تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/01/14 - 19:20
كد :54

نیمکت چوبی پارکی

نیمکت های پارکی یکی از تجهیزاتی است که برای رفاه حال شهروندان در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد . نیمکت های پارکی امروزه  را می توان در طرح ها و جنس های مختلفی در سطح شهر مشاهده نمود . نیمکت چوبی یکی از پرکاربردترین وسایل مبلمان شهریست که در پارک ها باغ ها، شهرک های مسکونی و محل های پر تردد استفاده می شود.

نیمکت های پارکی یکی از تجهیزاتی است که برای رفاه حال شهروندان در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد . نیمکت های پارکی امروزه  را می توان در طرح ها و جنس های مختلفی در سطح شهر مشاهده نمود . نیمکت چوبی پارکی یکی از پرکاربردترین وسایل مبلمان شهریست که در پارک ها باغ ها، شهرک های مسکونی و محل های پر تردد استفاده می شود. نیمکت چوبی به دلیل هماهنگی و سازگاری که با طبیعت دارند بسیار پر استفاده و پر طرفدار هستند .نیمکت چوبی پارک را می توان برترین محصول در زمینه زیبایی در مقایسه با سایر انواع این محصول دانست. شرکت جهان پارک تولید کننده انواع نیمکت های پارکی اعم از فلزی و چوبی ، چوب پلاست ف شیشه ای و ... می باشد که با تنوعی که دارد می تواند رضایت هموطنان گرامی را برآورده سازد . برای خرید نیمکت های پارکی با ما در جهان پارک در ارتباط باشید  .

نیمکت چوبی پارکی

قیمت نیمکت پارکی چدنی

نیمکت های چدنی بسیار زیبا و مقاوم هستند و  که به وسیله ریخته گری چدن تولید می شود . سنگین وزن بودن آن از سرقت آن ها جلوگیری می کند . این محصولات با کیفیت دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد تا در برابر نور آفتاب، اشعه یووی خورشید، رطوبت و نم و سایر عوامل مخرب طبیعی مقاومت بالایی داشته باشند . این نیمکت ها مانند نیمکت های بتنی در برابر شرایط جوی مقاوم می باشند . قیمت آن نیز اندکی از سایر نیمکت های ساده پارکی بیشتر است . برای استعلام قیمت نیمکت پارکی چدنی با جهان پارک در ارتباط باشید . 

قیمت نیمکت چوبی پارکی

نیمکت چوبی با طبیعت سازگار است ولی در برابر فلز از عمر کمتری برخوردار می باشد . در طراحی نیمکت پارکی چوبی باید استانداردهای معمول رعایت شود. تا افرادی که از آن استفاده می کنند، احساس راحتی داشته باشند.قیمت نیمکت پارکی چوبی بستگی به اندازه آن چوب مورد استفاده در آن و تعداد سفارش و ... دارد . اگر قصد خرید نیمکت پارکی را دارید بهتر است ابتدا بودجه خود را مشخص کنید سپس نوع نیمکت مورد نظر را انتخاب نمایید . برای استعلام قیمت انواع نیمکت های پارکی با ما از طریق شماره های مندرج در سایت جهان پارک در ارتباط باشید .