تلفن : 65519359 -021 ، موبایل:  09120305116 - 09121259904
آدرس : تهران،خيابان ستارخان،خيابان باقرخان،نبش كوچه فرزين شمالی، پلاك ٦٩ (ساختمان يكتا)،طبقه دوم ، واحد ٦
 

وسایل بازی پلی اتیلن

وسایل بازی پلی اتیلن

تجهیزات زمین بازی کودکان

پلی اتیلن

پلی اتیلن از انواع پلیمرهای گرما نرم می‌باشد بدین معنا که این ماده با رسیدن به نقطه ذوب خود به حالت مایع و با رسیدن به نقطه انجماد به حالت جامد تبدیل می‌شود. پلی اتیلن سنتز شیمیایی اتیلن است که معمولا از ترکیب نفت خام و گازهای طبیعی به وجود می‌آید. پلی اتیلن  اکثرا در جهت ساخت ترکیبات پلاستیکی استفاده می‌شود تا به صورت خالص مورد استفاده قرار گیرد. این ماده با این خاصیت در طیف وسیعی از مصارف گوناگون استفاده می شود که از جمله آنها تولید وسایل بازی کودکان در پارک ها و مهدکودک ها می باشد از این رو شرکت جهان پارک با بهره گیری از ماده پلی اتیلن توانسته است تجهیزات پارکی و تفریحی پلی اتیلنی را در فضای شهری و پارک ها به وجود آورد و شادی را به کودکان هدیه دهد. 

تجهیزات بازی پلی اتیلنی 

تجهیزات بازی پلی اتیلنی موجود در پارک ها برای کودکان بهترین،به روز ترین،زیباترین و ایمن ترین تجهیزات پارکی در دنیاست که زمینه ای مناسب جهت حفظ روحیه و شادابی کودکان و همچنین جهت رشد و پرورش خلاقیت و استعداد آن ها است . وجود این تجهیزات در پارک ها با تنوع و ایمنی بالا باعث لذت بردن هر چه بیشتر فرزندان شما می باشد.در شرکت جهان پارک قیمت تجهیزات بازی پلی اتیلنی پارکی بسته به اندازهای کوچک تا بزرگ و متعلقات مجموعه و فضای مورد نیاز متغییر است .تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی) ، سرسره پلی اتیلن ، سرسره تونلی ، سرسره مارپیچ ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است . مجموعه بازی پلی اتیلنی کودکان قابلیت نصب و کاربری در فضای سرپوشیده و باز را دارا هستند .

برای مشاهده تمامی تجهیزات پارکی و مبلمان شهری گروه تولیدی مبلمان شهری جهان پارک کلیک نمایید.

تجهیزات بازی پلی اتیلنی 

مجموعه های قدیمی پارک ها به علت ایمنی پایین ، فلزی بودن بدنه و متعلقات ، انتقال حرارت ( سرما در زمستان و گرما در تابستان ) ، زنگ زدگی ، انبساط و انقباض در دماهای مختلف شرایط مساعدی را جهت جنب و جوش ، بازی و تفریح کودکان فراهم نمی کرد لذا تعویض وسایل بازی قدیمی با تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در دستور کار واحدهای زیبا سازی شهری قرار گرفت که موجب استقبال چشمگیر خانواده ها و شهروندان هموطن شد .
 

مزایای تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان

تمامی محصولات پلی اتیلنی شرکت جهان پارک جزء گروه محصولات سبز می باشند و هیچ نوع آلودگی جهت محیط زیست نداشته و قابل بازیافت هستند.تمام محصولات تا 80 درجه سانتیگراد دمای محیط هیچگونه تغییر فرمی بروز نداده و قابلیت احتراق ندارند.از دیگر امتیازات این مجموعه های پلی اتیلنی عدم انتقال و هدایت گرمای هوا به کاربر و همچنین عدم زنگ زدگی می باشد احتمال ضربه و یا هیچگونه آسیب دیدگی حین بازی با ابزار آلات فلزی و قدیمی را در بر ندارند.

مشخصات لوازم بازی پلی اتیلن

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر انقباض و انبساط ناشی از تغییر درجه حرارت محیط بر اساس استاندارد ایمنی EN – 1176 مقاوم می باشد.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر هرگونه تغییر رنگ ، تغییر فرم ، زنگ زدگی تا 3 سال گارانتی می باشد .
تمامی قطعات و اتصالات فلزی به کاررفته از گالوانیزه گرم و رنگ کوره ای اتومبیل بهره برده و تماماً ضد رنگ می باشند.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان به روش روتاسیون و با ضخامت بدنه بسیار بالا جهت افزایش ضریب مقاومت تولید می گردد.
تمامی قالب ها یک پارچه می باشد که همین امر موجب دوام بالای محصول می گردد.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان خودرنگ بوده و گرانول پلی اتیلن به کار رفته از بهترین نوع آن از کشور سوئد تامین می گردد.
خود رنگ بودن مواد اولیه عملا باعث پایداری و شفافیت بالای رنگ قطعات در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید می گردد .
تمامی مواد اولیه برای ساخت و تولید این تجهیزات با بالاترین کیفیت و استاندارد می باشد.

تولیدکنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری ►

شركت تولیدی وسایل ورزشی و بازی جهان پارک با ارائه چندين مدل مختلف از تجهيزات جديد بازي و با رعايت استانداردها و اصول ایمنی و بهداشتی به ساخت و تولید وسایل بازی پلی اتیلنی برای فرزندان شما می پردازد. ،تاكيد براصل تنوع و در نظر گرفتن بافت فرهنگي كشور و همچنين انتخاب طرح هايي منطبق بر نظر كارشناسان و روانشناسان كودك در جهت پاسخگويي هر چه بهتر به نياز  و استعداد آنها ، مي كوشد در اين راستا مفيد ظاهر شود.و محیطی سراسر لذت را برای همگان به وجود آورد.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی  ►

سرسره پلی اتیلن  

سرسره پلی اتیلن در طرح های متفاوتی تولید می شود که دارای اسامی متفاوتی است . از جمله سرسره سنجاب ، سرسره خرس ، سرسره موزی ، سرسره ABC  و ...
این سرسره ها به دلیل تنوع زیادی که دارد برای کودکان از جذابیت زیادی برخوردار است . همچنین امنیت بالای استفاده از آن سبب شده است که از محبوبیت زیادی برخوردار باشد

وسایل بازی پارکی کودکان 

قیمت وسایل بازی مهد کودک  ►