تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/21 - 14:10
كد :38

نیمکت و سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی یکی از ملزومات پارک ها و بوستان ها می باشد که زیر مجموعه مبلمان شهری محسوب میشود و برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از انباشت زباله ها در سراسر شهر تولید شده است .

سطل زباله پارکی یکی از ملزومات پارک ها و بوستان ها می باشد که زیر مجموعه مبلمان شهری محسوب میشود و برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از انباشت زباله ها در سراسر شهر تولید شده است . شرکت جهان پارک با تولید سطل زباله پارکی و شهری در طرح های مختلف و زیبا و رنگ های متفاوت سعی در زیباسازی محیط شهری دارد. اما هدف اصلی ما کمک به حفظ محیط زیست است. 

نیمکت و سطل زباله پارکی

نیمکت های پارکی

نیمکت های پارکی نیز یکی دیگر از تجهیزات پارکی محسوب میشود که برای ایجاد فضایی برای استراحت افرادی که برای گذراندن اوقات فراغت به پارک آمده اند تولید شده اند . نیمکت های پارکی انواع مختلفی دارند که عناصر سازنده آن ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد . امروزه سطل زباله در ابعاد و طرح های مختلف به منظور جمع آوری زباله ها و جلوگیری از افزایش زباله در مناطق مختلف شهری استفاده می شود. سطل زباله زباله پارکی که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند، باید از استحکام و طول عمر بالاتری برخوردار باشند.امروزه از نیمکت ها و سطل زباله های پارکی بصورت ست های زیبا استفاده میشود که از جنس های چوبی ، فلزی ، سنگی و بتنی و ... استفاده میشود . 

قیمت سطل زباله و نیمکت پارکی 

با توجه به عناصر سازنده یک ست پارکی ( سطل زباله و نیمکت پارکی ) قیمت نهایی آن تعیین می گردد. همچنین طراحی آن هر چه پیچیده تر و مستلزم زمان بیشتری باشد قیمت بالاتری نیز دارد . در این میان اگر طرح ، رنگ و متریال نیمکتهای پارکی با مخازن زباله پارکی با هم هماهنگ ، هم شکل و همرنگ باشند ، تصور کنید که چقدر محیط زیباتر خواهد شد .بنابراین استفاده از سطل زباله و نیمکت پارکی به صورت ست می تواند نمای زیباتری به محیط پیرامون بدهد . در هر صورت برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید. 

قیمت سطل زباله و نیمکت پارکی 

تولید کننده نیمکت و سطل زباله پارکی 

طراحی و ساخت انواع نیمکت و سطل زباله می تواند مطابق میل و نیاز مصرف کنندگان انجام بپذیرد و این امر وجه تمایز این محصول با موارد مشابه موجود در بازار است.استفاده از مواد اولیه مرغوب، جوشکاری به روش CO2 و رنگ کاری الکترواستاتیک در همه حال در دستور کار ما میباشد . جهان پارک تولید کننده انواع سطل زباله پارکی و نیمکت های پارکی در سطح کشور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت . سطل زباله پارکی به علت وجود اشکال گرافیکی و بعضاً منحنی های خاص و برشکاری های دقیقی که دارد ، باید ابتدا به وسیله نرم افزار های طراحی صنعتی سه بعدی طراحی شود و در مرحله بعد به وسیله دستگاه برشکاری دقیق CNC پلاسما با دقت 1 میلی متر برش کاری می شود و قطعات مورد نیاز از روی ورق آهن برداشت می شود .برای استعلام قیمت تماس حاصل نمایید . 

لیست قیمت سطل زباله و نیمکت پارکی

نصب وسایل ورزشی و بازی در پارک‌ها تاثیر مستقیمی بر سلامت  شهروندان دارد بطوری که  با بهره‌گیری از این امکانات و انجام ورزش در طول روز سلامت خود را تضمین می‌کنند. بعضی از مدلهای صندلی فلزی پارکی و سطل زباله پارکی دارای پایه هایی هستند که در گودال پر از بتن فرو می روند و فیکس می شوند ( مخصوصاً در صندلی ها و سطل های لوله ای ) و بعضی از مدلها هستند که جهت نصب ، پایه های آنها به زمین رول بولت می شوند ( پیچ و مهره می شوند ) .لیست قیمت این تجهیزات پارکی با یکدیگر متفاوت میباشد که به همین دلیل برای استعالم قیمت با ما تماس بگیرید