تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

سطل زباله شهری

سطل زباله شهری ، فارغ از نقش کاربردی شناخته شده ای که دارد، در جلوه و نمای شهر نیز تاثیری به سزا می گذارد. قرار داشتن سطل آشغال پارکی در فواصل معین و استاندارد، هم به جمع آوری و تفکیک بهتر زباله از سطح شهر، به ویژه پارک ها کمک می کند و هم با خلاقیت های هوشمندانه، می تواند نمایی زیبا به شهر بدهد. این ویژگی، باعث جلب توجه عابرین می شود و در فرهنگ سازی برای استفاده از سطل زباله پارکی، بسیار موثر است.
برای مشاهده تمامی محصولات و انواع سطل زباله گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
سطل زباله شهری
گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک بخشی از فعالیت های چند جانبه ی خود را بر مبلمان و تجهیزات شهری، متمرکز کرده است، این محصول را در انواع مختلفی ارائه می دهد که شامل: سطل زباله فلزی پارکی، سطل زباله چوبی پارک، سطل های مخصوص تفکیک زباله و بسیاری موارد دیگر می شود. سطل زباله و فرهنگ استفاده از آن از واجبات زندگی شهری و از ملزومات سیستم های خدمات شهری امروزیست .

گروه تولیدی جهان پارک یکی از تولید کنندگان انواع سطل آشغال مناسب پارک ها و فضاهای باز با مشخصات کلی ذیل :
 • استفاده از قطعات فلزی ضخیم و مناسب
 • در صورت نیاز استفاده از چوب اشباع شده و یا چوپ پلاست
 • جوشکاری co2
 • رنگ آمیزی به روش الکترو استاتیک

قیمت سطل زباله 

سطل زباله های تولید این شرکت دارای تنوع طرح و رنگ بوده  و در صورت درخواست تولید طرح خارج از محصولات این شرکت هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت .قیمت سطل زباله بستگی به مدل و متریال استفاده شده( چوب ،فلز،چدن،چوب پلاست) و تعداد سفارش مورد نظر دارد.جهت دریافت قیمت سطل زباله و مشخصات سطل زباله با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .
قیمت سطل زباله شهری فلزی
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
 

سطل زباله پلی اتلین

سطل های زباله را باید هنگامی که مورد نیاز هستند قابل رویت باشند. در غیر این صورت می بایست در فرم خیابان یا پارک حل شوند و مزاحمتی ایجاد نکنند. توصیه می شود اکیدا از بکار بردن رنگ های قرمز، زرد و نارنجی به عنوان رنگ غالب خودداری شود. این رنگ ها به دلیل تضاد شدید با پیرامون خود سایر فضاهای شهری را تحت تاثیر قرار می دهند. مناسب ترین ترکیب استفاده از طیف خاکستری به همراه مقدار کمی سبز یا نارنجی است. رنگ ها در فرهنگ شهر نشینی ایرانی باید چرک تاب باشند.

ویژگی های سطل زباله پلی اتیلن

 •     مقاوم در برابر تخریب و فرسودگی
 •     استفاده از مصالحی با نیاز به مراقبت کمتر
 •     سهولت تخلیه و تمیزکردن
 •     غیر قابل سرقت بودن
 •     مقاوم در برابر هر نوع عامل آتش زا
 •     پوشش دهنده زباله های داخل آن
 •     نصب و تثبیت اجزا و قطعات آن
 •     حداقل گنجایش یک مخزن زباله
اکثر سطل زباله های تولید شده در گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک دارای درپوش می باشد. این درپوش ها به کاهش بو کمک می کند و تجمع حشرات را به حداقل می رساند. علاوه برآن، مانع ریخت و پاش زباله توسط باد می شود. به درپوش ها می توان زنجیری متصل کرد یا با یک در لولایی که به راحتی و بدون نیاز به نیروی خاصی عمل کند. برای شست و شوهای دوره ای بهتر است حفره هایی برای تخلیه آب تعبیه شود که امکان دفع آب باران را نیز داشته باشد. مناطقی که در آنها امنیت از اهمیت بسیاری برخوردار است، زباله های داخل باید قابل رویت باشد، برای مثال، مخزن پاسُتونی بدون در بسیار مناسب است گاهی در مناطق کاملا امنیتی ممکن است هیچ سطلی تعبیه نشود. در بخشی دیگر میتوانید در مورد سطل آشغال بخوانید، در بخش دیدگاه تجربه کاری در این زمینه و یا سوال های خودتون را با ما در میان بگذارید.
فروش سطل زباله در تهران

فروش سطل زباله در تهران

سطل زباله شهری گالوانیزه

قیمت سطل زباله شهری 

قیمت سطل زباله شهری فلزی