تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

تولید مبلمان شهری

در فضای میان ساختمان ها و بناها ، عناصر مکملی نیاز است تا زندگی شهری را سامان بخشد ، تجهیزاتی که همچون اثاث یک خانه ، امکان زندگی را در فضای محصور میان سنگ و بتن و شیشه فراهم آورد.
« هدف طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و پرورنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند »
چنین محیطی با گوناگونی بسیار ،آزادی انتخاب به افراد می دهد و زمینه خلاقیت را فراهم می آورد.
فضای شهر حداکثر ارتباط را با مردم و زیستگاه پیرامونشان برقرار میسازد و تنها یک وسیله برای در اختیار گذاردن تمام اینها در دست دارد آن هم امکانات مناسب شهری می باشد.

مبلمان شهری ►

مبلمان شهری به مجموعه وسیعی از وسایل،اشیاء،دستگاه ها،نمادها،خرده بناها، فضاها و عناصری گفته می شود که چون در شهر و خیابان و در کل در فضای باز نصب شده اند و استفاده عمومی دارند، به این اصطلاح معروف شده اند.
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
 
تولید مبلمان شهری
مبلمان شهری هویت شهر و حس تعلق را در افراد زنده کرده و نمادی از زیرساخت‌ها و نو آوری‌ های شهری، تاریخ فرهنگی، معنوی، علمی، مذهبی، فنی و هویت حقیقی را در خود پنهان کرده است و با بهره گیری از تکنیک های معماری و اصول و استاندارد های شهرسازی مدرن در طراحی مبلمان شهری علاوه بر امنیت شهروندان می تواند موجب کاهش هزینه‌ های تعمیر و نگهداری و آثار زیست محیطی  شود. کاهش آلودگی صوتی ناشی از ترغیب افراد به پیاده روی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از دیگر مزایای اجرای مبلمان شهری است.

انواع مبلمان شهری 

 فروش تجهیزات ورزشی پارک ها 

مجموعه بازی پلی اتیلن

پایه چراغ پارکی ارزان

نیمکت پارکی ارزان 

وسایل بازی فلزی