تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

چمن مصنوعی کفپوش

در ساليان اخير فن آوری ساخت چمن های مصنوعی پيشرفت های چشمگيری داشته است. استفاده از بهترين چمن های ساخت گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک و نصب آنها يكی ديگر از زمينه های كاری ما در این شرکت می باشد. چمن های تزيينی ،چمن های پايه كوتاه ويژه زمين های تنيس و هاكی و چمن های پايه بلند مخصوص زمين های فوتبال با ضخامت ، ارتفاع و رنگ های گوناگون. چمن های مصنوعی را بسته به وسعت زمين و نوع زير سازی می توان روی سطوح خاكی يا آسفالت نصب كرد.

چمن مصنوعی ارزان

برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.

چمن مصنوعی کفپوش

تولید کننده چمن مصنوعی کفپوش

کفپوش و چمن مصنوعی به رویه‌ها و لایه‌هایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگر پوشانده شود کفپوش می‌گویند. کفپوش‌ ها در شاخه‌ای از صنعت به نام کفسازی کاربرد دارند.کفپوش ها در بسیاری از زمین‌های ورزشی و همچنین برخی استخرها (برای جلوگیری از سر خوردن) بکار می‌روند. در برخی زمین های فوتبال از کفپوش های چمن‌نما استفاده می‌شود. کفپوش های متحرک امکان کنترل دما و جریان هوای محیط را ممکن می سازد. همچنین کابل های برق و داده‌ها توسط این کفپوش ها محافظت و نگهداری می‌شوند.

مزیت کفپوش و چمن مصنوعی

کفپوش پارکی یکی از پر استفاده ترین محصولاتی هستند که شرکت سپهر صنعت آداک بفروش می رساند. خصوصیت ویژه این نوع کفپوش ها کیفیت بالا و ماندگاری آن ها است. در زیر این نوع کفپوش ها شیارهایی وجود دارد که برای جلوگیری از جمع شدن آب در هنگام بارندگی در زیر کفپوش طراحی شده اند که به آن ها اصطلاحاً راه آب می گویند. نیمکت های مدرن، گلدان شهری، آلاچیق، کفپوش و چمن مصنوعی همگی از جمله المان های پرکاربرد دیگر در پارک ها هستند که مطمئنا به دفعات آنها را دیده اید. 

کاربرد کفپوش و چمن مصنوعی 

استفاده در پارک ها
استفاده در زمین بازی کودکان
دور زمین بازی تنیس
استفاده در استخرها
استفاده در مجموعه های ورزشی/تفریحی
استفاده در حیاط ویلا
استفاده در فضای باز مجتمع های مسکونی
استفاده در باشگاه بدنسازی در زیر دستگاه ها و وزن ها
ضربه گیر و لرزه گیر دستگاه ها و ماشین صنعتی

چمن مصنوعی مخصوص مهد کودک

چمن مصنوعی کفپوش

چمن مصنوعی مهدکودک در کنار زیبایی و نشاطی که در محیط بازی کودکان به وجود می‌آورد فضا را برایشان ایمن‌تر و ‏سرسبزتر می نماید؛ که این مهم باعث بالا رفتن حس پویایی کودکان می شود. بالا بودن حس پویایی کودکان که این ‏روزها با ایده پویاسازی حیاط مهد کودک ها مطرح گردید همان اصل مهم می‌باشد که باعث رشد فکری آنها می‌شود. کودکان دوست دارند روی چمن‌های مصنوعی قدم بزنند. انتخاب چمن مصنوعی مناسب، موجب بالا رفتن زیبایی و ایمنی در ‏حیاط مهدکودک می‌گردد.‏ ‏چمن مصنوعی مهدکودک باید دو ویژگی بسیار مهم بهداشت و ضربه‌پذیری را دارا باشد، اما این که چه چمن‌ مصنوعی‌هایی می‌توانند به بهترین شکل این ویژگی را تامین کنند در ادامه به آن‌ اشاره خواهیم کرد.


 

قیمت چمن مصنوعی برای تراس

لیست قیمت کفپوش

قیمت چمن مصنوعی