنب و جوش دارای ایرادات اساسی هستند که جدی نگرفتن این مطلب ممکن است حوادث ناگواری را رقم بزند . اما شرکت جهان پارک به عنوان تولید کننده تجهیزات پارکی و مبلمان شهری با توجه به رعایت استاندارد و ایمنی و با کمک تیم حرفه ای خود توانسته است با کیفیت ترین و ایمن ترین و مقاوم ترین تجهیزات بازی را تولید نموده و به فروش برساند. شرکت جهان پارک با استاندارد سازي لوازم بازی فلزی کودکان و در نظر گرفتن ايمني مصرف كننده همراه با كيفيت مطلوب ،  در ساخت و ارائه اين تجهيزات اقدام نموده است  .بهره گيري از ورق،لوله و قوطي هاي ضخيم  فلزي ، اتصالات مقاوم ، جوشكاري مناسب ، بلبرينگ هاي مرغوب ، رنگ با دوام و درنهايت آماده سازي لوازم بازي كودكان در طرح و مدل هاي دلخواه از مشخصه هاي ثابت آنهاست .

قیمت وسایل بازی فلزی 

كودک در جريان بازی پرورش فكری، عاطفی و جسمی و اجتماعی می‌يابد زیرا بازی راهی برای ابراز و نشان دادن احساسات است و باعث تخلیه فشار و استرس‌های عصبی کودک می‌شود. بازی، روش طبيعی شركت كودكان در فعاليت‌هايی است كه سرانجام سبب كسب مهارت و ورزيدگی برای مقابله با مشكلات زندگی می‌شود. كودكان از طريق بازی احساسات، ناكامی‌ها و اضطراب‌های خود را بيان می‌دارند. بازی در واقع تلاش كودک برای كنار آمدن با محيط است كه از اين طريق او خود را می‌يابد و دنيا را درک می‌كند. لوازم بازی فلزی پارکی به مجموعه دستگاه های فلزی پارکی کودکان نظیر انواع تاب ، سرسره ، الاکلنگ ، چرخ و فلک و … گفته می شود که در مدلهای متنوع با متریال فولاد تولید می شوند . هر کدام از این محصولاتی که عرض شد دارای چندین مدل مختلف با مشخصات فنی منحصر به خود هستند . مجهز بودن پارکها به این امکانات ، امکان بازی ، تفریح و شادی کودکان خردسال ما را فراهم می کنند و سبب تقویت روحیه در اقشار جامعه خواهند شد . این محصولات دارای قیمتی به مراتب پایین تر نسبت به تجهیزات بازی پلی اتیلنی هستند و اکثر افراد در طبقه متوسط هم توان خرید این محصولات را دارا هستند به طوریکه طیف گسترده ای از مشتریان این محصولات را اشخاصی تشکیل می دهند که لوازم بازی فلزی را برای منازل و ویلاهای خود می خواستند .

بهترین مجموعه بازی فلزی

 وسایل بازی فلزی پارک

قیمت وسایل بازی فلزی در تهران

بازی عبارت است از هر گونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدف دار که به صورت فردی یا گروهی انجام شود و موجب کسب لذت و برآورده شدن نیازهای کودک گردد . کودکان ، نقاط قوت و ضعف خود از جمله تمایل به فرمان دادن یا فرمان بردن ، تهاجم یا تسلیم ، اجتماعی بودن یا منزوی بودن و همچنین احساسات دوستانه متفاوتی می پردازند که هر کدام از بازیها نشان دهنده یکی از احساسات آنها می باشند .لوازم بازی پارکی شامل الاکلنگ، سرسره، چرخ و فلک و انواع تاب می باشد. این تجهیزات در مدل های متنوع و رنگ های شاد در پارکها و اماکن تفریحی عمومی و خصوصی در دسترس کودکان قرار میگیرد. برای اطلاع از لوازم بازی فلزی کودکان تولید شده در شرکت جهان پارک با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.