تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09125578911 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

تولید تجهیزات ورزشی و بازی

گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک با تولید تجهیزات ورزشی و بازی پارک ها به تولید متنوع ترین و به روزترین مبلمان شهری پرداخته و زیبایی خاصی را به شهر هدیه داده است. نیمکت ها و وسایل ورزشی پارکی از مهمترین اجزای مبلمان شهری و محلی برای استراحتی کوتاه مدت و ورزش در فضای شهری است. با گسترش پارک ها در مناطق شهری و همچنین افزایش جمعیت شهر ها ، تولید نیمکت های پارک ها و وسایل بازی و ورزشی افزایش داشته و شما این محصولات را با تنوع و تعداد بیشتری در سطح شهر مشاهده می کنید.
برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.
 
تولید تجهیزات ورزشی و بازی

 

نیمکت پارکی ►

نیمکت های پارکی در مدل های متنوعی تولید می شوند. می توانید تنوع این محصول را در گالری تصاویر محصولات گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک مشاهده کنیم.

وسایل ورزشی پارکی

وسایل ورزشی پارکی یا ست بدنسازی پارکی از وسایل تفریحی و ورزشی در پارک ها می باشد . دستگاه بدنسازی پارکی که امروزه جز پر استفاده ترین دستگاه های ورزشی پارکی است توسط گروه تولیدی جهان پارک ، تولید شده و در اختیار شما قرار داده شده است. این وسایل دارای استاندارد ایران و ضمانت نامه های کیفیتی بین المللی می باشد. دستگاه بدنسازی پارکی با کاربری های خاص طراحی و تولید شده است و در راستای زیبا سازی فضای شهری تنوع رنگ بسیاری دارد.

وسایل بازی پلی اتیلن ►

وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند.این مجموعه در کنار مجموعه بازی تور و طناب و مجموعه بازی مدرن پکیج کاملی از وسایل بازی کودکان را تشکیل می دهد . وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود.