تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

قیمت ست ورزشی پارکی 

ست ورزشی پارکی یا ست بدنسازی فضای باز یکی از گزینه های مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارک ها ، بوستان ها ، پیاده روها ، مدارس ، زندان ها و دیگر فضاهای عمومی پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد .
بهره گیری از ست ورزشی پارکی سبب اشاعه ورزش و تندرسی ، فعالیت عضلانی ، تمدد اعصاب ، افزایش قدرت عضلات ، بهبود گردش خون ، تقویت عضلات قلب ، انعطاف پذیری ، کشش عضلات ، افزایش محدوده حرکت عضلات و بهبود قدرت حفظ تعادل و تعامل ذهن و اعضای بدن می شود . همچنین این تجهیزات برای تمامی اقشار جامعه در تمامی ساعات شبانه روز پرکاربرد بوده و تمامی شهروندان می توانند علاوه بر توجه به سلامتی خود ساعاتی را نیز با دوستان و خانواده خود در این مکان ها گذرانده و استراحتی را در میانه روز داشته باشند.
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.

قیمت لوازم ورزشی پارک ها  ►

برای استفاده از لوازم ورزشی موجود در پارک ها بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و به صورت کاملا رایگان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز بدون محدودیت  زمان از این تجهیزات استفاده نموده و تمرینات ورزشی مورد نظر خود را به نحو احسن انجام دهید. ما در شرکت تولیدی مبلمان شهری تجهیزات و لوازم ورزشی ، ایمن و با کیفیت را تولید کرده و با ارزان ترین قیمت به فروش می رسانیم .برای داشتن تمرینی دلچسب در پارک ها و گذراندن ساعاتی از روز و تمرین ورزشی ایمن لازم است ابتدا قبل از استفاده از این تجهیزات اطلاعات موجود روی هر دستگاه را که به صورت برچسبی روی هر وسیله قرار داده شده است مطالعه نموده و سپس اقدام به ورزش کردن نمایید. برای داشتن اوقاتی خوش ما در تلاشیم تا تجهیزات و مبلمان شهری و لوازم ورزشی مناسب با سلیقه و علایق مشتریان خود تولید کرده و این اطمینان را به هموطنان خود می دهیم که تمامی تجهیزات تولید شده در شرکت جهان پارک از استاندارد کافی برخوردار باشد.

ست لوازم ورزشی فضای باز 

در گروه تولید مبلمان شهری جهان پارک ست ورزشی پارکی عموما در بیست تکه تولید می شود که بنا به درخواست مشتری قابل گسترش می باشد .

لوازم ورزشی پارکی و فضای باز  ►

مدل های ست ورزشی پارکی شامل :

دستگاه پرش ارتفاع

قیمت ست ورزشی پارکی

دستگاه بارفیکس چرخشی

ست لوازم ورزشی فضای باز

دستگاه اسکی فضایی

ست لوازم ورزشی فضای باز

دستگاه چهار فرمان 

 بدنسازی در پارک

دستگاه ماساژور

ست بدنسازی پارکی

دستگاه گام زن جلو و عقب

 لوازم ورزشی پارکی

دستگاه ریلکسیشن ثابت

قیمت ست ورزشی پارکی

دستگاه تاب دو نفره

دستگاه پارالل

دستگاه بارفیکس

 دستگاه پرس سینه

دستگاه گام زن چپ و راست

 دستگاه سوارکاری

و

...

می باشد .

تولیدی مبلمان شهری جهان پارک تولید کننده انواع لوازم ورزشی پارکی و انواع دستگاه بدنسازی پارکی می باشد. لوازم ورزشی و بدنسازی پارکی 10 کاره شامل وسایل بدنسازی لیفت نشسته پارکی مدرن، اسکی فضایی پارکی و دستگاه دراز نشست پارکی می باشد. برای خرید انواع دستگاه ورزشی پارکی و دستگاه بدن سازی پارکی با مناسب ترین قیمت به سایت شرکت تولید مبلمان شهری جهان پارک مراجعه فرمایید.