تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/05/19 - 12:58
كد :63

پایه چراغ پارکی کوتاه

در محیط های کوچک مانند باغچه ها باید از پایه چراغهای کوتاه استفاده کرد.. مقاومت و کارایی در انواع شرایط آب و هوایی از مهمترین ویژگی این محصولات است.پایه چراغ های چمنی یا پایه چراغ های کوتاه از مهم ترین و زیباترین چراغ هایی هستند که در محوطه های مختلف برای ایجاد نور و زیبایی و به اظصطلاح نورپردازی چمن ها و سطح زمین استفاده می شود .

در محیط های کوچک مانند باغچه ها باید از پایه چراغهای کوتاه استفاده کرد.. مقاومت و کارایی در انواع شرایط آب و هوایی از مهمترین ویژگی این محصولات است.پایه چراغ های چمنی یا پایه چراغ های کوتاه از مهم ترین و زیباترین چراغ هایی هستند که در محوطه های مختلف برای ایجاد نور و زیبایی و به اظصطلاح نورپردازی چمن ها و سطح زمین استفاده می شود .  نورپردازی پارک ها می توان در طول شب از زیبایی و سر سبزی پارک ها به خوبی استفاده کرد . پایه چراغ های پارکی که چراغ پایه کوتاه نیز از این مجموعه می باشد دارای زیبایی به همراه امین نور می باشد که این تفائت آن با سایر چراغ های خیابانی می باشد . شرکت هان پارک تولید کننده پایه چراغ های کوتاه میباشد که ساخت آن را نیز برعهده دارد . برای خرید این پایه چراغ ها با ما در ارتباط باشید . 

پایه چراغ پارکی کوتاه

قیمت پایه چراغ پارکی

چراغ های پارکی پایه دار  به خودی خود به دو دسته پایه بلند و پایه کوتاه تقسیم می شوند . پایه چراغ های چمنی یا پایه کوتاه نیز همانند پایه چراغ های پارکی از عناصر ساخت شکیل و متنوعی ساخته شده اند . این پایه ها از فولاد ، آلومینیوم و چدن تولید میشود که هر کدام قیمت منحصربفرد خود را دارا می باشد .پوشش اغلب این پایه ها یکی از حالتهای گالوانیزه گرم ، رنگ هوا خشک آلکیدی یا رنگ کوره‌ای پودری الکترواستاتیک است .این محصولات زیبایی محوطه های چمنی و باغچه ها را صد چندان می کند برای استعلام قیمت پایه چراغ پارکی با شماره های درج شده در سایت جهان پارک در تماس باشید . 

مرکز فروش پایه چراغ چمنی در تهران

شرکت جهان پارک مرکز فروش پایه چراغ چمنی در تهران می باشد که عرضه محصولات خود را در سراسر کشور بر عهده دارد ،  انواع پایه چراغ پارکی در مدل های متنوع و شیک درجهان پارک در تعداد بالا تولید می شود و عرضه آن نیز به همراه خدمات نصب و تعمیر صورت می پذیرد . روشنایی قسمت پیاده رو، حد فاصل بین پیاده رو و چمن از فضاهایی است که می توان با این پایه چراغ ها روشنایی بخشید . این پایه چراغ ها دارای محفظه های نگهدارنده ای میباشد که در مقابل نفوذ آب ، گرد و خاک و حشرات مقاوم می باشد .  با ما همراه باشید .