تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

تجهیزات بازی مهد کودک

بازی کودک در مهد کودک ها و یا پارک ها باید با وسایل ایمن و کاربردی باشد. زیرا کودک علاوه بر بازی و تخلیه انرژی نیاز به پرورش استعدادها و شکوفایی آن دارد. وسایل بازی مهد کودک، از جمله لوازمی است که کودک، مدت زمان زیادی با آن ها سر و کار دارد.
فواید رفتن کودک به مهد و یا پیش دبستانی اما عدم نظارت و کنترل دقیق بهداشت از سوی مربیان مهد باعث ابتلای کودکان به انواع بیماری ها می شود.کارشناسان هشدار می دهند عدم توجه به بهداشت و ضدعفونی دقیق و مستمر وسایل، اسباب بازی ها و نیز میز و صندلی در مهد کودک ها و پیش دبستانی ها باعث ابتلای کودکان به انواع بیماری های واگیردار به ویژه در طول فصول سرد سال می شود.
کارشناسان در کشور انگلستان با نمونه برداری از سطوح این وسایل به ویژه اسباب بازی ها در برخی مهد کودک های این کشور میزان باکتری و میکروب ها را 15 برابر بیشتر از حد عادی و مجاز اندازه گیری کرده اند. به این ترتیب، باید مشخصات استاندارد، ویژگی های ارگونومیک، بهترین متریال و در نهایت تناسب بین نوع اسباب بازی و سن کودک در نظر گرفته شود. وسایل بازی در مهد کودک، نیاز به گزینش آگاهانه و تخصصی دارد، در این زمینه مشاوره با کارشناسان خبره، بهترین راه است.

لیست قیمت تجهیزات مهد کودک

برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
تجهیزات بازی مهد کودک
خرید وسایل بازی مهد کودک، با توجه به ملاک هایی که ذکر شد، می تواند امنیت کامل و سلامتی کودکان را در محیط مهد کودک فراهم کند. در گروه لوازم بازی مهد کودک تولید شده در شرکت جهان پارک انواع وسایل بازی برای کوکان از جمله :

الاکلنگ تعادلی کودک

استخر توپ کودک

تاب و سرسره پلاستیکی

تونل بازی کودک

قرار گرفته است.

 

قیمت مجموعه بازی مهد کودک

شرکت جهان پارک مجموعه ای بی نظیر از وسایل بازی و پارکی کودک را با دقت و نگاه کارشناسانه، گردآوری کرده و در دسترس کاربران خود قرار داده است. در همراهی با این شرکت از تضمین کیفیت عالی و بهترین قیمت لوازم بازی مهد کودک ، برخوردار خواهید شد.شرکت تولیدی جهان پارک با هدف تولید تجهیزات و وسایل بازی کودکان و توسعه فضاهای تفریحی و سرگرمی فعالیت می نماید. با همین هدف شرکت تولیدی جهان پارک علاوه بر تولید،اقدام به تهیه و عرضه محصولات با کیفیت نظیر مبلمان پارکی و شهری، سطل زباله های شهری، نیمکت های پارکی، پایه چراغ های خیابانی و... نموده است. قیمت مناسب ،کیفیت عالی،ایمنی و استحکام بالا، همچنین توجه به نکات آموزشی همچون پرورش خلاقیت، کار گروهی، هوش اجتماعی در طراحی از مهمترین ویژگی های محصولات متنوعی است که پیش روی شماست. 

وسایل بازی مهد کودک

ما به همراه تیم حرفه ای خود در این شرکت بر آن شده ایم تا با جمع آوری و گزینش بهترین ها در این مجموعه، شما را در انتخابی سهل تر و مطمئن تر یاری دهیم. در این بخش انواع لوازم مهد کودکی با قیمت باورنکردنی قرار دارد.

تاب کودک 

سرسره کودک

الاکلنگ ماهی تعادلی

و... را می توان از صدها وسیله بازی مخصوص مهد کودک را نام برد که دارای تنوع بالایی در رنگ و طرح می باشد و با بالاترین کیفیت تولید می شوند .تجهیزات مهد کودک و وسایل بازی مهد کودک می تواند تاثیر بسزایی در رشد کودکان داشته باشد . فرزندان ما در مدتی که در مهد کودک ها هستند مشغول بازی و استفاده از وسایل بازی مهد کودک و تجهیزات مهد کودک می باشند و هر چه این وسایل بازی مهدکودک کیفیت بالاتری داشته باشد و تنوع آن بیشتر باشد کودکان احساس شادی و تاثیر پذیری بیشتری را نشان خواهند داد.
شرکت جهان پارک با تولید انواع الاکلنگ مهد کودک و تاب و سرسره کودک و سرسره کودک و استخر توپ مهد کودک و مجموعه بازی مهد کودک این نیاز را برای تمامی مهد کودک های فعال در سراسر ایران فراهم آورده است تا از به روز ترین تجهیزات مهد کودکی استفاده نمایند و بتوانند کودکانی با ذهن باز تربیت نمایند.

فروش وسایل بازی مهد کودک در تهران 

پرکاربرد ترین لوازم بازی مهد کودک را می توان تاب و سرسره کودک نام برد که تقریبا این اسباب بازی کودک در تمامی مهد کودک ها باید وجود داشته باشد که گروه تولیدی جهان پارک با تولید وسایل بازی مهدکودکی ارزان توانسته است مشتریانی در داخل و خارج از کشور نیز داشته باشد تا مشتریان عزیز بتوانند با پرداخت هزینه کمتر نسبت به خرید وسایل بازی کودکان برای مهد کودک خود اقدام نمایند. تجهیزات مهدکودکی و لوازم بازی می تواند نقش بسزایی در رشد کودکان و شکوفایی خلاقیت کودکان داشته باشد از این رو ما بر آن شدیم با تولید انواع لوازم بازی پلی اتیلنی و تور و طناب نیاز کودکان به تحرک و شادی را پاسخگو باشیم ،شرکت جهان پارک تولید کننده انواع مجموعه بازی پلی اتیلنی مخصوص مهد کودک ، خانه بازی ، محیط های باز و فضاهای بازی سر پوشیده شامل : تاب و سرسره مهد کودک ،‌الاکلنگ ، تونل هزار پا ،دو برج و.... تمامی محصولات پلی اتیلن دارای گواهی استاندارد می باشند

تولیدی وسایل بازی جهان پارک

خرید وسایل بازی مهد کودک

کارشناسان هشدار می دهند با توجه به نزدیک بودن فاصله کودکان به هم در اماکن عمومی و انتقال راحت و بی دردسر میکروب ها و باکتری ها رعایت نکاتی را ضروری خوانده اند. بازی برای کودکان نه تنها تفکر است، بلکه کار دوران کودکی است. امروزه در تمامی رویکردهای آموزشی، به نقش و اهمیت بازی کودکان بسیار تاکید شده است. بسیاری از برنامه های آموزشی مهد کودک های جهان مبتنی بر بازی است یا به عبارت دیگر بازی محور  است. لذا عده ای بر این عقیده اند که اساسا به معنای پیش دبستان باید به معنای مدرسهِ بازی نامیده شود. در این بین اهمیت تجهیزات بازی کودکان در مهد کودک ها و پارک ها غیر قابل انکار است. چنانچه تجهیزات بازی کودکان در مهد کودک ها و  پارک ها از کیفیت و یا کمیت لازم برخوردار نباشد، نه تنها کودکان تمایلی برای بازی کردن از خود نشان نخواهند داد، بلکه عدم رعایت مسائل مربوط به ایمنی و کیفیت این تجهیزات در فضای بازی کودکان، می تواند سلامت جسمانی کودکان را نیز به خطر بیندازد. بنابراین توصیه می شود در هنگام خرید وسایل بازی مهد کودک این را در نظر داشته باشید که تجهیزات از ایمنی و سلامت کافی برخوردار بوده و از همکاران ما در واحد فروش شرکت جهان پارک بخواهید استاندارد رعایت شده در تولید این تجهیزات را به شما ارائه دهند.