تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/04/16 - 14:36
كد :11

پایه چراغ های پارکی

پایه چراغ های پارکی یا پایه چراغ روشنایی که امروزه در انواع اندازه های متفاوت و در طول و عرض کوتاه و بلند و یا به صورت برج نوری تولید می شوند از پرکاربردترین اجزاء مبلمان شهری می باشند.

پایه چراغ های پارکی یا پایه چراغ روشنایی که امروزه در انواع اندازه های متفاوت و در طول و عرض کوتاه و بلند و یا به صورت برج نوری تولید می شوند از پرکاربردترین اجزاء مبلمان شهری می باشند . پایه چراغ ها کاربرد بسیار زیادی داشته و توانسته اند بسیاری از معضلات شهری از جمله رفع تاریکی و روشن کردن فضاهای چندین متری و تردد راحت و آسوده شهروندان در شهرها و مناطق مختلف و باغ ها و مجتمع های تفریحی و... را شامل شود. پایه چراغ های پارکی نیز مانند پایه چراغ های خیابانی شامل مزایای زیادی برای افراد بوده اند که توانسته اند اکنون به عنوان جزء جدایی ناپذیر پارک ها و خیابان ها باشند . ما در شرکت تولیدی جهان پارک با تولید و ارائه با کیفیت و با همکاری با ارگان ها و سازمان ها و شهرداری ها توانسته ایم نیاز زندگی شهری و شهروندان را تامین نموده و با استفاده از مواد مرغوبی که در تولید محصولات خود به کار میبریم محصولات با دوام و مقاومی را تولید نماییم که در برابر هرگونه تغییر شرایط جوی مقاوم بوده و دچار فرسودگی و یا آُسیب دیدگی نشود. 

شما می توانید برای دریافت قیمت پایه چراغ پارکی و یا اطلاع از لیست قیمت محصولات با تیم فروش شرکت تولیدی جهان پارک در تماس باشید.

قیمت پایه چراغ روشناییپایه چراغ خیابانی 

استفاده از پایه چراغ خیابانی در خیابان ها باعث شده است که افراد در هنگام شب به راحتی در خیابان ها رفت و آمد کرده و یا بتوانند برای خرید و تفریح ساعاتی از شب را انتخاب کرده و تا دیر وقت بیرون از منزل باشند.  سطح روشنایی و نوع سیستمی که برای معابر انتخاب می شود ( پایه چراغ روشنایی ، برج نوری ، دکل روشنایی )ارتباط مستقیم با اهمیت و کیفیت ترافیک آن را دارد ولی باید پارامترهای دیگر را نیز در طراحی دخالت داد. از جمله این پارامترها می توان به وضعیت اطراف معبر از نظر صنعتی ، تجاری و یا مسکونی بودن آن ، ویژگی های آسفالت راه ، موانع موجود در کنار راه همچون درختان و شاخ و برگ آنها ، وجود پیاده رو و دو چرخه رو در طرفین راه ، وجود عوارض راه مانند تقاطع ها ، میادین ، تونلها، پیچها و ... و نیز ملاحظات زیبایی سیستم روشنایی معبر ( پایه چراغ روشنایی ، برج نوری ، دکل روشنایی ) اشاره کرد. یک طراحی خوب، علاوه بر تامین مناسب روشنایی معابر، صرفه جویی در مصرف انرژی را نیز سبب می شود.

پایه چراغ های پارکیبه همین منظور طراح سیستم روشنایی معابر ( پایه چراغ روشنایی ، برج نوری ، دکل روشنایی ) و بهره بردار آن باید موارد ذیل را در نظر داشته باشند:

الف )انتخاب لامپ و چراغ با راندمان بالا

ب )دارا بودن برنامه تعمیر و نگهداری منظم و مرتب برای اطمینان از پیوستگی روشنایی معابر و مداومت در حفظ سطوح طراحی اولیه روشنایی آن

ج )انتخاب مناسب ارتفاع نصب چراغهای روشنایی معبر ( پایه چراغ خیابانی ) و محل استقرار آن  

طراحي روشنايي براي راهها و جادها با ساير فضاهاي بيروني تفاوتهاي زيادي دارد و از اين رو لازم است به صورت اختصاصي به آن پرداخته شود. برخي از تفاوت هاي اساسي روشنايي معابر با ساير محيط ها در زير خلاصه شده است:

روشنايي راهها و معابر با امنيت جاني افراد در ارتباط است و از اين رو از اهميت فوق العاده زيادي برخوردار است.
در روشنايي معابر به جاي پارامتر شدت روشنايي از پارامتر درخشندگي استفاده مي شود.

پایه چراغ پارکی ارزان

چراغ پارکی مدرنبر خلاف ساير طرح هاي روشنايي كه در آنها كاركرد اصلي سيستم روشنايي، روشن كردن اشياء هدف است، در روشنايي معابر، كاركرد سيستم روشنايي، روشن نمودن پس زمينه اشياء هدف است. به عبارت ديگر در روشنايي معابر سطح جاده روشن مي شود (پس زمينه) و نه عابر پياده (شي هدف) كه از مسير خيابان عبور مي كند و چشم راننده به واسطه اختلاف درخشندگي پس زمينه با شي هدف مي تواند شي را تشخيص بدهد. براي ارزيابي طرحهاي روشنايي معابر استانداردها و راهكارهاي مشخصي تدوين شده است. بسياري از پارامترهاي كيفي مربوط به نور نظير شاخص نمود رنگ و... اهميت كمتري پيدا مي كنند. به دليل ساعت كاركرد بالا، صرفه جويي در مصرف انرژي داراي اهميت زيادي است. قابليت اطمينان بالا و طول عمر بالاي تجهيزات روشنايي داراي اهميت زيادي است. با توجه به مطالب فوق و تجارب بدست آمده طی چندین سال گذشته در شرکت تولیدی جهان پارک و همچنین داشتن کارشناسان متخصص در زمینه طراحی ساخت و اجرای پروژه های روشنایی معابر ، پارکی و ترافیکی ، این شرکت آمادگی خود را در زمینه ارائه خدمات زیر اعلام می دارد :

- طراحی، ساخت و اجرای پایه های روشنایی (پایه چراغ )، پایه چراغ خیابانی و پارکی

- طراحی، ساخت و اجرای برج های تلسکوپی روشنایی ( برج نوری ) تا ارتفاع 60 متر

- طراحی، ساخت و اجرای دکل های پرچم با ارتفاع های مختلفالمان های روشنایی در هنگام شب به دلیل تاریکی تنها نوردهی و ارتفاع و نوع ایجاد روشنایی آن مورد توجه قرار می گیرد اما در هنگام روز این المان ها در امتداد خیابان، در کنار بناها، در داخل پارک ها و باغ ها بخشی از فضا را اشغال نموده اند و زیبایی و محیط را تحت الشعاع خود قرار می دهند. بنابراین جنبه ی زیبایی پایه چراغ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. المان هایی مانند رنگ، فرم و بافت می بایست با یکدیگر سازگاری داشته باشد. تیرهای چراغ برق دارای 6 متر ارتفاع است اما پایه چراغ های شهری دارای ارتفاع های کمتری  هستند که بسته به هر فضا و مکان مختلف است.   

استانداردهای پایه چراغ

منابع روشنایی بسته به محیط می توانند در مکان های مختلف نصب و اجرا گردند. این المان ها می توانند با جنس های مختلف ساخته شوند که یکی از زیباترین آنها محصولات آرا است که با چوب طبیعی ساخته شده است. البته شایان ذکر است که معمولا محصولات آرا با سازه های فلزی ساخته می شود و با چوب طبیعی پوشانده می شوند که زیبایی منحصر به فردی را به وجود می آورد. ساخت این محصولات با رعایت ملاحظات فنی و ارگونومیکی ساخته می شوند.

پایه چراغ پارکی ارزانپایه چراغ پارکی و خیابانی

یکی از بوستان های بسیار زیبا و جذاب که همه روزه به ویژه تعطیلات میزبان جمعیتی عظیمی از بازدید کننده ها می باشد که دارای سبک و مکان های شگفت انگیز و دیدنی بی شماری می باشد. این پارک به دلیل برخورداری از جذابیت های بصری بالا و همچنین سبک باغ سازی و تلفیق آب و آتش که دو عنصر متضاد یکدیگر می باشند دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد. قرار گیری آب و آتش در کنار یکدیگر حسی متمایز و آرامش بخش برای بازدید کنندگان فراهم می آورد که وجود المان های مختلف و جذاب از قبیل پایه چراغ نیمکت و المان های تزئینی زیبایی این فضا را دو چندان نموده است. امروزه استفاده از پایه چراغ و المان های شهری در فضای شهری و پارک ها از عناصر بسیار با اهمیت می باشد که تاثیر بسزایی در منظر شهر و رفاه حال شهروندان خواهد داشت. پایه چراغ چوبی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا نه تنها زیبایی و گرمی فوق العاده ای را به محیط مورد استفاده می بخشد بلکه استفاده از مواد طبیعی حافظ و نگهدار محیط زیست خواهد بود.

شرکت تولید کننده مبلمان شهری

شرکت جهان پارک تولید کننده ی ، المان ها و مبلمان شهری، مبلمان فضای باز، سطل زباله چوبی، نیمکت چوبی، آبخوری و خانه حیوانات می باشد که تمام این محصولات تلفیقی ازچوب و فولاد  و یا تماما از فلز ساخته می شود. این مجموعه طراح و سازنده و تامین کننده ی مواد اولیه می باشد که با استفاده از تجربه و دانش فنی مسئولان و مدیران خود توانسته است نقش اساسی در تغییر سبک فضای شهری و طراحی منظر نماید.امروزه در شهرهای بزرگ به زیباسازی و جذابیت بصری توجه ویژه‌ای می‌شود. وجود پایه های روشنایی در خیابان‌ها، اتوبان‌ها ، معابر، پارک‌ها و... یکی از مسائل مربوط به زیباسازی شهر است که علاوه بر حفظ زیبایی بصری، عبورو مرور را برای شهروندان راحت تر کرده است. پایه های روشنایی  یک منبع نور در ارتفاع است که در کنار پیاده‌روها و یا جاده‌های عبوری شهری قرار می‌گیرند و روشنایی محیط را در مواقع لزوم تامین می‌کنند، پایه روشنایی پایه‌ای فلزی می‌باشد که لامپ را در ارتفاع نگه می‌دارد.

پایه چراغ های پارکیقیمت پایه چراغ روشنایی

پایه های روشنایی متناسب با کاربرد آن‌ها در مکان‌های مختلف، طراحی، تولید، نصب و راه اندازی می‌شوند. عرض خیابان، طول مسیر و... در مشخص کردن ارتفاع پایه های روشنایی، ضخامت ورق‌های مورد استفاده در پایه های روشنایی، فواصل بین پایه های روشنایی و...اهمیت دارد. برای اطلاع از قیمت پایه چراغ های پارکی تولید شده در شرکت جهان با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.