تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

مجموعه بازی پلی اتیلن

وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد . وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است . مقاومت بالا همراه با قیمت مناسب پلی اتیلن انتخاب مناسبی برای پارک ها و مهد کودک ها میباشد . شرکت جهان پارک تولید کننده مبلمان شهری ، وسایل بازی با کیفیت و به روزترین و بهترین مجموعه بازی های پلی اتیلنی را تولید و به بازار عرضه کرده است.
مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه های بازی پارکی پلی اتیلن

مجموعه بازی های پلی اتیلنی در چگالی های متفاوت تولید شده که می توان آن را طبق نیاز مشتری تعیین نمود . ماندگاری رنگ و جنس مجموعه های بازی با آب و هوای منطقه مورد نصب ارتباط داشته و حتما باید با در نظر قراردادن این موارد فنی تولید و نصب گردد . جهان پارک با تنوع بالا در مجموعه های بازی پلی اتیلن می تواند نیاز مشتریان محترم را براورده ساخته و ارزان ترین قیمت ممکن را همراه با کیفیت مطلوب تامین نماید . لطفا در هنگام انتخاب مجموعه های بازی پلی اتیلن به متراژ نصب و متراژ ایمنی توجه نموده و مطابق با فضای باز پارک یا مهد کودک مورد نظر انتخاب فرمایید . همچنین کفپوش لاستیکی یا گرانول مورد استفاده در زیر مجموعه ها را نیز می توانید از تولیدی مبلمان شهری جهان پارک خریداری کرده و در خواست نصب نمایید .
برای مشاهده تمامی محصولات و مجموعه بازی پلی اتیلنی کودکان گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک کنید.
قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.

شرکت های تولید کننده مبلمان شهری 

شرکت تولیدی مبلمان شهری جهان پارک بروزترین و بزرگترین تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن و مبلمان شهری در خاورمیانه با اتکا به توان متخصصین داخلی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید تجهیزات زمین بازی کودکان مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی شده است. این شرکت طی چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید تجهیزات بازی پلی اتیلن، وسایل بازی مهدکودک، مبلمان شهری، ست بدنسازی فضای باز، و کفپوش زمین بازی در زمینه تولید محصولات متنوع جهت تامین فضای شاد و ایمن برای بازی کودکان و زیباسازی شهرها فعالیت دارد.

تولیدکنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری ►

مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی و مهد کودکی با مدل ها و طرح های بسیار زیاد در گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک تولید می شود . این محصولات در برابر گرما و سرما تا 80 درجه سانتیگراد مقاومت دارند و در فصل های گرما و سرما ، گرم و سرد نشده و کودکان می توانند از مجموعه بازی های پلی اتیلنی در همه فصول و همه شرایط آب و هوایی استفاده کنند . مسئله بسیار مهم در این میان امنیت بسیار بالای این تجهیزات است که یکی از ایمن ترین مجموعه های بازی در دنیا می باشد. 
قیمت وسایل بازی مهد کودک

مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی 

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان 

سرسره پلی اتیلن 

وسایل بازی 

قیمت وسایل بازی مهد کودک  ►

وسایل بازی پارکی کودکان 

لوازم بازی پارکی